Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Ukraine (UKR)

Flag UKR
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Memorial Salo Flora ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 9 h. 6 min.
2Шаховий фестиваль присвячений дню Св.Миколая 2019 - А (попередня реєстрація) 9 h. 43 min.
3Шаховий фестиваль присвячений дню Св.Миколая 2019 - Б (попередня реєстрація) 10 h. 5 min.
4Celebrate Together - Святкуємо Разом - Toutnament A 10 h. 39 min.
5Турнір з нормою другого розряду 11 h. 17 min.
6Celebrate Together - Святкуємо Разом - Toutnament B 11 h. 44 min.
7Першість шахової школи В.Іванчука турнір В 28-29.12.2019 11 h. 52 min.
8Першість шахової школи В.Іванчука турнір A 27-29.12.2019 11 h. 58 min.
9Відкритий чемпіонат України з шахів (класичні шахи) – фінал 12 h. 4 min.
10Blits on Friday 20.12.2019 12 h. 4 min.
11NOPEA SHAKKI 21.12.2019 12 h. 4 min.
12Ukraine Men`s Final - 2019 12 h. 5 min.
13Особистий чемпіонат України з шахів (класичні шахи) серед жінок - фінал. 12 h. 24 min.
14"Ukraine Women`s Final - 2019 " 12 h. 25 min.
15Турнир пам'яти О.В.Синіцина 2019 ДНІПРО 12 h. 49 min.
16"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 14-15.12.2019 14 h. 19 min.
17"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 13-15.12.2019 14 h. 25 min.
18"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 13-15.12.2019 14 h. 26 min.
19Чемпіонат Донецької області з класичних шахів до 20 років 15 h. 37 min.
20Zymova Chortkivshchyna 19 h. 38 min.
21Adventi sakkverseny - 2019 20 h. 46 min.
22Mukachevo Christmas - 2020 - A 1 pv. 17 h.
23Ukraine Chess Championship 2020, girls - U20, classic 1 pv. 20 h.
24Чемпіонат України з класичних шахів серед юніорок до 20 років 1 pv. 21 h.
25Ukraine Chess Championship 2020, girls - U20, rapid 2 pv. 9 h.
26Ukraine Chess Championship 2020, girls - U20, blitz 2 pv. 9 h.
27Ukraine Chess Championship 2020, boys - U20, rapid 2 pv. 9 h.
28Ukraine Chess Championship 2020, boys - U20, classic 2 pv. 9 h.
29Ukraine Chess Championship 2020, boys - U20, blitz 2 pv. 9 h.
30Чемпіонат України з класичних шахів серед юніорів до 20 років 2 pv. 10 h.
31кмс-1-10.12.2019 2 pv. 11 h.
32Фінал Дніпропетровськой області серед чоловіків 2019 2 pv. 11 h.
33Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років 2 pv. 16 h.
34Chess tournament in memory of Nikolai Sergeevich Kravchenko (rapid) 2019 попередня реєстрація 3 pv. 1 h.
35Dnipro Chess Federation Head Cup-GM 3 pv. 9 h.
36Першість шахової школи В.Іванчука турнір D 28-29.12.2019 3 pv. 10 h.
37Першість шахової школи В.Іванчука турнір C 28-29.12.2019 3 pv. 10 h.
38Yaroslav Hovanets Memorial OCI-F 2019-17 Blitz 4 pv. 11 h.
39Yaroslav Hovanets Memorial OCI-F 2019-17 Rapid 4 pv. 11 h.
40Salo Flor Memorial CI-FCA 2019-17 Rapid 4 pv. 11 h.
41Salo Flor Memorial CI-FCA 2019-17 Blitz 4 pv. 11 h.
42Кваліфікаційний командний турнір 4 pv. 13 h.
43125 річчя ЛШК 4 pv. 13 h.
44Відкрита першість ШК "Гамбіт" 2019 4 pv. 15 h.
45Командний чемпіонат Херсонської області серед юнаків і дівчат 2019 4 pv. 16 h.
46The open championship of the Nikolaev area among boys and girls (rapid) 4 pv. 16 h.
47Memorial Bogatyrchuka (Vinnytsia) 4 pv. 17 h.
48Vinnytsia Blitz - 2019 6 pv. 11 h.
49Першість спеціалізованої школи № 210 серед початківців 7 pv. 10 h.
50Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду ДНІПРО 7 pv. 19 h.