Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Sweden (SWE)

Flag SWE
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Pyramidens Vårturnering 2020 B 1 Minuutit
2SK Rockaden Umeås klubbmästerskap 2019 9 Minuutit
3Falkoping decemberblixt 2019 2 h.
4Rilton Cup 2019/2020 6 h. 37 min.
5Pyramidens KM 2019 B 8 h. 39 min.
6Majornas SS Öppna KM 2019 9 h. 49 min.
7Upsala ASS KM grupp B 2019 13 h. 42 min.
8Nacka KM HT 2019 14 h. 56 min.
9Rilton Elo 2019/2020 22 h. 52 min.
10Rockadens Öppna Onsdagskamp HT 2019 22 h. 55 min.
11Januariturneringen 2020 1 pv. 5 h.
12Riltonblixt 2019/2020 1 pv. 10 h.
13Höst-KM A-gruppen Upsala ASS 1 pv. 15 h.
14Rilton 1800 2019/2020 1 pv. 21 h.
15SS Manhems KM 2019 KM-gruppen 1 pv. 23 h.
16SS Manhems KM 2019 Oppna onsdagsgruppen 2 pv.
17SS Manhems KM 2019 - Lilla Onsdagsgruppen 2 pv.
18Östersunds SS Decemberblixt 2019 2 pv. 1 h.
19SS Manhems KM 2019 Oppna tisdagsgruppen 2 pv. 2 h.
20Västgöta Open 2020 2 pv. 4 h.
21Västra Mälardalens Höstmästerskap 2019 2 pv. 21 h.
22SS Manhems KM 2019 Lilla Tisdagsgruppen 2 pv. 23 h.
23Wasa KM 3 pv. 6 h.
24Lusseblixten 2019 3 pv. 23 h.
25Ostblixten 2019 4 pv. 5 h.
264Springare&Stockholms SF Salongs Junior International Open 4 pv. 23 h.
274Springare&Stockholms SF IM Salongsturnering 4 pv. 23 h.
28SS Luleå Höstturnering 2020 5 pv. 7 h.
29Schackklubben Rockadens KM hösten 2019, M2+M3 5 pv. 23 h.
30Stockholms Schacksallskaps Höstturnering 2019 Grupp A 6 pv. 7 h.
31Stockholms Schacksallskaps Höstturnering 2019 Grupp B 6 pv. 7 h.
32Stockholms Schacksallskaps Höstturnering 2019 Grupp C 6 pv. 7 h.
33Stockholms Schacksallskaps Höstturnering 2019 Grupp D 6 pv. 7 h.
34Stockholms Schacksallskaps Höstturnering 2019 Grupp E 6 pv. 7 h.
35Stockholmsmästerskap Veteran 60+ 7 pv. 6 h.
36Täby SK Öppna KM 2019 7 pv. 22 h.
37Rödeby Höstschack 2019 7 pv. 23 h.
38SeniorSchack Stockholm Hösten 2019 Klass 4E 8 pv. 5 h.
39SeniorSchack Stockholm Hösten 2019 Seniorserien Klass 3 8 pv. 6 h.
40SeniorSchack Stockholm Hösten 2019 Klass 4C 8 pv. 6 h.
41SeniorSchack Stockholm Hösten 2019 Klass 4D 8 pv. 6 h.
42SeniorSchack Stockholm Hösten 2019 Seniorserien Klass 4B 8 pv. 7 h.
43SeniorSchack Stockholm Hösten 2019 Seniorserien Klass 4A 8 pv. 7 h.
44SeniorSchack Stockholm Hösten 2019 Seniorserien Klass 2 8 pv. 7 h.
45SeniorSchack Stockholm Hösten 2019 Seniorserien Klass 1 8 pv. 7 h.
46Kvarnbyskolans Skolmästerskap i schack för lågstadiet 2019 8 pv. 7 h.
47Ostersunds SS KM 2019 9 pv.
48Kvarnbyskolans Skolmästerskap i schack för mellanstadiet 2019 9 pv. 7 h.
49Falkoping novembercupen 2019 13 pv. 21 h.
50Alliansmästerskapet Hösten-2019 14 pv. 7 h.