Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Suriname (SUR)

Flag SUR
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Open 20 Plus Schaakkampioenschappen 2019 28 pv. 10 h.
22019 Interclub Kampioenschappen - Eerste Klasse 28 pv. 10 h.
32019 Nationale Jeugdkampioenschappen U20 30 pv. 9 h.
42019 Nationale Open Schaakampioenschappen U30/30+ 51 pv. 6 h.
52019 Interclub Schaakkampioenschap Top Klasse 63 pv. 13 h.
62019 Nationale Jeugdkampioenschappen U14 - Barrage 115 pv. 20 h.
72019 Nationale Jeugdkampioenschappen U16 116 pv. 19 h.
82019 Nationale Jeugdkampioenschappen U14 116 pv. 19 h.
92019 Nationale Jeugdkampioenschappen U18 116 pv. 20 h.
102019 Nationale Jeugdkampioenschappen U12 116 pv. 20 h.
112019 Nationale Schaakkampioenschappen U10 124 pv. 5 h.
122019 Nationale Jeugdkampioenschappen U8 124 pv. 5 h.
132019 Nationale Dames Schaakkampioenschappen 128 pv. 15 h.
142019 Interclub Schaakkampioenschappen Aspiranten Klasse 181 pv. 7 h.
152019 Scholen Schaakkampioenschappen GLO 190 pv. 13 h.
162019 Scholen Schaakkampioenschappen VOS 190 pv. 13 h.
172019 Scholen Schaakkampioenschappen VOJ 190 pv. 13 h.
18Kwalificatie Dames Schaakkampioenschappen 2019 203 pv. 10 h.
19National Schaakkampioenschappen 2019 219 pv. 8 h.
20stap 0 FFM Paastoernooi 2019 239 pv. 8 h.
21FFM Paastoernooi 2019 239 pv. 8 h.
221 FFM Paastoernooi 2019 239 pv. 8 h.
23stap 2 FFM Paaastioernooi 239 pv. 8 h.
242 plus FFM Paastoernooi 2019 239 pv. 8 h.
25Nationale Kampioenschappen kwalificatie 2019 259 pv. 23 h.
262018 Interclub Kampioenschappen - Top Klasse 288 pv. 20 h.
272018 Interclub Kampioenschappen - Eerste Klasse 288 pv. 20 h.
28Blitz schaakkampioenschappen 2018 topklasse 289 pv. 7 h.
29Blitz schaakkampioenschappen 2018 sub-topklasse 289 pv. 7 h.
30Nationale Rapid Schaakkampioenschappen 2018 Topklasse 289 pv. 7 h.
31Nationale Rapid Schaakkampioenschappen 2018 Sub-topklasse 289 pv. 7 h.
322018 Nationale Open 20+ Kampioenschappen 469 pv. 16 h.
332018 Nationale Jeugdkampioenschappen U20 469 pv. 16 h.
342018 Nationale Jeugdkampioenschappen U18 470 pv. 20 h.
352018 Nationale Jeugdkampioenschappen U10 Meisjes 470 pv. 21 h.
36Nationale Jeugdkampioenschappen U16 - Barrage 483 pv. 10 h.
37Nationale Jeugdkampioenschappen U12 - Barrage 483 pv. 11 h.
382018 Nationale Jeugdkampioenschappen U12 483 pv. 11 h.
392018 Nationale Jeugdkampioenschappen U16 483 pv. 11 h.
402018 Nationale Jeugdkampioenschappen U14 483 pv. 11 h.
412018 Nationale Jeugdkampioenschappen U10 Jongens 489 pv. 21 h.
422018 Nationale Jeugdkampioenschappen U8 489 pv. 21 h.
43Rukhmania Open Blitz Toernooi Top Klasse 511 pv. 2 h.
44Rukhmania Open Blitz Toernooi Subtop Klasse 511 pv. 2 h.
45FFM stap0 2018 524 pv. 12 h.
462018 Interclub Kampioenschappen Aspiranten Klasse 553 pv. 12 h.
472018 Scholen Schaakkampioenschappen GLO 560 pv. 8 h.
482018 Scholen Schaakkampioenschappen VOJ 560 pv. 8 h.
492018 Scholen Schaakkampioenschappen VOS 560 pv. 8 h.
50Nationale Dames Schaakkampioen 2018 562 pv. 6 h.