Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Serbia (SRB)

Flag SRB
NrTurnausPäivitetty viimeksi
11. ГРАНПРИ ШАХОВСКОГ САВЕЗА БЕОГРАДА - недеља 19.01.20. у 17 - ФОНД 40.000 ДИН 3 h. 29 min.
2CRVENA ZVEZDA - nedelja 19. januar 2020. u 11h - CUGER NA 3' + 2" 3 h. 35 min.
3RADNIČKI - subota 18. januar 2020. u 17,30 - CUGER 15 KOLA 3 h. 38 min.
4IM Round robin Third Saturday 125 Novi Sad, Januar 17 - 23 4 h. 5 min.
5GM Round robin Third Saturday 125 'special edition' - Novi Sad 01.02.-07.02.2020 4 h. 6 min.
6IM Round robin Third Saturday 126 - Novi Sad 01.02.-07.02.2020 4 h. 6 min.
7Mix for norms Third Saturday 127 - Novi Sad 08.02.-13.02.2020 4 h. 6 min.
8GM Round robin Third Saturday 128 - Novi Sad 14.02.-20.02.2020 4 h. 6 min.
9IM Round robin Third Saturday 129 - Novi Sad 14.02.-20.02.2020 4 h. 7 min.
10II KATEGORIJA-turnir za sticanje II kat; od 1. do 5. februara 2020. pocetak 1.2. od 13sati; prijava 0658281890 4 h. 13 min.
11I KATEGORIJA-turnir za sticanje I kat; od 1. do 5. februara 2020; pocetak 13sati; prijava 0658281890 4 h. 13 min.
12MAJSTORSKI KANDIDAT-turnir za sticanje titule MK; od 1. do 5. februara 2020. pocetak 1.2. od 14sati >SU ''Nikola Tesla'' 0658281890 4 h. 13 min.
13Kadetsko prvenstvo Pomoravskog okruga M-16 OS Goran Ostojic - Jagodina od 10,30 4 h. 54 min.
14Kadetsko prvenstvo Pomoravskog okruga M-14 OS Goran Ostojic - Jagodina od 10,30 4 h. 54 min.
15Kadetsko prvenstvo Pomoravskog okruga M-12 OS Goran Ostojic - Jagodina od 10,30 4 h. 55 min.
16Kadetsko prvenstvo Pomoravskog okruga M-10 OS Goran Ostojic - Jagodina od 10,30 4 h. 56 min.
17Kadetsko prvenstvo Pomoravskog okruga M-8 OS Goran Ostojic - Jagodina od 10,30 4 h. 57 min.
18Kadetsko prvenstvo Pomoravskog okruga Z-8 i Z-10 OS Goran Ostojic - Jagodina od 10,30 4 h. 59 min.
19Kadetsko prvenstvo Pomoravskog okruga Z-12 OS Goran Ostojic - Jagodina od 10,30 5 h.
20Kadetsko prvenstvo Pomoravskog okruga Z-14 i Z-16 OS Goran Ostojic - Jagodina od 10,30 5 h. 1 min.
21Prvenstvo prosvetnih radnika Srbije "prof. dr Ljubomir Ljuba Protic 2020" 5 h. 8 min.
22CUGER 18.01.2020 5 h. 20 min.
23Lepenica - Svetosavski 2020 <2000 5 h. 49 min.
24KUP Sumadije 2020. 5 h. 49 min.
252.memorijalni turnir Radomir Milovanovic-Beli 5 h. 49 min.
267.prvenstvo SK "Stari grad" - Kragujevac <2100 5 h. 50 min.
27IM Round Robin "Paracin 2020" Paracin, January 31st - February 6th 6 h. 54 min.
287. INTERNATIONAL OPEN VIDOVDAN SK BANOVCI DUNAV - B TOURNAMENT 8 h. 45 min.
29RAPID TURNIR - SVETOSAVSKI KUP - BAJSA NEDELJA 26.01.2020. GODINE- START 9,30 CASOVA 8 h. 51 min.
307. INTERNATIONAL OPEN VIDOVDAN SK BANOVCI DUNAV - A TOURNAMENT 8 h. 51 min.
31Amateur OPEN Championship "Paracin 2020" Paracin, January 31st - February 6th 9 h. 45 min.
32Kadetski GP serijal - Najbolji potez - 4, MLADJI (do 4 razreda) 10 h. 38 min.
33Kadetski serijal - Najbolji potez - 4, STARIJI (od 5. do 8.razreda) 10 h. 39 min.
34Prvo otvoreno pojedinacno kadetsko Sr. Mitrovice u ubrzanom sahu decaci do 12 12 h. 42 min.
35Prvo otvoreno pojedinacno kadetsko Sr. Mitrovice u ubrzanom sahu decaci do 9 12 h. 43 min.
36Prvo otvoreno pojedinacno kadetsko Sr. Mitrovice u ubrzanom sahu devojcice do 12 12 h. 46 min.
37Bogojavljanski blic turnir ŠK "Rokada" Varvarin 2020 13 h. 50 min.
38Kadetski festival Nišavskog okruga M 2004-05 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 13 h. 54 min.
39Kadetski festival Nišavskog okruga M 2008-09 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 13 h. 55 min.
40Kadetski festival Nišavskog okruga M 2012-13 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 14 h. 15 min.
41Kadetski festival Nišavskog okruga M 2010-11 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 14 h. 28 min.
42Kadetski festival Nišavskog okruga M 2006-07 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 14 h. 30 min.
43Kadetski festival Nišavskog okruga Ž 2008-09 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 14 h. 40 min.
44Kadetski festival Nišavskog okruga Ž 2010-11 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 14 h. 41 min.
45Kadetski festival Nišavskog okruga Ž 2006-08 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 14 h. 46 min.
46Kadetski festival Nišavskog okruga Ž 2004-05 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 14 h. 50 min.
47Svetosavski turnir Donji Dušnik 2020 16 h. 49 min.
48Fišerov turnir 83 Niš, 23.januar , 18:30 OŠ Dušan Radović 16 h. 50 min.
49Kadetski festival Nišavskog okruga M 2010-11 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 16 h. 56 min.
50Kadetski festival Nišavskog okruga M 2000-01 Niš, OŠ Dr. Zoran Đinđić 18-19.jan 10:00 16 h. 59 min.