Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Slovenia (SLO)

Flag SLO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1ŠKBranik-VIP-r.d.Krulić 8 h. 7 min.
225. Hit open 2020 - B tournament 8 h. 52 min.
325. Hit open 2020 - A tournament 8 h. 53 min.
4Posamično prvenstvo mladih mariborske regije za leto 2020 F12 12 h. 43 min.
5Posamično prvenstvo mladih mariborske regije za leto 2020 F10 12 h. 45 min.
6Posamično prvenstvo mladih mariborske regije za leto 2020 D8-D10 13 h. 30 min.
7Posamično prvenstvo mladih mariborske regije za leto 2020 F8 13 h. 34 min.
8Posamično prvenstvo mladih mariborske regije za leto 2020 F14 - F20 13 h. 37 min.
9Posamično prvenstvo mladih mariborske regije za leto 2020 D12-D20 14 h. 1 min.
10ŠKBranik-VIP-r.d.Krulić 16 h. 15 min.
11Ekipna liga - Maribor 2020 1 pv. 8 h.
12Četrtkov cug v Domnu 2020 - 02 2 pv. 4 h.
13Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 01 2 pv. 5 h.
1420. Nikolićev memorial 2 pv. 17 h.
1514. Mednarodni sahovski turnir :: Portoroz open 2020. :: 14th International chess tournament 4 pv. 6 h.
16Post festum v Domnu 2020 - 02 5 pv. 2 h.
17Ponedeljkov cug v Domnu 2020/ 02 5 pv. 5 h.
18Štajerska kadeska liga 4/8 U9 6 pv. 8 h.
19Štajerska kadetska liga 4/8 U12 6 pv. 9 h.
2023. Posamično osnovnošolsko državno prvenstvo 2019./20. :: Fantje F-15 :: 6 pv. 9 h.
2123. Posamično osnovnošolsko državno prvenstvo 2019./20. :: Fantje F-12 :: 6 pv. 9 h.
2223. Posamično osnovnošolsko državno prvenstvo 2019./20. :: Dekleta D-15 :: 6 pv. 9 h.
2323. Posamično osnovnošolsko državno prvenstvo 2019./20. :: Dekleta D-12 :: 6 pv. 9 h.
24RIMEX CIKLUS 2020-1.turnir 6 pv. 13 h.
2520. Posamično srednješolsko državno prvenstvo 2019./20. :: Dijakinje :: 6 pv. 18 h.
2620. Posamično srednješolsko državno prvenstvo 2019./20. :: Dijaki :: 6 pv. 18 h.
27Chess Festival BLED 2020 7 pv. 4 h.
28Štajerska kadeska liga 4/8 U15 8 pv. 7 h.
29Četrtkov cug v Domnu 9 pv. 4 h.
30Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 1/ 24 9 pv. 5 h.
314. Mednarodni kadetski sahovski turnir :: Portoroz open 2020. :: 4th International cadets chess tournament 10 pv. 12 h.
32Turnir Ciao pica 2020 - 01 12 pv. 3 h.
33Post festum v Domnu 2020 - 01 12 pv. 4 h.
34Ponedeljkov cug v Domnu 2020/ 01 12 pv. 5 h.
35Domen PLUS 2020 - 01 14 pv. 5 h.
36Sobotni podaljšek 2020 - 01 14 pv. 6 h.
37Serija DOMNOV 3+2/ 2020 - 01 14 pv. 7 h.
38Serija Rampin Koper 2020 - 01 15 pv. 4 h.
39Framski Novoletni ciklus CIVIS 2020 3/3 15 pv. 16 h.
40Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške - posamezno - F15 20 pv. 11 h.
41Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške - posamezno - D15 20 pv. 12 h.
42Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške - posamezno - F12 20 pv. 13 h.
43Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške - posamezno - D12 20 pv. 14 h.
445. Novoletni turnir šahovskega portala ICP 21 pv. 12 h.
45SK Branik novoletni turnir 21 pv. 18 h.
46Četrtkov cug v Domnu - 52 23 pv. 3 h.
47Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 24 23 pv. 4 h.
48Ponedeljkov cug v Domnu - 40 26 pv.
49Post festum v Domnu - 39 26 pv. 2 h.
50Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške - posamezno - F09 26 pv. 3 h.