Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Slovenia (SLO)

Flag SLO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Medobčinsko OŠ prvenstvo posameznikov - F15 6 h. 25 min.
2Medobčinsko OŠ prvenstvo posamezno F12 6 h. 39 min.
3Medobčinsko prvenstvo OŠ - posamezno - F09 6 h. 45 min.
4Četrtkov cug v Domnu - 49 7 h. 53 min.
5Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 25 8 h. 56 min.
62. clanska liga vzhod 2019 9 h. 10 min.
7Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 9/10 11 h. 9 min.
825. Hit open 2020 Nova Gorica Open A 13 h. 1 min.
9Obalno posamično prvensko osnovnih šol 2019 14 h. 18 min.
10Slovenija sahira 2019 - Fram 17 h. 41 min.
11Torkov turnir v hotelu Kras - 12/1 2 pv. 9 h.
12Ekipna liga - Maribor 2020 2 pv. 10 h.
13Post festum v Domnu - 36 3 pv. 6 h.
14Ponedeljkov cug v Domnu 37 3 pv. 8 h.
15ŠK Branik Jesensko zimski ciklus jzc9-2019 3 pv. 9 h.
16Ponedeljkov cug v Domnu - 37 3 pv. 13 h.
1714. Mednarodni sahovski turnir :: Portoroz open 2020. :: 14th International chess tournament 3 pv. 14 h.
18ŠKBranik-rednimesečni9-2019 6 pv. 9 h.
19Slovenija šahira 2019 - Obala 6 pv. 19 h.
20Jesensko zimski ciklus 8 6 pv. 21 h.
21Četrtkov cug v Domnu - 48 7 pv. 7 h.
22Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 22 7 pv. 8 h.
23Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 8/10 7 pv. 10 h.
24Slovenija šahira 2019 - Obala 7 pv. 13 h.
25Odprto sahovsko prvenstvo Ptuja 2019 Amater open 11 pv. 13 h.
26Drzavna clanska liga za leto 2019 11 pv. 14 h.
27Domen PLUS -06 12 pv. 7 h.
2825. Hit open 2020 Nova Gorica Open B 12 pv. 8 h.
299. turnir "ZA VSE GENERACIJE" / 4. turnir "ICP-GORIŠKA" 13 pv. 17 h.
30Četrtkov cug v Domnu - 47 14 pv. 6 h.
31Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 24 14 pv. 8 h.
32Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 7/10 14 pv. 11 h.
33Jesensko-zimski ciklus 7 16 pv. 23 h.
34Post festum v Domnu - 35 17 pv. 8 h.
35Ponedeljkov cug v Domnu - 36 17 pv. 9 h.
36Serija Rampin Koper 2019 - 21 18 pv. 19 h.
37Izola PLUS 2019 - 05 18 pv. 20 h.
38Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 08 19 pv. 8 h.
39Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 21 21 pv. 9 h.
40Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 6/10 21 pv. 11 h.
41Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 8/ 10 21 pv. 20 h.
42Post festum v Domnu 2019 - 34 24 pv. 8 h.
43Jesensko-zimski ciklus 6 24 pv. 9 h.
44Domnov 3+2 2019- 11/ 12 25 pv. 9 h.
45RIMEX CIKLUS 2019 9.turnir 25 pv. 16 h.
46Štajerska kadetska liga 2019/20 2/8 U12 27 pv. 11 h.
47Štajerska kadetska liga 2019/20 2/8 U9 27 pv. 11 h.
48Štajerska kadetska liga 2019/20 2/8 U15 27 pv. 11 h.
49Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 5/10 28 pv. 9 h.
50Jesensko zimski ciklus 5 2019 31 pv. 9 h.