Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Romania (ROU)

Flag ROU
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Bucur-Obor Trophy 13.12.2019 20 Minuutit
2Cupa Mos Craciun Joaca Sah - Hotel IBIS Gara de Nord 51 Minuutit
3Cupa STARTONG Arsura Proiect Kaufland Romania nelegitimati 1 h. 35 min.
4Cupa STARTONG Arsura, jud. Vaslui Proiect "Implicarea face diferenta", FIDE 1 h. 37 min.
5Cupa Radical Grup Vaslui - Ed.4 Open A - Elo <=2000 (13-15 Decembrie 2019) T.J = 61min+30 sec. 1 h. 54 min.
6Cupa Radical Grup Vaslui - Ed.4 Open B - U13 (13-15 Decembrie 2019) 1 h. 54 min.
7Memorialul Corvin Radovici editia I OPEN 9 h. 38 min.
8Campionatul National de sah rapid 2019 - Open 10 h. 23 min.
9Campionatul National de blitz 2019 - Open 10 h. 24 min.
10Campionatul Judetean de Sah Clasic Caras Severin 12 h. 13 min.
11Cupa Orasului Tasnad editia a-VII-a - 4-8 December 2019 12 h. 59 min.
12Campionatul Capitalei 2019 - Blitz la Rin Grand Hotel 14 h. 27 min.
13Campionatul Capitalei 2019 - Sah Rapid la Rin Grand Hotel 15 h. 15 min.
14Robin Winter Cup 2019 Closed 16 h. 30 min.
15Cupa de Sah "Mos Nicolae" Ghiroda 2019 NELEGITIMATI - CIV-1050 16 h. 45 min.
16Cupa de Sah "Mos Nicolae" Ghiroda 2019 16 h. 45 min.
17Cupa Mos Nicolae editia a III - a, Episcopia Husi 17 h. 22 min.
18Cupa Sărbătorilor de Iarnă - U13 Tulcea 18 h. 11 min.
19Chess Bihor county championship 2019 18 h. 13 min.
20Campionatul Judetean sah clasic - Bihor 2019 18 h. 13 min.
21Cupa de iarna Acs Smart Galati, clasic, inchis 8 participanti, 12-15.12.2019 18 h. 29 min.
22Cupa de iarna Smart Galati, elo sub 2000, sah clasic, 14-15 decembrie 2019 18 h. 29 min.
23Cupa de iarna Smart Galati, sub 12 ani, sah clasic, 14-15 decembrie 2019 18 h. 30 min.
24Cupa de iarna Smart Galati, sub 10 ani, sah clasic, 14-15 decembrie 2019 18 h. 30 min.
25Cupa de iarna Smart Galati, sub 8 ani, sah clasic, 14-15 decembrie 2019 18 h. 30 min.
26Cupa de iarna Smart GL, copii <8 ani nelegitimati (pot juca copii legitimat cu CIV 1001 care nu au jucat in ultimul an nici un turneu omologat), 14-15.12.2019 18 h. 31 min.
27Cupa Mos Craciun 2019 - FETE 18 h. 54 min.
28Napocensis ed 31 sah rapid 19 h. 5 min.
29Cupa Mos Craciun 2019 - 8-10 ani 19 h. 10 min.
30Cupa Mos Craciun 2019 - Under 6 ani 19 h. 11 min.
31Campionatul National dezlegari 2019 - Open 19 h. 56 min.
32Cupa Academiei de Sah Cotnari editia VI-Open 19 h. 57 min.
33Cupa Academiei de Sah Cotnari editia VI-clasa pregatitoare 20 h. 6 min.
34Cupa Academiei de Sah Cotnari editia VI-clasa III-IV 20 h. 10 min.
35Cupa Sahistilor din Gologanu - grupa A 20 h. 22 min.
36Cupa Sahistilor din Gologanu - grupa B 20 h. 22 min.
37Cupa Academiei de Sah Cotnari editia VI-clasa I-II 20 h. 26 min.
38Cupa de iarna Juvenil Sibiu - 10 ani 21 h. 25 min.
39Cupa de iarna Juvenil Sibiu - 8 ani 21 h. 27 min.
40Cupa Mos Craciun 2016 - Under 6 ani 1 pv.
41Memorialul Doru Miron Ed a II-a 1 pv. 1 h.
42Cupa de iarna Juvenil Sibiu - 16 ani 1 pv. 1 h.
43Blitzul de la ora cinci - ed. a VIII-a la Rin Grand Hotel 1 pv. 9 h.
44Campionatul National de sah rapid 2019 - Feminin 1 pv. 9 h.
45Campionatul National de blitz 2019 - Feminin 1 pv. 9 h.
46Campionatul National dezlegari 2019 - Feminin 1 pv. 9 h.
47CUPA UNIRII 1 DECEMBRIE 1 pv. 20 h.
48ONSS Sector 4 Gimnaziu Baieti 1 pv. 21 h.
49ONSS Sector 4 Gimnaziu Fete 1 pv. 21 h.
50Grand Prix MegaChess la Mega Mall - Etapa a VI a - 15 Dec. 2019 - U08 1 pv. 22 h.