Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Poland (POL)

Flag POL
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Silesia Chess Festival Open C 4 pv. 8 h.
2Silesia Chess Festival Open B 4 pv. 8 h.
3Silesia Chess Festival Open A 4 pv. 8 h.
4Turniej Szachowy z okazji Swięta Niepodległosci 15 pv. 12 h.
5Turniej Szachowy z okazji Swieta Niepodleglosci 25 pv. 10 h.
6Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości 27 pv. 12 h.
79th International Maria Trafalska Chess Memorial 43 pv. 19 h.
8VII Miedzynarodowy Turniej Szachowy Pamieci Marii Trafalskiej. Grupa do lat 12 54 pv. 9 h.
9VII Miedzynarodowy Turniej Szachowy Pamieci Marii Trafalskiej. Grupa OPEN 54 pv. 9 h.
10XI Blitz Jameson 127 pv. 12 h.
11XXVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika - TKKF RAPID 144 pv. 18 h.
12XXVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika - DWOJKI i RODZINY 145 pv. 16 h.
13XXVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika Grupa A 147 pv. 17 h.
14XXVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika Grupa D 147 pv. 17 h.
15XXVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika Grupa B 147 pv. 17 h.
16XXVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika Grupa E 2012 i mlodsi 148 pv. 15 h.
17XXVII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika Grupa C 148 pv. 15 h.
18Mini Turniej 728 150 pv. 6 h.
19Mini Turniej 727 160 pv. 19 h.
20Mini Turniej 726 160 pv. 19 h.
21Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow, Grupa A 165 pv. 15 h.
22IV Wielkopolska Liga Seniorów Grupa A 2018/2019 199 pv. 8 h.
23Druzynowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego 220 pv. 14 h.
24I Lezajsk FIDE Open 239 pv. 8 h.
25I Bilgoraj FIDE OPEN 326 pv. 5 h.
26VII Turniej Jameson Pub 389 pv. 11 h.
27Szczyrk 2018 IM Norm Coordinator and INFO : IO Prohorov, Olexandr (UKR) prohorov@chessclub.lviv.ua 398 pv. 7 h.
2834th Voivoda Cup 447 pv. 19 h.
29IBCA Womens World Chess Championship 2018 469 pv. 17 h.
3010th IBCA World Individual Junior Chess Championship for Blind and Visually Impa 469 pv. 18 h.
31POL-UKR Youth Team Match https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/poland-ukraine-junior-match-2018/1 550 pv. 17 h.
32POL-UKR Youth Team Match (rapid) 551 pv. 6 h.
33POL-UKR Youth Team Match (blitz) 551 pv. 6 h.
34I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej 567 pv. 17 h.
35“Katowice Spring 2018” (IM group) https://chess24.com./en/watch/live-tournaments/katowice-spring-2018 572 pv. 15 h.
36EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 65+ 592 pv. 11 h.
37EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 50+ 592 pv. 12 h.
38Wrocław IM’s RR Tournaments edycja – maj 2018 633 pv. 19 h.
39III Wielkopolska Liga Seniorów 2017/2018 636 pv. 8 h.
40XXVIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa A 690 pv. 4 h.
41European Individual Rapid Chess Championship 2017 715 pv. 20 h.
42European Individual Blitz Chess Championship 2017 720 pv. 10 h.
43Krakow team tournament 2017 809 pv. 16 h.
44FIDE OPEN Blitz - Ozanna 2017 811 pv. 13 h.
45II Turniej Ożanna 2017 813 pv. 21 h.
467th International Ferdynand Dziedzic Memorial https://www.chessmanager.com/tournaments/7 823 pv. 11 h.
47Children Visegrad Chess League "A" U12 - Visegrad Fund 828 pv. 20 h.
48Children Visegrad Chess League "B" U16 - Visegrad Fund 828 pv. 20 h.
49III Mistrzostwa Leżajska w Szachach Błyskawicznych 829 pv. 4 h.
50EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP - GIRLS SECTION 834 pv. 14 h.