Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Netherlands (NED)

Flag NED
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1DKR 2019-2020 16 h. 33 min.
2De Pion Jeugd voorjaar 2020 - C 2 pv. 22 h.
3De Pion Jeugd voorjaar 2020 - E 3 pv. 1 h.
4De Pion Jeugd voorjaar 2020 - B 3 pv. 1 h.
5De Pion Jeugd voorjaar 2020 - D 3 pv. 2 h.
6De Pion Jeugd voorjaar 2020 - F 3 pv. 2 h.
7De Pion Jeugd voorjaar 2020 - A 3 pv. 2 h.
8Interne Competitie SV De Pion - B3-Groep - Voorjaar 2020 3 pv. 16 h.
9Interne Competitie SV De Pion - B2-Groep - Voorjaar 2020 3 pv. 16 h.
10Interne Competitie SV De Pion - B1-Groep - Voorjaar 2020 3 pv. 16 h.
11Interne Competitie SV De Pion - A-Groep - Voorjaar 2020 3 pv. 16 h.
12DC-2020-12-Jan-Stap 3 District Cup 2020 12 Jan Stap 3 16 pv. 16 h.
13DC-2020-12-Jan-Stap 4 District Cup 2020 12 Jan Stap 4 16 pv. 19 h.
14DC-2020-12-Jan-Stap 1 en 2 District Cup 2020 12 Jan Stap 1en 2 16 pv. 19 h.
15Batavia Chess Tournament 2020 20 pv. 14 h.
16Utrechtse Meesters 22 pv. 4 h.
17NBSB PK Jeugd 2019-2020 Cat. D 23 pv. 20 h.
18Interne Competitie SV De Pion - C-groep - Najaar 2019 24 pv. 23 h.
19Interne Competitie SV De Pion - B-Groep - Najaar 2019 24 pv. 23 h.
20Interne Competitie SV De Pion - A-Groep - Najaar 2019 24 pv. 23 h.
21Chessfestival Groningen Compact C 28 pv. 20 h.
22Chessfestival Groningen Compact B 28 pv. 20 h.
23Chessfestival Groningen Compact A 28 pv. 20 h.
24Chessfestival Groningen 4K I 28 pv. 20 h.
25Chessfestival Groningen 4K H 28 pv. 20 h.
26Chessfestival Groningen 4K G 28 pv. 20 h.
27Chessfestival Groningen 4K F 28 pv. 20 h.
28Chessfestival Groningen 4K E 28 pv. 20 h.
29Chessfestival Groningen 4K D 28 pv. 20 h.
30Chessfestival Groningen 4K C 28 pv. 20 h.
31Chessfestival Groningen 4K B 28 pv. 20 h.
32Chessfestival Groningen 4K A 28 pv. 20 h.
33Chessfestival Groningen University Challenge 28 pv. 21 h.
34Chessfestival Groningen Group C 28 pv. 21 h.
35Chessfestival Groningen Group B 28 pv. 21 h.
36Chessfestival Groningen Group A 28 pv. 21 h.
37Chessfestival Groningen University Challenge 35 pv. 17 h.
38DC-2020-8-DEC-Stap 1 District Cup 2020 8 DEC Stap 1 51 pv. 19 h.
39DC-2020-8-DEC-Stap 3 District Cup 2020 8 DEC Stap 3 51 pv. 20 h.
40DC-2020-8-DEC-Stap 2 District Cup 2020 8 DEC Stap 2 51 pv. 20 h.
41DC-2020-8-DEC-Stap 4 District Cup 2020 8 DEC Stap 4 51 pv. 20 h.
42De Pion Jeugd najaar 2019 - F 53 pv. 14 h.
43De Pion Jeugd najaar 2019 - B 60 pv. 1 h.
44De Pion Jeugd najaar 2019 - A 65 pv. 1 h.
45De Pion Jeugd najaar 2019 - D 65 pv. 2 h.
46De Pion Jeugd najaar 2019 - E 65 pv. 2 h.
47De Pion Jeugd najaar 2019 - C 74 pv. 1 h.
48Hoogeveen 2019 Amateur 2 (ochtend) 93 pv. 23 h.
49Hoogeveen 2019 Amateur 1 (middag) 94 pv. 17 h.
50Hoogeveen Open 2019 94 pv. 18 h.