Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Montenegro (MNE)

Flag MNE
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Podgorica Kup 2019 13 h. 1 min.
27. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B18 16 h. 27 min.
37. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B16 16 h. 27 min.
47. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B14 16 h. 27 min.
57. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B12 16 h. 28 min.
67. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B10 16 h. 28 min.
77. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B8 16 h. 28 min.
87. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G18 16 h. 28 min.
97. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G14 16 h. 28 min.
107. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 16 h. 28 min.
117. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 dopunski mec 16 h. 29 min.
127. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G10 16 h. 29 min.
137. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G8 16 h. 29 min.
147. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G16 19 h. 44 min.
15Seniorsko prvenstvo Kolašina u šahu 2019 1 pv. 22 h.
16Memorijalni brzopotezni turnir "Ljubodrag Ljubo Djurovic" 6 pv. 17 h.
171st Montenegro League 2019 6 pv. 18 h.
187. Memorijalni turnir "Da ih ne zaboravimo" - Pljevlja 2019 7 pv. 21 h.
1910. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 7 pv. 21 h.
2010. Memorijalni turnir "Anto Rmus" - djecji turnir 7 pv. 21 h.
21European Club Cup 2019 - 6th Blitz Tournament 7 pv. 21 h.
22European Clup Cup 2019 - 5th Blitz Tournament 7 pv. 21 h.
23European Club Cup 2019 - 4th Blitz Tournament 7 pv. 21 h.
24European Club Cup 2019 - 3rd Blitz Tournament 7 pv. 21 h.
25European Club Cup 2019 - 2nd Blitz Tournament 7 pv. 21 h.
26European Club Cup 2019 - 1st Blitz Tournament 7 pv. 21 h.
2735th European Club Cup 18 pv. 1 h.
2824th European Women Club Cup 18 pv. 1 h.
29Matirajmo otpad, grupa 1 ,,Boris Spaski,, Bar 2019 - 2004-2005. god 28 pv. 18 h.
30Matirajmo otpad grupa 2 ,,Robert Fiser,, Bar 2019 - 2006,2007,2008. god 28 pv. 18 h.
31Matirajmo otpad, grupa 3 ,,Anatolij Karpov,, Bar 2019 - 2009 i 2010 god 28 pv. 18 h.
32Matirajmo otpad, grupa 4 ,,Gari Kasparov,, Bar 2019 - 2011 i mladji god 28 pv. 18 h.
33Memorijalni novembarski brzopotezni turnir - Tivat 2019 34 pv. 20 h.
34Third Saturday Djenovici MNE GM X - 2019 41 pv. 18 h.
35Third Saturday Djenovici MNE IM X -2019 41 pv. 19 h.
36Druga crnogorska liga 2019 48 pv. 18 h.
37VIII Memorijal Obrada Manojlovica -Herceg Novi 48 pv. 20 h.
38European School Chess Individual Cup 2019 - Blic U9 group A 49 pv. 19 h.
39European School Chess Individual Cup 2019 - Blic U9 group B 49 pv. 19 h.
40European School Chess Individual Cup 2019 - Blic U15 group A 49 pv. 19 h.
41European School Chess Individual Cup 2019 - Blic U15 group B 49 pv. 19 h.
42European School Chess Individual Cup 2019 - Rapid U15 group A 50 pv. 13 h.
43European School Chess Individual Cup 2019 - Rapid U15 group B 50 pv. 13 h.
44European School Chess Individual Cup 2019 - Rapid U9 group A 50 pv. 13 h.
45European School Chess Individual Cup 2019 - Rapid U9 group B 50 pv. 13 h.
46European School Chess Individual Cup 2019 - Standard U15 51 pv. 15 h.
47European School Chess Individual Cup 2019 - Standard U9 51 pv. 15 h.
48Ekipni Kup Crne Gore 2019 76 pv. 19 h.
49Matirajmo otpad- Vasili Smislov 77 pv. 19 h.
50Matirajmo otpad- Tigran Petrosjan 77 pv. 19 h.