Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Moldova (MDA)

Flag MDA
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Campionatul Republicii Moldova la șah pentru Veterani 2020, 65+ 11 h.
2Campionatul Republicii Moldova la șah pentru Veterani 2020, 50+ 12 h. 26 min.
3Balti Open 2020 11 pv. 16 h.
4Campionatul National intre elevi U13 12 pv. 14 h.
5Campionatul National intre elevi B11 12 pv. 14 h.
6Campionatul National intre elevi F11 12 pv. 15 h.
7Campionatul National intre elevi F09 12 pv. 15 h.
8Campionatul National intre elevi B09 12 pv. 15 h.
9Campionatul National intre elevi U 07 13 pv. 15 h.
10Cupa dulce 2019, turneul A 19 pv. 14 h.
11Cupa dulce 2019, turneul B 19 pv. 15 h.
12Cupa dulce 2019, turneul C 19 pv. 16 h.
13SAH RAPID, decembrie 2019 21 pv. 9 h.
14Открытый турнир, посвященный 25-летию Гагаузской автономии 26 pv. 14 h.
15Campionatul mun.Balti,feminin 39 pv. 8 h.
16Cupa "Trans Oil Group" la sah rapid, juniori sub 11 ani 41 pv. 9 h.
17Liga I a Campionatului Republicii Moldova la sah 2020 41 pv. 13 h.
18Cupa "Trans Oil Group" la sah rapid, copii sub 9 ani 41 pv. 14 h.
19Cupa "Trans Oil Group" la sah rapid, copii sub 7 ani 41 pv. 14 h.
20Liga I a Campionatului Republicii Moldova la sah 2020, feminin 41 pv. 14 h.
21LIGA II a Campionatului Republicii Moldova 2020 43 pv. 9 h.
22Turneul National de sah intre echipe „Familia sahista” 2019 55 pv. 11 h.
23Campionatul RM la sah amatori 63 pv. 12 h.
24Title Arena-Zgurita open,editiaV,blitz 69 pv. 14 h.
25Turneul National la Sah între echipele asociatiilor de sah din raioane 2019 76 pv. 13 h.
26Festivalul International de sah "Toamna Moldovei 2019" U14 80 pv. 14 h.
27Toamna Moldovei-2019, juniori 8 ani 80 pv. 15 h.
28Toamna Moldovei-2019, juniori 10 ani 80 pv. 15 h.
29Memorialul F. Scripcenco 2019 97 pv. 13 h.
30Festivalul international" Toamna de Aur"turneu A 104 pv. 6 h.
31Toamna deAur 2019,turneu B 104 pv. 14 h.
32Festivaluil international de sah "Toamna de Aur"2019 U14 104 pv. 14 h.
33Festivalul international "Toamna de Aur"2019, U12 104 pv. 14 h.
34Festivalul international Toamna de Aur 2019 U10 104 pv. 14 h.
35Festivalul internayional "Toamna de Aur"2019 U08 104 pv. 14 h.
36Concursul National de sah"Memorial Valeriu Sanduleac"-Turneul B-U12 111 pv. 15 h.
37Concursul National de sah"Memorial Valeriu Sanduleac"-Turneul A-Maturi 111 pv. 15 h.
38Campionatul deschis al mun. Chisinau 113 pv. 9 h.
39TURNEUL INTERNATIONAL DE SAH ”CUPA INDEPENDENTEI” 2019 140 pv. 14 h.
40Cupa Viitorilor Mari Maestri 2019 176 pv. 15 h.
41Ziua Internationala Sahului Open A Balti 181 pv. 14 h.
42Ziua Internationala Sahului Open B Balti 181 pv. 15 h.
43Ziua Mondiala a Sahului 2019 182 pv. 12 h.
44TURNEU DE BINEFACERE 2019 216 pv. 12 h.
45Turneu de calificare cu norma cat 1 Balti 222 pv. 13 h.
46Turneu de calificare cu norma cat.3 225 pv. 15 h.
47Turneu de calificare cu norma cat2 Balti 225 pv. 15 h.
48Turneu de calificare cu norma cat 4 225 pv. 15 h.
49Memorialul L.E.Beghelman,Open A 237 pv. 15 h.
50Memorialul L.EBeghelman,Open B 237 pv. 15 h.