Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Luxembourg (LUX)

Flag LUX
NrTurnausPäivitetty viimeksi
11 champ jeunes de la Grande Region 16-18 34 pv. 16 h.
21er champ jeunes de la Grande Region U14 34 pv. 16 h.
31er champ jeunes de la Grande Region U12 34 pv. 16 h.
41 champ jeunes de la Grande Region U8-10 34 pv. 16 h.
51st Youth rapid tournament "Chess Rising Stars 2019" - GROUP A (U12 and U14) 69 pv. 16 h.
61st Youth rapid tournament "Chess Rising Stars 2019" - GROUP B (U10) 69 pv. 16 h.
71st Youth rapid tournament "Chess Rising Stars 2019" GROUP C (U08 & U06) 69 pv. 16 h.
8Challenge de la Ville de Diekirch 153 pv. 15 h.
9Championnat Blitz individuel 154 pv. 16 h.
10Chess Laboratory Rapid 206 pv. 20 h.
11Youth Championship Schengen U 14 210 pv. 17 h.
12Youth Championship Schengen U 16 210 pv. 17 h.
13Youth Championship Schengen U 12 210 pv. 17 h.
14Youth Championship Schengen U 18 210 pv. 17 h.
15Youth Championship Schengen U 8 210 pv. 17 h.
16Youth Championship Schengen U 10 210 pv. 17 h.
17Chamionnat 2019 cat C 235 pv. 15 h.
18Championnat individuel cat B 235 pv. 16 h.
19Challenge de la Ville de Diekirch 2018 Mémorial Jos Jacob 516 pv. 22 h.
201st Youth Rapid PLANET CHESS 582 pv. 3 h.
2120. Challenge Hasi Schmitz 945 pv. 14 h.
2219. Challenge Hasi Schmitz 1127 pv. 16 h.
23Championnat individuel 2016 - Catégorie B 1336 pv. 16 h.
24Championnat individuel 2016 - Catégorie A 1336 pv. 16 h.
25Championnat individuel 2016 - Catégorie C 1336 pv. 17 h.
262nd European Small Nations Individual Chess Championship (FIDE Zone 1.10) 1336 pv. 18 h.
27Challenge Hasi Schmitz 2015 + Nationale Rapid Chess Meisterschaften 1462 pv. 15 h.
28Championnat Rapid Chess par équipes 2015 1607 pv. 23 h.
296th MITROPA Cup 1981 1668 pv. 23 h.
30Challenge Hasi Schmitz - 2014 2058 pv. 15 h.
31SYLVESTERBLITZ DES SCHACHCLUB NORDSTAD 2536 pv. 10 h.
32Coupe Willi Neu 2012 2611 pv. 15 h.
3310 Staedte Turnier 2012 01+02/09/2012 Vianden 2651 pv. 18 h.
34Hauptturnier - Challenge Hasi Schmit 2012 2785 pv. 20 h.