Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Latvia (LAT)

Flag LAT
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Latvian 2020 Championship chess Quarterfinal 2 h. 37 min.
2Rēzeknes skolu komandu kauss šahā 2019./2020.m.g. 3 h. 36 min.
3Kuldigas NSS Christmas open (2004.-2007.) 7 h. 15 min.
4Kuldigas NSS Christmas open (2008.-2010.) 7 h. 16 min.
5Kuldigas NSS Christmas open (2011.-2013.) 7 h. 16 min.
6Rezekne City Open Team Chess Championship 2019 19 h. 13 min.
7IX Riga Rapid Chess Thursday 05.12.2019. 20 h. 45 min.
8Daugava Chess Christmas rapid tournament 2019 (25.12.2019) 21 h. 59 min.
9Riga Open Rapid Chess -2019 VI stage 28.12.2019. 23 h. 39 min.
10H. Skuja & O. Veihmanis memorial 2019 1 pv. 2 h.
11Malpils District chess championship- 2019 1 pv. 19 h.
12Ikskile regional rapid chess cup 2019/2020 3.Stage 1 pv. 21 h.
13Liepājas KSS atklātais čempionāts 2019 (zēni) 2 pv. 2 h.
14Liepājas KSS atklātais čempionāts 2019 (meitenes) 2 pv. 2 h.
15Daugava Chess Winter Classic cup 2020 2 pv. 18 h.
16RTU Šaha kluba ikmēneša turnīrs novembris 2019 2 pv. 20 h.
17Riga Sports veterans club chess tournament 2019 2 pv. 21 h.
18III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 B-1700 2 pv. 21 h.
19III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 A 2 pv. 21 h.
20 III Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz Chess 2020 2 pv. 22 h.
21Latvian Family Team Championship 2019 4 pv. 2 h.
22 Dobele Snowmen Chess Tournament 2019 4 pv. 11 h.
23HoReCa Chess-6 11.12.2019. 4 pv. 18 h.
24Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm 30.11. - 01.12.2019. (RŠS) 5 pv. 2 h.
25Latvian Club Cup 2019 5 pv. 21 h.
26Tempo turnīrs "Rēzekne-2019", 11.posms 6 pv. 3 h.
27VIII Riga Rapid Chess Thursday 28.11.2019. 7 pv. 20 h.
28Kekava district open chess championship 2019 8 pv. 1 h.
29Riga Chess School Championship B 2019 10 pv. 6 h.
30Liepaja district championship 11 pv. 17 h.
31Junioru Kauss (3.sp.kl.) 23-24.11.19. 11 pv. 20 h.
32Daugava Chess Autumn rapid cup 2019 (24.11.2019) 11 pv. 21 h.
33Daugava Chess Autumn blitz cup 2019 (23.11.2019) 11 pv. 21 h.
34Junioru Kauss (4.sp.kl.) 23-24.11.19. 11 pv. 22 h.
35Riga Chess School Championship A 2019 12 pv.
36Olaine Open Chess Autumn tournament-2019-A 12 pv.
37Olaine Open Chess Autumn tournament-2019-B ar reitingu līdz 1800 12 pv. 1 h.
38Junioru Kauss iesācējiem (5.sp.kl.) 23-24.11.19. 12 pv. 1 h.
39Junioru Kauss pirmskolniekiem (6.sp.kl.) 23-24.11.19. 12 pv. 4 h.
40Olaine district open chess tournament for children 2019 B III un IV sporta klases 13 pv.
41Olaine district open chess tournament for children 2019 A I un II sporta klases 13 pv.
42Olaine district open chess tournament for children 2019 C Iesācēji 13 pv.
43Babītes novada atklātās sacensības šahā bērniem 23.11.2019. 13 pv. 2 h.
44Latgales Jauniešu šaha līgas IV sezonas Komandu čempionāts 13 pv. 6 h.
45VII Riga Rapid Chess Thursday 21.11.2019. 14 pv. 20 h.
46Liepaja tempo 1 stage-2019 16 pv. 8 h.
47ISTRA-A Open cup 2019-amateurs to 1600 17 pv. 1 h.
481.Mercure Riga blitz-2019 Veltīts Latvijas 101.dzimšanas dienai 17 pv. 21 h.
49XIV Termo-Eko cup 2019 18 pv. 1 h.
50Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm 16.11. - 17.11.2019. (RŠS) 19 pv. 3 h.