Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Latvia (LAT)

Flag LAT
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1XIII Riga Rapid Chess Thursday 23.01.2020. 4 h. 1 min.
2Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-08 4 h. 25 min.
3Junioru Kauss 3.sp.kl. 18-19.10.20. 6 h. 35 min.
4Junioru Kauss 4.sp.kl. 18-19.10.20. 6 h. 45 min.
5Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-10 7 h. 28 min.
6Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-12 7 h. 28 min.
7Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-14 7 h. 30 min.
8Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-16 7 h. 30 min.
9Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-18 7 h. 31 min.
10Riga Open Rapid Chess -2020 I stage 22.02.2020. 7 h. 56 min.
11Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm 17.01. - 19.01.2020. (RŠS) 8 h. 7 min.
12 III Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz Chess 2020 8 h. 8 min.
13III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 A 8 h. 8 min.
14III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 B-1700 8 h. 8 min.
15Riga Summer Chess Festival 2020 8 h. 10 min.
16Klasifikācijas turnīrs 1. sporta klasēm 17.01. - 19.01.2020. (RŠS) 8 h. 13 min.
17Maskachka Open 2020 amateurs to 1600 9 h. 23 min.
18Junioru Kauss iesācējiem (5.sp.kl.) 18-19.10.20. 12 h. 35 min.
19Junioru Kauss pirmskolnieki (6.sp.kl.) 18-19.10.20. 12 h. 35 min.
20Reģionālais ģimeņu Komandu turnīrs "Šaha Pasaule V" 13 h. 11 min.
21Rapid with Alexei Shirov& Jantarnij bereg 25-26.02.2020. 13 h. 46 min.
22Kurzemes skolēnu sporta spēles (5.-9.kl.) 14 h. 24 min.
23Kurzemes skolēnu sporta spēles (1.-4.kl.) 14 h. 24 min.
24GM A.Gipslis memorial -2020 15 h. 41 min.
25HoReCa-8 Open Chess Blitz-2020 18.02.2020. 1 pv. 9 h.
26Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 13.-15.03.2020. 1 pv. 17 h.
27XII Riga Rapid Chess Thursday 16.01.2020 2 pv. 6 h.
28Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 1.posms 2 pv. 7 h.
29HoReCa-7 Open-2020 15.01.2020. 2 pv. 14 h.
30Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, A 2 pv. 15 h.
31Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 2 pv. 15 h.
32Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 2 pv. 15 h.
33Kuldīgas novada skolēnu sporta spēles (5.-9.kl.) 3 pv. 12 h.
34Kuldīgas novada skolēnu sporta spēles (1.-4.kl.) 3 pv. 12 h.
35 Dobele Snowmen Chess Tournament 2019 4 pv. 17 h.
36Latgale Region Open Youth Chess Championship 2020, G-16 4 pv. 22 h.
37Olaine district chess tournament for children- III 12.01.2020 Tikai Olaines SC dalībnieki 5 pv. 9 h.
38Dice chess turnīrs Rīgas Šaha skolā 12.01.2020. 6 pv. 8 h.
39Olaine Open Rapid Chess Championship 2020 1 stage 6 pv. 8 h.
40Latgale Region Open Youth Chess Championship 2020, O-16 6 pv. 12 h.
41Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm 11.01. - 12.01.2020. (RŠS) 6 pv. 13 h.
42P.Keresa piemiņas turnīrs 2020 7 pv. 11 h.
43Ikskile regional rapid chess cup 2019/2020 4.Stage 7 pv. 11 h.
44Latgales Jauniešu šaha līgas IV sezonas Komandu čempionāts 8 pv. 12 h.
45Rapid with Alexei Shirov& Maskachka 09.01.2020. 9 pv. 5 h.
46Latvian 2020 Championship chess Quarterfinal 11 pv. 5 h.
47Daugava Chess Winter Classic cup 2020 12 pv. 6 h.
48Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm 04.01. - 05.01.2020. (RŠS) 13 pv. 13 h.
49Komandu draudzības turnīrs ātrajā šahā LGB Ziemassvētku Circenīši 2019 14 pv. 15 h.
50Jaunmārupes pamatskolas ziemas turnīrs 03.01.2020. 15 pv. 13 h.