Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Israel (ISR)

Flag ISR
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1אליפות ראשון 2020 לזכר דוגו פרידמן משנית ב 10 h. 28 min.
2רבע גמר אליפות ישראל לבוגרים 2019-2020 12 h. 26 min.
3אליפות העיר לזכר דוגו משנית 2020 13 h. 53 min.
4תחרות החורף ימי ה' ( ''5 + '20 ) ווסק - אשקלון 2020 1 pv. 15 h.
5אליפות ראשון לציון לזכר דוגו פרידמן 2020 ראשית 2 pv. 4 h.
6Kiryat Ono Winter 2019-20 3 pv. 4 h.
7Israeli Open Junior Championship 2020 3 pv. 4 h.
8Nat. Ch. Quarterfinal 2019-20 Kiryat Ono 3 pv. 4 h.
9Jeruchess championship upto 2000 3 pv. 5 h.
10תחרות החורף ימי א' ( ''10 + '50 ) ווסק - אשקלון 2020 3 pv. 7 h.
11IM Winter Chess Classic - Savyon 3 pv. 17 h.
12 Quarterfinals Israeli Championship Herzliya 2019-20 4 pv. 9 h.
13Herzliya Winter 2020 Under 2000 4 pv. 9 h.
14 Herzliya Winter 2020 Under 1700 4 pv. 9 h.
15Mark Center Winter 2020 A 4 pv. 11 h.
16Mark Center Winter 2020 B 4 pv. 11 h.
17 Quarterfinals Israeli Championship Haifa 2019-20 - Group B 4 pv. 19 h.
18Quarterfinals Israeli Championship Haifa 2019-20 - Group A 4 pv. 19 h.
19רבע גמר אליפות ישראל בקרית ים 2020 4 pv. 22 h.
20Israeli championship 1/4 final. Jeruchess 2020 5 pv. 4 h.
21Quarterfinal Israeli Championship - Beer Sheva 5 pv. 6 h.
22Elitzur Petah Tikva Winter IM - B 7 pv. 4 h.
23Kiryat Ono Winter 2020 Rapid A 7 pv. 12 h.
24Kiryat Ono Winter 2020 Rapid B 7 pv. 12 h.
25Israeli Women's Quarterfinals Kiryat Ono 2020 7 pv. 12 h.
26Kiryat Ono Winter 2020 Rapid C 7 pv. 12 h.
27Elitzur Petah Tikva Winter IM - A 9 pv. 6 h.
28Quarter-final Israel championship-Savyon 9 pv. 11 h.
29תחרות החורף בקריית ים - לשחקנים עד 2000 10 pv. 7 h.
30 Herzliya Winter 2020 Under 1700 11 pv. 8 h.
31Mark Center Rapid 24.3.20 A 11 pv. 9 h.
32Quarter-final Israel championship-Savyon 12 pv. 5 h.
33Elitzur Petah Tikva GM Winter 13 pv. 20 h.
34Kfar Saba Blitz 1700+ Natan Blumkin Memorial 16 pv. 6 h.
35אליפות בזק חנוכת בית 2019 16 pv. 6 h.
36תחרות סתיו 2019 עד 1600 16 pv. 9 h.
37רבע גמר אליפות ישראל בשוהם 16 pv. 16 h.
38אליפות ישראל עד גיל שש 18 pv. 11 h.
39אליפות סדנת חנוכה 2019 הכפר הירוק רמה א 19 pv. 4 h.
40אליפות סדנת חנוכה הכפר הירוק 2019 רמה ב 19 pv. 12 h.
41אליפות חכונה 2019 מעל 1600 19 pv. 13 h.
42אליפות חנוכה כיתות א וב 19 pv. 15 h.
43Grand Prix Jerusalem 2019 - Rapid Games 20 pv. 9 h.
44אקטיבי פלדקליין 2019 ראשית 21 pv. 11 h.
45אקטיבי פלדקליין 2019 משנית 21 pv. 11 h.
46אליפות סתיו 19 עד 1850 21 pv. 15 h.
47 Israel Youth Championship U15 Qualifiers 2019 - North 21 pv. 17 h.
48 Israel Cadet Championship U11 Qualifiers 2019 - North 22 pv. 17 h.
49Israeli Youth Preleminaries U7 2019 - Center 23 pv. 9 h.
50Israeli Youth Preleminaries U9 2019 - Center 23 pv. 9 h.