Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Israel (ISR)

Flag ISR
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Yosef Dobkin Memorial Herzliya International GM 2019 6 h. 53 min.
2רבע גמר אליפות ישראל לבוגרים 2019-2020 9 h. 51 min.
3תחרות סתיו 2019 עד 1600 11 h. 7 min.
4 Israel Cadet Championship U7 Qualifiers 2019 - North 14 h. 10 min.
5 Israel Cadet Championship U9 Qualifiers 2019 - North 14 h. 11 min.
6 Israel Cadet Championship U11 Qualifiers 2019 - North 14 h. 11 min.
7 Israel Youth Championship U13 Qualifiers 2019 - North 14 h. 12 min.
8 Israel Youth Championship U15 Qualifiers 2019 - North 14 h. 12 min.
9רבע גמר אליפות ישראל בשוהם 1 pv. 5 h.
10Nat. Ch. Quarterfinal 2019-20 Kiryat Ono 1 pv. 8 h.
11Kiryat Ono Winter 2019-20 1 pv. 8 h.
12אליפות בתי הספר ה3 של המרכז הבינתחומי הרצליה 04.12.2019 1 pv. 15 h.
13שמינית גמר בשוהם 2019 1 pv. 19 h.
14Mark Center Autumn 2019 A 2 pv. 7 h.
15Mark Center Autumn 2019 B 2 pv. 8 h.
16רבע גמר אליפות ישראל 2019 ראשון לציון 2 pv. 8 h.
17ראשון לציון סתיו 2019 עד 2000 2 pv. 9 h.
18סתיו 2019 עד 1600 בראשון לציון 2 pv. 10 h.
19אליפות סתיו 19 עד 1850 2 pv. 13 h.
20מוקדמות אליפות ישראל 2019 עד גיל 7 דרום 2 pv. 13 h.
21מוקדמות אליפות ישראל 2019 עד גיל 9 2 pv. 13 h.
22מוקדמות אליפות ישראל 19עד גיל 13 דרום 2 pv. 13 h.
23מוקדמות אליפות ישראל 2019 עד גיל 11 2 pv. 13 h.
24Israeli Open Championship 2019 2 pv. 19 h.
251400-1700 דצמבר 2019 2 pv. 20 h.
26Jeruchess Rapid December 2019 3 pv. 9 h.
27Shahar Arad Rapid 2019 - B 5 pv. 14 h.
28Shahar Arad Rapid 2019 - A 5 pv. 14 h.
29אליפות גן-א סתיו 2019 ראשון לציון 5 pv. 17 h.
30אליפות כיתות ב-ג סתיו 2019ראשון לציון 5 pv. 17 h.
31National Ch. Eighth Finals Herzliya 2019 6 pv. 15 h.
32תחרות הסתיו ימי ה' ווסק - אשקלון 2019 6 pv. 18 h.
33תחרות הסתיו ימי א' ווסק - אשקלון 2019 6 pv. 18 h.
34Elitzur Petah Tikva IM Autumn 2 7 pv. 5 h.
35Elitzur Petah Tikva IM Autumn 1 7 pv. 5 h.
36Shoham chess champ A 2018 7 pv. 7 h.
37Shoham chess champ A 2018 7 pv. 8 h.
38Shahar Arad Rapid 2019 - A 8 pv. 12 h.
39Kiryat Ono Autumn 2019 B 9 pv. 19 h.
40 Herzliya Championship 2019 10 pv. 7 h.
41Herzliya 2019 Under 1700 10 pv. 8 h.
42Rating tournament upto 1700. Jeruchess 10 pv. 11 h.
43תחרות לשיפור מד כושר בית המלכים 13 pv. 15 h.
44בית פרשים לשיפור מד כושר נובמבר 2019 13 pv. 15 h.
45שמינית גמר אליפות הארץ 14 pv. 9 h.
46אליפות בזק 21.11.2019 14 pv. 9 h.
47Nat. Ch. 1/8 Final 2019 Kiryat Ono 15 pv. 8 h.
48Kiryat Ono Autumn 2019 A 15 pv. 8 h.
49אליפות מד כושר עד 1300 16 pv. 11 h.
50הכנה למוקדמות גיל 11 19 pv. 14 h.