Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Hungary (HUN)

Flag HUN
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1PMCSB2020 41 Minuutit
2Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „A” csoport 1 h. 33 min.
3Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „B” csoport 3 h. 2 min.
4Veszprém Megyei Felnőtt Csapatbajnokság 2019/2020 évre 3 h. 7 min.
5Csongrád megyei Felsős Lányok Diákolimpia 2019–2020 3 h. 42 min.
6LXXV. Szimultán Kupa A-csoport 4 h. 2 min.
7LXXV. Szimultán Kupa Pannonia Prima GPX 9. versenye 4 h. 3 min.
8Budapest Rigochess Int. Festival IM 4 h. 8 min.
9Budapest Rigochess Int. Festival GM 4 h. 10 min.
10GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 VE-F3 (2007-2008) 4 h. 49 min.
11Szeged városi diákolimpia 3. kcs. fiúk 2019–20 6 h. 18 min.
12Szeged városi diákolimpia 1. kcs. fiúk 2019–20 6 h. 26 min.
13Chess in the City 2020 - VI. Tarcal Open 12 h. 53 min.
14B-A-Z-Megye Diak B-6 Fiu 14 h. 41 min.
15B-A-Z-Megye Diak B-5 Fiu 14 h. 41 min.
16B-A-Z-Megye Diak B-4 Fiu 14 h. 42 min.
17B-A-Z-Megye Diák B-3 Fiu 14 h. 42 min.
18B-A-Z-Megye Diak B-3 Lany 15 h. 18 min.
19B-A-Z-Megye Diak B-4 Lany 15 h. 19 min.
20B-A-Z-Megye Diak B-5 Lany 15 h. 19 min.
21B-A-Z-Megye Diak B-6 Lany 15 h. 19 min.
22Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II. osztály 2019-2020 15 h. 20 min.
23Csongrád megyei Alsós Lányok Diákolimpia 2019–2020 1 pv. 1 h.
24Csongrád megyei Középiskolás Fiúk Diákolimpia 2019–2020 1 pv. 1 h.
25Budapest Rigochess Int. Festival FM 1 pv. 1 h.
26Csongrád megyei Alsós Fiúk Diákolimpia 2019–2020 1 pv. 1 h.
27Csongrád megyei Felsős Fiúk Diákolimpia 2019–2020 1 pv. 2 h.
28Debreceni Körzeti Egyéni Sakk Diákolimpia U14 lány 2005-2006 1 pv. 13 h.
29Szabolcs-Szatmar-Bereg Regional Team Ch. 2019-2020 1 pv. 16 h.
30Team League Pest Region Toth Gyorgy Group 2019-2020 1 pv. 17 h.
31Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2019-2020 1 pv. 17 h.
32Hóbagoly FIDE Rapid 2020. január 25. 1 pv. 18 h.
33Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2019-2020 1 pv. 18 h.
34Hajdú-Bihar megyei Csapatbajnokság 2019/2020 2. oszály 1 pv. 20 h.
35GyMS Megyei I. osztályú Sakk Csapatbajnokság Chalupetzky Ferenc-csoport *** 2019/2020 1 pv. 20 h.
36HUN Team League Csongrad Region 2019–20 R 1-9 1 pv. 21 h.
37Budapest Team Ch. Szen J. Group 2019-2020 R 5 1 pv. 22 h.
38Budapest Team Ch. Bilek Istvan Group 2019-2020 R 5 1 pv. 22 h.
39Budapest Team Ch. Lilienthal A. Group 2019-2020 R 5 1 pv. 22 h.
40X. Fajsz Kupa 2020 felnott csoport 1 pv. 22 h.
41Team League Fejer Region 2nd Division 2019_2020 Round 2 2 pv. 4 h.
42GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 F2 (2009-2010) 2 pv. 5 h.
43GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 L1 ( -2011) 2 pv. 5 h.
44GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 F1 ( -2011) 2 pv. 5 h.
45GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 L2 (2009-2010) 2 pv. 5 h.
46GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-F3 (2007-2008) 2 pv. 5 h.
47GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-L3 (2007-2008) 2 pv. 5 h.
48GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 VE-L3 (2007-2008) 2 pv. 5 h.
49GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-F4 (2005-2006) 2 pv. 5 h.
50GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 AM-L4 (2005-2006) 2 pv. 5 h.