Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Greece (GRE)

Flag GRE
NrTurnausPäivitetty viimeksi
14ο κλειστό τουρνουά «Δίας» νόρμας υποψηφίου Μετρ 2 h. 17 min.
21ο κλειστό τουρνουά Athens Chess Club (για παίκτες 1900+, πρωϊνά Δευτέρας 10.30) 2 h. 18 min.
33o ESOTERIKO PROTATHLIMA SE VOLOU 2020 2 h. 36 min.
46th International Open 'Vardaris' all groups 3 h. 55 min.
53ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid (-16 ΕΤΩΝ) ΝΕΩΝ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΤΙΣ 02/02 ΣΤΙΣ 17:00 4 h.
62o OPEN RAPID 4 h. 12 min.
71ο Τουρνουά για σκακιστές - σκακίστριες με ΕΛΟ 1100-1600 4 h. 12 min.
83ο Open «ΚΥΨΕΛΗ» ΣΟ Παγκρατίου - Σχολή Γαλανός - Κάθε Δευτέρα στις 19.00 15 h. 33 min.
96th Youth U16 Sykeon Neapolis Chess Academy 2020 16 h. 39 min.
102nd Blitz Stavros Skondras Sykeon Neapolis 2020 16 h. 42 min.
116ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΕΜΠΤΗΣ ΚΟΤΙΝΟΣ 17 h. 54 min.
12Roque Blitz Series 8 18 h. 2 min.
137th OPEN AGRIAS 18 h. 24 min.
14ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 19 h. 4 min.
15ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 19 h. 5 min.
16ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 19 h. 7 min.
17ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 19 h. 9 min.
18175ο OPEN ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΕΣ) 20 h. 10 min.
19ATHENS CHESS CLUB{18:30} 27/1 B GROUP BLITZ ELO 1000-1600 20 h. 40 min.
20ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2020 21 h. 18 min.
212020 Team Championship of ESSTH-CHALK - POA 21 h. 24 min.
22ATHENS CHESS CLUB{17} 27/1/20 A GROUP BLITZ ELO 1000-1300 21 h. 37 min.
23PRE MASTER by Asop DIAS ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020 22 h. 1 min.
24SENIOR by Asop DIAS ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020 22 h. 10 min.
25JUNIOR by Asop DIAS ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020 22 h. 19 min.
26ULTIMA Series by Asop DIAS ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020 22 h. 19 min.
27ΟPEN Series by A.s.o.p DIAS 22 h. 21 min.
282020 Achievements Blitz Chess Arena @ACC 25-01-2020 22 h. 22 min.
29Team Championship of ESSAMTH Local East 2020 23 h. 8 min.
306ο open τουρνουά Κορίνθου 23 h. 14 min.
31ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020 23 h. 55 min.
3238th Team Cup of ESSTH-CHALK Round 1 1 pv. 3 h.
332ο Δημοτικό Λευκίμμης 1 pv. 4 h.
342020 Team Championship of ESSTH-CHALK - A Local 1 pv. 14 h.
35OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2020 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Β' ΟΜΙΛΟΣ 1 pv. 15 h.
36OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2020 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Α' ΟΜΙΛΟΣ 1 pv. 15 h.
37ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2020 1 pv. 15 h.
382020 Team Championship of ESSTH-CHALK - B Local 1 pv. 15 h.
39ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2020 1 pv. 15 h.
404th Pool Tournament of SKA.KI.TRIKALON 1 pv. 16 h.
41Team Championship of ESSAMTH POA 2020 1 pv. 17 h.
42Team Championship of ESSAMTH Local West 2020 1 pv. 17 h.
431o RAPID ΕΝΗΛΙΚΩΝ ECALI CLUB 1 pv. 19 h.
4430ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ (-16 ΕΤΩΝ) ΣΤΙΣ 26/01 ΣΤΙΣ 17:30 A Group 1 pv. 19 h.
454ο GRAND PRIX ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙ Ε.Σ.Π. 'ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ Α' ΟΜΙΛΟΣ 1 pv. 19 h.
469ο Νεανικό Open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ κάτω των 16 σε εξέλιξη_7 Κυριακές_ 17.00 Με διεθνή αξιολόγηση (FIDE)_1+30'+30'' 1 pv. 19 h.
47ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 1 pv. 19 h.
4830ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ (-16 ΕΤΩΝ) ΣΤΙΣ 26/01 ΣΤΙΣ 17:30 B Group 1 pv. 19 h.
49ΣΑΣ Κορωπίου Sunday's Chain Rapid 2020 1 pv. 19 h.
50ΑΤΟΜΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ 1 pv. 19 h.