Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Georgia (GEO)

Flag GEO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1GEO School B-13 Ch 2020 3 h. 2 min.
2GEO School G-13 Ch 2020 3 h. 9 min.
3GEO School B-11 Ch 2020 3 h. 18 min.
4GEO School G-11 Ch 2020 3 h. 30 min.
5GEO School G-9 Ch 2020 3 h. 36 min.
6GEO School B-9 Ch 2020 3 h. 38 min.
7GEO School G-7 Ch 2020 4 h. 8 min.
8GEO School B-7 Ch 2020 4 h. 14 min.
9Tbilisi Sunday (Blitz-02) 2020 4 h. 47 min.
10III 8 h. 22 min.
11საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 9 h.
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 9 h. 1 min.
13IV "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 h. 3 min.
14V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 9 h. 11 min.
15batumi2019 1 pv. 20 h.
16Abastumani open 6 pv. 3 h.
17Tbilisi Sunday (Blitz-01) 2020 7 pv. 4 h.
18იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 11 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 pv. 4 h.
19იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 11 წლამდე გოგონათა შორის 7 pv. 5 h.
20იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 9 წლამდე გოგონათა შორის 7 pv. 5 h.
21იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 pv. 6 h.
22იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 13 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 pv. 6 h.
23საკვალიფიკაციო შეჯიბრი IV თანრიგზე (დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლა) 7 pv. 7 h.
24იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 pv. 7 h.
25იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში- 8 წელს გადაცილებულ უთან. ჭაბუკთა შორის 7 pv. 7 h.
26იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 7 pv. 10 h.
27იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 7 pv. 10 h.
28იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში- 8 წელს გადაცილებულ უთან. გოგონთა შორის 9 pv. 6 h.
29იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 13 წლამდე გოგონათა შორის 11 pv. 4 h.
30იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე გოგონათა შორის 11 pv. 4 h.
31იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 6 წლამდე უთანრიგო მოჭადრაკეთა შორის 11 pv. 4 h.
32Tbilisi Cup 2019 20 pv. 6 h.
33ქ. რუსთავის საახალწლო ტურნირი 8, 10, 12 წლამდე 20 pv. 8 h.
34ქ. რუსთავის საახალწლო ტურნირი 7 წლამდე 20 pv. 9 h.
35Parviz Chachibaia Memorial - 2019 Blitz 21 pv. 1 h.
36GEO Cup (Rapid) 2019 21 pv. 4 h.
37Imereti Open(blitz) - 2019 21 pv. 4 h.
38საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2019 (ფოთი) ღია ტურნირი 21 pv. 5 h.
39საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2019 (ფოთი) 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 21 pv. 5 h.
40საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2019 (ფოთი) 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 21 pv. 5 h.
41საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2019 (ფოთი) 5 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 21 pv. 5 h.
42III - IV "ოლიმპიური ჩემპიონი" 21 pv. 8 h.
43საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 21 pv. 9 h.
44საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 21 pv. 9 h.
45V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 21 pv. 10 h.
46რეიტინგ-ტურნირი სწრაფ ჭადრაკში ''Imereti 2019'' - 8 წლამდე გოგონათა შორის 22 pv. 1 h.
47რეიტინგ-ტურნირი სწრაფ ჭადრაკში ''Imereti 2019'' - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 22 pv. 1 h.
48Zugdidi Blitz - Winter Season 2019 22 pv. 2 h.
49Zugdidi Rapid - Winter Season 22 pv. 2 h.
50Imereti Open(rapid) - 2019 22 pv. 2 h.