Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Georgia (GEO)

Flag GEO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ღია ბლიც ტურნირი 13 h. 19 min.
2ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი კლასიკურ ჭადრაკში 7 წლის გოგონათა შორის 15 h. 4 min.
3ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი კლასიკურ ჭადრაკში 7 წლის ჭაბუკთა შორის 15 h. 6 min.
4ჯემალ თოფუარიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი კლასიკურ ჭადრაკში 9 წლის გოგონათა შორის 15 h. 10 min.
5ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი კლასიკურ ჭადრაკში 9 წლის ჭაბუკთა შორის 15 h. 11 min.
6ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ღია ტურნირი კლასიკურ ჭადრაკში 15 h. 12 min.
7V. Karseladze Memorial U12 16 h. 31 min.
8V. Karseladze Memorial U8 16 h. 32 min.
9V. Karseladze Memorial U14 1 pv. 14 h.
10V. Karseladze Memorial U10 1 pv. 14 h.
11V. Karseladze Memorial U7 1 pv. 14 h.
12GEO 79th Ch (I League) 2 pv. 12 h.
13GEO Women 77th Ch (I League) 2 pv. 12 h.
14ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი. პირველობა ოჯახთა შორის 3 pv. 11 h.
15ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 5 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 3 pv. 13 h.
16ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო III თანრიგზე 4 pv. 11 h.
17ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო IV თანრიგზე 4 pv. 14 h.
18ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო V თანრიგზე 4 pv. 14 h.
19ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი საჯარო სკოლების პირველობა 4 pv. 15 h.
20V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 pv. 18 h.
21საკვალიფიკაციო ტურნირიIII- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 4 pv. 19 h.
22საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 4 pv. 19 h.
23III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 pv. 19 h.
24IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 pv. 19 h.
25საქართველოს გუნდური ჩემპიონატი "დავით ჩირაძის მემორიალი" 10 წლამდე გუნდებს შორის 5 pv. 15 h.
26საქართველოს გუნდური ჩემპიონატი "დავით ჩირაძის მემორიალი" 7 წლამდე გუნდებს შორის 5 pv. 16 h.
27საქართველოს გუნდური ჩემპიონატი "დავით ჩირაძის მემორიალი" 8 წლამდე გუნდებს შორის 5 pv. 19 h.
28ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 6 pv. 14 h.
29ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 6 pv. 14 h.
30ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ღია ტურნირი დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 6 pv. 14 h.
3122nd European Team Chess Championship 2019 Open 11 pv. 14 h.
32Tbilisi Sunday (Blitz-21) 11 pv. 14 h.
33საკვალიფიკაციო შეჯიბრი V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას სახელობის საჭადრაკო სკოლა) 11 pv. 15 h.
34ბლიცი 11 pv. 17 h.
35საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 11 pv. 19 h.
36საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 11 pv. 19 h.
37საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგა _ დასავლეთის ზონა 12 pv. 13 h.
38საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგა _ აღმოსავლეთის ზონა 12 pv. 14 h.
39ნუგერ შოგირაძის IX მემორიალი 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 12 pv. 21 h.
40ნუგერ შოგირაძის IX მემორიალი 10 წლის მოჭადრაკეთა შორის 12 pv. 21 h.
41ნუგერ შოგირაძის IX მემორიალი 10 წლის გოგონათა შორის 13 pv. 16 h.
42A. Chikvaidze Cup U10 Girls 15 pv. 14 h.
43A. Chikvaidze Cup U8 Boys 15 pv. 14 h.
44A. Chikvaidze Cup U10 Boys 15 pv. 14 h.
45A. Chikvaidze Cup U12 Boys 15 pv. 14 h.
46A. Chikvaidze Cup U12 Girls 15 pv. 14 h.
47A. Chikvaidze Cup U8 Girls 15 pv. 15 h.
48Adjarian Qualification Tournament (V Category) 18 pv. 15 h.
49Adjarian Qualification Tournament (III Category) 18 pv. 15 h.
50Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 18 pv. 15 h.