Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Finland (FIN)

Flag FIN
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Pikashakin Helsingin mestaruus 2019 1 h. 3 min.
2Vaasan itsenäisyysviikonlopun turnaus 2019 1 pv. 3 h.
3Jyväskylän nopean shakin ELO-turnaus 4 pv. 22 h.
4TuTS:n viikonlopputurnaus 2019 B-ryhmä 4 pv. 23 h.
5TuTS:n viikonlopputurnaus 2019 A-ryhmä 4 pv. 23 h.
6Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 6. luokka ja yläkoulu 5 pv.
7Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 5. luokka 5 pv.
8Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 4. luokka 5 pv.
9Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 3. luokka 5 pv.
10Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 2. luokka 5 pv.
11Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, EK ja 1. luokka 5 pv.
12Espoon ja Kauniaisten koulujoukkuekilpailu 30.11.2019, 1-3 luokat 5 pv. 20 h.
13Espoon ja Kauniaisten koulujoukkuekilpailu 30.11.2019, yk ja lukiot 6 pv. 1 h.
14Espoon ja Kauniaisten koulujoukkuekilpailu 30.11.2019, 4-6 luokat 6 pv. 1 h.
15Käpylän mestaruus 2019 7 pv. 17 h.
16MatSKin pikapeliturnaus 26.11.2019 9 pv. 21 h.
17Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 4 lk tytöt 10 pv. 21 h.
18Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / tytöt 2lk 10 pv. 21 h.
19Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 5 lk tytöt 10 pv. 21 h.
20Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / tytöt 3lk 10 pv. 21 h.
21Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 9-lukio 10 pv. 21 h.
22Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 7-8lk 10 pv. 21 h.
23Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 6lk 10 pv. 21 h.
24Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 5lk 10 pv. 21 h.
25Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 4lk 10 pv. 21 h.
26Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 3lk 10 pv. 21 h.
27Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 1-2 lk 10 pv. 21 h.
28KäpSK:n rapid 13/2019 14 pv. 19 h.
29Thomas Ristojan 70 v. juhlaturnaus A-ryhmä 18 pv. 21 h.
30Thomas Ristojan 70 v. juhlaturnaus B-ryhmä 18 pv. 22 h.
31Thomas Ristojan 70v. juhlaturnaus senioriryhmä 18 pv. 22 h.
32Etelä-Pohjanmaan nopeanpelin mestaruus 19 pv. 3 h.
33Turun turnajaiset A-ryhmä 20 pv. 4 h.
34Turun turnajaiset F-ryhmä 20 pv. 4 h.
35Turun turnajaiset B-ryhmä 20 pv. 4 h.
36Turun turnajaiset D-ryhmä 20 pv. 5 h.
37Turun turnajaiset G-ryhmä 20 pv. 5 h.
38Turun turnajaiset C-ryhmä 20 pv. 5 h.
39Turun turnajaiset E-ryhmä 20 pv. 6 h.
40ESK:n pikashakkimestaruus 2019 20 pv. 21 h.
41Thomas Ristojan 70 v. juhlaturnaus 21 pv. 10 h.
42KäpSK:n marraskuun 2019 blixt 21 pv. 18 h.
43Antti Pihlajamäki 80 v juhlaturnaus 24 pv. 8 h.
44Aloittelijaturnaus (rating max. 1400) 24 pv. 8 h.
45Shakin tuen senioriturnaus 27 pv. 2 h.
46Selokunkku-turnaussarja (syksy 2019, 4.osakilpailu) 32 pv. 22 h.
47Raahen turnaus 2019 33 pv.
48Työväentalosarja 7/8 Vantaa 34 pv. 4 h.
49Joukkuepikashakin HM 2019, A-ryhmä 35 pv. 21 h.
50Kuninkaantien lukion kilpailu 36 pv. 6 h.