Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Estonia (EST)

Flag EST
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Ratsu karikas II 3.-8.klass 1 pv. 8 h.
2Ratsu Karikas II 1.-2. klass 1 pv. 8 h.
3Ratsu Karikas II Tüdrukud 1 pv. 8 h.
4Malemaja välkturniiride sari seenioridele I etapp 2 pv. 7 h.
5XXIX rahvusvaheline välkmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 4 pv. 14 h.
6XXIX rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 4 pv. 14 h.
7Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp A-turniir 13 pv. 11 h.
8Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp B-turniir 13 pv. 11 h.
9Ervin Lieberti juubeliturniir - 80! 19 pv. 20 h.
10Tartu MV 2019 20 pv. 11 h.
11TARTU JÕULUTURNIIR 2019 27 pv. 7 h.
12Malemaja välkturniiride sari seenioridele XII etapp 30 pv. 7 h.
13Viimsi MS Apones lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (IV etapp) 32 pv. 6 h.
14LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 A turniir 35 pv. 12 h.
15LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 B turniir 35 pv. 12 h.
16LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 C turniir 36 pv. 5 h.
17Sügisturniir4 36 pv. 7 h.
18Malemaja välkturniiride sari seenioridele XI etapp 37 pv. 6 h.
19European Individual Blitz Chess Championship 2019 42 pv. 8 h.
20European Individual Rapid Chess Championship 2019 43 pv. 7 h.
21European Youth Rapid Cup - Super Final - Girls 46 pv. 5 h.
22European Youth Rapid Cup - Super Final - Open 46 pv. 5 h.
23European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Girls 46 pv. 12 h.
24European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Open 46 pv. 12 h.
25European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Girls 46 pv. 12 h.
26European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Girls 46 pv. 12 h.
27European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Open 46 pv. 12 h.
28European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Open 46 pv. 12 h.
29European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Open 47 pv. 4 h.
30European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 14 47 pv. 4 h.
31European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 18 47 pv. 4 h.
32European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 10 47 pv. 5 h.
33European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 10 47 pv. 10 h.
34European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 14 47 pv. 11 h.
35European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 18 47 pv. 11 h.
36European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Girls 47 pv. 13 h.
37European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U16 Girls 47 pv. 13 h.
38European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U14 Girls 47 pv. 13 h.
39European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U10 Girls 47 pv. 13 h.
40European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U8 Girls 47 pv. 13 h.
41European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U14 Open 47 pv. 13 h.
42European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U12 Girls 47 pv. 13 h.
43European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U16 Open 47 pv. 13 h.
44European Youth Rapid Chess Championship 2019 -U12 Open 47 pv. 13 h.
45European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U10 Open 47 pv. 13 h.
46European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U8 Open 47 pv. 13 h.
47Pühajärve kiirmaleturniir handicap 48 pv. 14 h.
48Malemaja välkturniiride sari seenioridele IX etapp 51 pv. 6 h.
49Saku XI- kiirmale karikaturniir Hans Tomsoni mälestuseks 51 pv. 9 h.
50Kadrioru Maleklubi lahtised MV-d kiirmales Vello Kiiveri mälestuseks 55 pv. 10 h.