Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Estonia (EST)

Flag EST
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1European Individual Rapid Chess Championship 2019 9 h. 26 min.
2European Individual Blitz Chess Championship 2019 10 h. 27 min.
3European Youth Rapid Cup - Super Final - Girls 2 pv. 9 h.
4European Youth Rapid Cup - Super Final - Open 2 pv. 9 h.
5European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Girls 2 pv. 16 h.
6European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Open 2 pv. 16 h.
7European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Girls 2 pv. 16 h.
8European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Girls 2 pv. 16 h.
9European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Open 2 pv. 16 h.
10European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Open 2 pv. 16 h.
11European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Open 3 pv. 8 h.
12European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 14 3 pv. 8 h.
13European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 18 3 pv. 8 h.
14European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 10 3 pv. 9 h.
15European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 10 3 pv. 14 h.
16European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 14 3 pv. 15 h.
17European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 18 3 pv. 15 h.
18European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Girls 3 pv. 17 h.
19European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U16 Girls 3 pv. 17 h.
20European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U14 Girls 3 pv. 17 h.
21European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U10 Girls 3 pv. 17 h.
22European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U8 Girls 3 pv. 17 h.
23European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U14 Open 3 pv. 17 h.
24European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U12 Girls 3 pv. 17 h.
25European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U16 Open 3 pv. 17 h.
26European Youth Rapid Chess Championship 2019 -U12 Open 3 pv. 17 h.
27European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U10 Open 3 pv. 17 h.
28European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U8 Open 3 pv. 17 h.
29Pühajärve kiirmaleturniir handicap 4 pv. 18 h.
30Malemaja välkturniiride sari seenioridele IX etapp 7 pv. 10 h.
31Saku XI- kiirmale karikaturniir Hans Tomsoni mälestuseks 7 pv. 13 h.
32Kadrioru Maleklubi lahtised MV-d kiirmales Vello Kiiveri mälestuseks 11 pv. 14 h.
33B-grupp 5. Tallinna MK noorte sari SÜGIS`2019 - V etapp / V. Kiiveri mälestusturniir 11 pv. 14 h.
34C-grupp 5. Tallinna MK noorte sari SÜGIS`2019 - V etapp / V. Kiiveri mälestusturniir 11 pv. 15 h.
35A-grupp 5. Tallinna MK noorte sari SÜGIS`2019 - V etapp / V. Kiiveri mälestusturniir 11 pv. 15 h.
36V. Kiiveri mälestusturniir endistele õpilastele 11 pv. 16 h.
37Malemaja välkturniiride sari seenioridele VIII 14 pv. 10 h.
38Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (III etapp) 16 pv. 9 h.
39C-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 17 pv. 11 h.
40D-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 17 pv. 11 h.
41B-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 17 pv. 11 h.
42A-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 17 pv. 11 h.
43Tartu MV Vene kabes 18 pv. 18 h.
44Malemaja välkturniiride sari seenioridele VII etapp 21 pv. 10 h.
45HARJUMAA 2019. aasta VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED MALES 25 pv. 8 h.
46AVRO-38 mälestusturniir 2019 Välkturniir 25 pv. 9 h.
47EESTI 2019.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Mehed 26 pv. 13 h.
48 EESTI 2019.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Naised 26 pv. 14 h.
49Eesti Veteranide MV 2019 26 pv. 14 h.
50Ratsu Karikas III-VIII klass 27 pv. 12 h.