Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1ÚKŠS - Krajské kolo přeboru škol 2019/20 - I. st 4 Minuutit
2ÚKŠS - Krajské kolo přeboru škol 2019/20 - II. stupeň 4 Minuutit
3ÚKŠS - Krajské kolo přeboru škol 2019/20 - SŠ 5 Minuutit
4Přebor školních družstev v šachu - okres Havl. Brod 1. stupeň 1 h. 4 min.
5Praha - 211. UniCredit Rapid Open (Velká cena ŠK Dopravní podnik Praha) 1 h. 22 min.
6World Senior Team Championship 2020 Category O65+ 1 h. 30 min.
7World Senior Team Championship 2020 Category O50+ 1 h. 31 min.
8Memoriál Tomáše Baštince C národní OPEN 1 h. 52 min.
9GP Zlínského kraje mládeže 2. turnaj H12 2 h. 28 min.
1021. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT Benešov 31. 1. 2020 2 h. 39 min.
1112. ročník turnaje rodinných dvojic Pravonín 29. 2. 2020 2 h. 53 min.
1273.ročník "Memoriálu dr.Karla Treybala" 2 h. 55 min.
13Přebor Prahy 2019-2020 - II. třída - skupina 22 3 h. 22 min.
149. ročník Memoriálu Zdeňka Kobra - Krajský přebor jednotlivců v rapid šachu 2020 4 h. 1 min.
15Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 11 4 h. 2 min.
16Krajská soutěž ŠSLK 2019/2020 šachových družstev - skupina Východ Finále "A" 4 h. 18 min.
17Krajská soutěž ŠSLK 2019/2020 šachových družstev - skupina Východ 4 h. 20 min.
18Krajská soutěž ŠSLK 2019/2020 šachových družstev - skupina Východ Finále "B" 4 h. 23 min.
19Oddílová přebor TJ Plzeň Košutka v rapid šachu 5 h. 42 min.
20CHESS LADY 2020 6 h. 8 min.
21Ostrava K-TRIO Open 2020 součást Rapid Tour Ostravský Koník 2020 14 h. 15 min.
22Šachový festival mládeže Kroměříž 2020 FIDE OPEN B 14 h. 22 min.
23Přebor Prahy 2019-2020 - Přeborová skupina 14 h. 39 min.
24Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 12 15 h. 13 min.
25Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie 2. stupeň ZŠ 17 h. 15 min.
26Oddílový přebor, ŠK Olympia České Budějovice 2020 17 h. 16 min.
27GP Zlínského kraje mládeže 2. turnaj H14 17 h. 26 min.
28GP Zlínského kraje mládeže 2. turnaj H10 17 h. 29 min.
29Memoriál Tomáše Baštince A FIDE turnaj 17 h. 39 min.
30TEPLICE OPEN 2020 International Chess Tournament / Regional Chess Championship 17 h. 45 min.
3115. ročník šachového turnaje - Tereos TTD a.s. - Dobrovice 17 h. 46 min.
32Okresní soutěž Opava - finálový turnaj 17 h. 50 min.
33Okresní soutěž Opava - základní část 17 h. 51 min.
34Krajská soutěž "B" MKŠS 2019/2020 18 h. 12 min.
35Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2020 skupina B 18 h. 45 min.
36Vyškov seriál šachových turnajů 2019/2020 20 h. 17 min.
37Pololetní turnaj mládeže DDM Varnsdorf 2020 20 h. 29 min.
38Jihočeský šach. svaz, 2. divize, skupina o postup 20 h. 53 min.
391. čtvrteční turnaj VŠTE 21 h. 19 min.
40Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 34 22 h. 53 min.
41Regionální Soutěž SŠS 2019/20 - Skupina A 22 h. 53 min.
42Velká cena žáku okresu Bruntál v šachu pokus 1 pv. 3 h.
43O krále a královnu Regionu Slezská brána, 7. ročník 1 pv. 5 h.
44Regionální soutěž RS-D 2019-2020 1 pv. 16 h.
45Regionální soutěž RS-C 2019-2020 1 pv. 16 h.
46Městský přebor Brno 2019/2020 1 pv. 17 h.
47Jihočeský šachový svaz, 2. divize, skup. A 1 pv. 17 h.
48XIII. aprílový turnaj 1 pv. 18 h.
49KHŠS - Krajská soutěž družstev - skupina Západ 2019/20 1 pv. 18 h.
50Krajská soutěž SŠS 2019/20 - skupina A 1 pv. 18 h.