Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Cuba (CUB)

Flag CUB
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Zonal Oriental Masculino 2019 3 h. 42 min.
2Zonal Central Masculino 2019 10 h. 27 min.
3Zonal Occidental Masculino 2019 1 pv. 10 h.
4Copa Giraldilla de la Habana - Abierto 2019 3 pv. 12 h.
5Final Provincial VCL 2019 12 pv. 17 h.
6Copa Giraldilla de la Habana - Elite 2019 17 pv. 13 h.
7Zonal Central (F) 2019 18 pv. 14 h.
8IV Grand Prix Blitz Final 20 pv. 2 h.
9VIII Torneo Blitz ICPChess 2019 24 pv. 3 h.
10IV Grand Prix Blitz 1 76 pv. 9 h.
11XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Elite 196 pv. 2 h.
12XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Grupo Talentos 196 pv. 2 h.
13XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Grupo Premier 2 196 pv. 2 h.
14XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Grupo Premier 1 196 pv. 2 h.
15XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Blitz 198 pv. 7 h.
16LIV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2019 206 pv. 3 h.
17Capablanca in Memoriam - Open 2019 La Habana CUB 206 pv. 4 h.
18Torneo Buscando a Capablanca categoria Sub-15 207 pv. 14 h.
19Guillermo Garcia 28th Open 218 pv. 10 h.
20Guillermo Garcia 28th Maestros 218 pv. 11 h.
21Guillermo Garcia 28th Premier 1 218 pv. 11 h.
22Guillermo Garcia 28th Premier 2 218 pv. 11 h.
23Guillermo Garcia 28th Mixto 218 pv. 11 h.
24LIV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2019 219 pv. 9 h.
25AJEDUNI 2019 230 pv. 9 h.
26AJEDUNI 2019 Blitz 232 pv. 11 h.
27XVI Torneo Nacional UCI 293 pv. 8 h.
28NACIONAL ABSOLUTO 2019 295 pv. 4 h.
29BLITZ NACIONAL ABSOLUTO 2019 304 pv. 13 h.
30Zonal Central Femenino 2018 366 pv. 13 h.
31Adelquis Remon 2018 (E) 366 pv. 13 h.
32Adelquis Remon 2018 (D) 366 pv. 13 h.
33Adelquis Remon 2018 (C) 366 pv. 13 h.
34Adelquis Remon 2018 (B) 366 pv. 13 h.
35Adelquis Remon 2018 (A) 366 pv. 13 h.
36Zonal Oriental Masculino 2018 366 pv. 13 h.
37Zonal Central Masculino 2018 366 pv. 13 h.
38Nacional Pioneril 2018 503 pv. 14 h.
39Juegos Escolares Nacionales 2018 503 pv. 14 h.
40Nacional Juvenil 2018 (F) 533 pv. 7 h.
41Nacional Juvenil 2018 (M) 533 pv. 7 h.
42Guillermo Garcia in Memoriam 27th Maestros II 553 pv. 10 h.
43Guillermo Garcia in Memoriam 27th (Abierto) 553 pv. 10 h.
44Guillermo Garcia in Memoriam 27th Premier I 553 pv. 10 h.
45Guillermo Garcia in Memoriam 27th Premier II 553 pv. 10 h.
46Guillermo Garcia in Memoriam 27th Maestros I 553 pv. 12 h.
47Rogelio Ortega in Memoriam 2018 Tablero 1 554 pv. 13 h.
48LIII Capablanca in Memoriam-BUSCANDO A CAPABLANCA 561 pv. 14 h.
49LIII Capablanca in Memoriam - Open 2018 La Habana CUB 565 pv. 3 h.
50LIII Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2018 565 pv. 4 h.