Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Cuba (CUB)

Flag CUB
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Provincial Pioneril por Equipos 2020 - U8 15 h. 14 min.
2Provincial Pioneril por Equipos 2020 - U10 15 h. 15 min.
3Provincial Pioneril por Equipos 2020 - U12 15 h. 16 min.
4V Grand Prix Blitz 1 3 pv. 13 h.
5Eldis Cobo Abierto 2020 6 pv. 15 h.
6Eldis Cobo 2020 Cerrado por Equipos 6 pv. 15 h.
7Semifinal Nacional (M) 2020 7 pv. 12 h.
8Semifinal Nacional (F) 2020 9 pv. 17 h.
9Miguel Aleman in Memoriam Open 2019 13 pv. 18 h.
10Orlando Mestre Grupo 1 35 pv. 14 h.
11Orlando Mestre Grupo 2 35 pv. 14 h.
12Orlando Mestre Grupo 3 35 pv. 14 h.
13Orlando Mestre Grupo 4 35 pv. 14 h.
14Orlando Mestre Blitz 2019 45 pv. 19 h.
15Zonal Occidental Femenino 46 pv. 20 h.
16Zonal Oriental Masculino 2019 49 pv. 19 h.
17Zonal Central Masculino 2019 50 pv. 14 h.
18Zonal Occidental Masculino 2019 54 pv. 17 h.
19Copa Giraldilla de la Habana - Abierto 2019 56 pv. 20 h.
20Final Provincial VCL 2019 66 pv. 1 h.
21Zonal Central (F) 2019 71 pv. 21 h.
22IV Grand Prix Blitz Final 73 pv. 10 h.
23VIII Torneo Blitz ICPChess 2019 77 pv. 10 h.
24IV Grand Prix Blitz 1 129 pv. 16 h.
25XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Elite 249 pv. 10 h.
26XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Grupo Talentos 249 pv. 10 h.
27XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Grupo Premier 2 249 pv. 10 h.
28XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Grupo Premier 1 249 pv. 10 h.
29XII Torneo Internacional Remberto Fernandez Blitz 251 pv. 15 h.
30LIV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2019 259 pv. 11 h.
31Capablanca in Memoriam - Open 2019 La Habana CUB 259 pv. 11 h.
32Torneo Buscando a Capablanca categoria Sub-15 260 pv. 21 h.
33Guillermo Garcia 28th Open 271 pv. 17 h.
34Guillermo Garcia 28th Maestros 271 pv. 19 h.
35Guillermo Garcia 28th Premier 1 271 pv. 19 h.
36Guillermo Garcia 28th Premier 2 271 pv. 19 h.
37Guillermo Garcia 28th Mixto 271 pv. 19 h.
38LIV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2019 272 pv. 16 h.
39AJEDUNI 2019 283 pv. 16 h.
40AJEDUNI 2019 Blitz 285 pv. 19 h.
41XVI Torneo Nacional UCI 346 pv. 16 h.
42NACIONAL ABSOLUTO 2019 348 pv. 12 h.
43BLITZ NACIONAL ABSOLUTO 2019 357 pv. 21 h.
44Zonal Central Femenino 2018 419 pv. 20 h.
45Adelquis Remon 2018 (E) 419 pv. 21 h.
46Adelquis Remon 2018 (D) 419 pv. 21 h.
47Adelquis Remon 2018 (C) 419 pv. 21 h.
48Adelquis Remon 2018 (B) 419 pv. 21 h.
49Adelquis Remon 2018 (A) 419 pv. 21 h.
50Zonal Oriental Masculino 2018 419 pv. 21 h.