Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Croatia (CRO)

Flag CRO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Brzopotezni turnir Lav 1/2020 49 Minuutit
2I. NAŠICE OPEN_otvoreno prvenstvo OBŽ u ubrzanom šahu 3 h. 54 min.
3"Projekt Artemida" - pozivni turnir juniorki i kadetkinja 4 h. 44 min.
4PRVI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR MEMORIJAL "FRANJO ZEČEVIĆ" 2020. 4 h. 49 min.
5Turnir prijatelja ŠK Travno E 8 h. 10 min.
6Turnir prijatelja ŠK Travno D 8 h. 10 min.
7Turnir prijatelja ŠK Travno C 8 h. 10 min.
8Turnir prijatelja ŠK Travno B 8 h. 11 min.
9Turnir prijatelja ŠK Travno A 8 h. 14 min.
102. Otvoreno ekipno prvenstvo Primorsko-goranske županije = mlađi kadeti 8 h. 19 min.
11Šahovski rejting turnir "ZIMA 2020." Ruščica. 8 h. 25 min.
1212. International Tournament Dubrovnik Open 2020 (Rapid) 9 h. 21 min.
13Prvenstvo Županije Splitsko - dalmatatinske u šahu za 2020 godinu 9 h. 53 min.
14VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ SENIORSKI TURNIR 12 h. 15 min.
15VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ KADETI DO 16 GODINA 12 h. 23 min.
16VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ KADETI DO 12 GODINA 12 h. 51 min.
17Gospodar siječnja 2020. 17 h. 26 min.
18 27 obljetnica "VRA Maslenica" 2020.(Rapid) dr. Vlatka Mačeka 55.ŠKI Hvidra-Brod 18 h. 59 min.
1934th International Open Tournament Pula 2020 1 pv. 1 h.
20VI. BRZOPOTEZNI ŠAHOVSKI TURNIR "VINSKA MUŠICA" 1 pv. 2 h.
21Podrška 16. Međunarod.rješavačkom natjecanju, Laginjina 11, subota 25.1. u 17:50 1 pv. 2 h.
22II. Vodnjanski pojedinačni kadetski turnir do 16 godina "Dan Sv. Blaža - Vodnjan 2020" 1 pv. 4 h.
23II. Vodnjanski pojedinačni kadetski turnir do 12 godina "Dan Sv. Blaža - Vodnjan 2020" 1 pv. 4 h.
24VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ TURNIR ŠAHOVSKIH NADA 1 pv. 7 h.
25PRVENSTVO ŠK "GORAN" BIBINJE ZA 2020. GODINU - SENIORI 1 pv. 7 h.
26Otvoreno prvenstvo ŠK.Uljanik za 2020 godinu 2 pv. 2 h.
27Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 04/13 (zima 2020) 3 pv. 3 h.
28Mjesečni klupski turnir ŠK Straža - Siječanj 2020 3 pv. 4 h.
29ZŠS Brzopotezni turnir 3. - 2020. 5 pv. 2 h.
30Infobip Sparks Chess School I 5 pv. 6 h.
31POJEDINAČNO BRZOPOTEZNO ŠAHOVSKO PRVENSTVO VSŽ ZA 2020. GODINU 5 pv. 9 h.
32ZATVORENO POJEDINAČNO SENIORSKO ŠAHOVSKO PRVENSTVO VSŽ ZA 2020. GODINU 5 pv. 13 h.
3313. ŠAHOVSKI KUP VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE 5 pv. 14 h.
3410. open Krapina 7 pv. 4 h.
35I. brzopotezni turnir povodom VRA Maslenica - ŠK Goran Bibinje 8 pv. 5 h.
36Božićni turnir 2019 8 pv. 9 h.
37MJESECNI KADETSKI I JUNIORSKI SAHOVSKI TURNIR S.K.RIJEKA za siječanj 2020 - A turnir 8 pv. 10 h.
381. ŠAHOVSKI VULIMAN 2020. 8 pv. 10 h.
39Memorijalni turnir "Sredanović - Gakić - Petrović" - 2020. 8 pv. 10 h.
40MJESECNI KADETSKI SAHOVSKI TURNIR S.K.RIJEKA za siječanj 2020 - B turnir 8 pv. 10 h.
41Finale ekipnog prvenstva u šahu za učenike osnovnih škola grada Zagreba za 2020. godinu 8 pv. 11 h.
42Finale ekipnog prvenstva u šahu za učenice osnovnih škola grada Zagreba za 2020. godinu 8 pv. 11 h.
43CUGER 18.01.2020 8 pv. 15 h.
44HRVOJE MESSING MT - Dobar zrak 2020, ZG, Preradovićeva 29, petak 17.1. od 17:50h 9 pv. 1 h.
45Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 03/13 (zima 2020) 10 pv. 3 h.
46Pojedinačna kadetska i juniorsko prvenstvo VSŽ 2020., Kadeti (U16), Bošnjaci, 01.-02.02.2020. 11 pv.
47Pojedinačno kadetsko i juniorsko prvenstvo VSŽ 2020., Juniori (U20), Bošnjaci, 01.-02.02.2020. 11 pv.
48Pojedinačna kadetska i juniorsko prvenstvo VSŽ 2020., Mlađi kadeti (U12), Bošnjaci, 01.-02.02.2020. 11 pv.
49Zatvoreno prvenstvo Šahovskog kluba Vrustun 1252. za 2020. godinu 12 pv.
50ZŠS Brzopotezni turnir 2 2020. 12 pv. 3 h.