Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Croatia (CRO)

Flag CRO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
122.Božićni Rejtingirani turnir za Cro listu,Ruščica 08.11.-16.12.2019. 2 h. 25 min.
2Pozivni 10.Šahovski turnir sv.Lucija 11.12.2019. sponzor dr.Ljubičić RUŠČICA. 2 h. 45 min.
3Memorijal Zvonko Vidaković 2019.Sponzor Ministarstvo Branitelja RH.Ruščica. 2 h. 45 min.
4Međimurska hiža u prosincu 5 h. 9 min.
516.kadetski šahovski turnir "IOVALLIUM"_otvoreno kadetsko prvenstvo Valpova 6 h. 58 min.
6ZAGREB OPEN IV. Memorijal KRUNOSLAVA HULAKA 2019. 9 h. 57 min.
7Otvoreni šahovski turnir uz dan Sv. Nikole 10 h. 52 min.
8Pozivni brzopotezni turnir- 30 godina ŠK Amater, Strizivojna, 07.12.2019. 12 h. 16 min.
912. Godišnjica ŠK BROD (08.12. u 09:00 h) 14 h. 32 min.
10Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2019. godinu Kadeti U12 i U14 17 h.
11Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2019. godinu Juniori U20 17 h. 3 min.
12Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2019. godinu Kadeti U16 17 h. 3 min.
13Kvalifikacije ekipnog prvenstva u šahu za učenike osnovnih škola grada Zagreba za 2020. godinu 17 h. 40 min.
14Kvalifikacije ekipnog prvenstva u šahu za učenice osnovnih škola grada Zagreba za 2020. godinu 17 h. 53 min.
15Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2019. godinu Kadeti U8 i U10 17 h. 53 min.
16Ivanečki vitezovi - seniori -2. turnir 18 h. 15 min.
17 3rd International Chess Amateur Tournament " Rabac Open 2020 " 18 h. 23 min.
1826. Brzopotezni šahovski turnir Grada Osijeka 18 h. 42 min.
19MJESECNI KADETSKI I JUNIORSKI SAHOVSKI TURNIR S.K.RIJEKA za prosinac 2019 - A turnir 18 h. 58 min.
20MJESEČNI KADETSKI ŠAHOVSKI TURNIR Š.K.RIJEKA za prosinac 2019 - B turnir 19 h. 4 min.
21Blitz Memorijalni turnir Pajo Šimić 19 h. 11 min.
2211. brzopotezni turnir "ROMBERG_GENS UNA SUMUS"_otvoreno prvenstvo grada Belišća 22 h. 49 min.
2312. juniorski turnir "107"_ otvoreno prvenstvo Osječko-baranjske županije 22 h. 50 min.
2422.ženski šahovski turnir "ČAROBNI PRSTEN"_otvoreno prvenstvo OBŽ 22 h. 52 min.
257. turnir nada_NAŠA DJECA_Valpovo 22 h. 52 min.
2626. Zadar open - A turnir, Zadar, 15.12.-22.12.2019. 23 h. 23 min.
27Podrška ŠK AER, Zagreb, Preradovićeva 29, petak 6.12. od 17:50h 1 pv. 8 h.
28Ivanečki vitezovi - kadeti 1 pv. 11 h.
29VI. memorijal Mišela Bertusija - Gospodar prosinca 2019. 1 pv. 12 h.
3026. Zadar open - B turnir, Zadar, 15.12.-22.12.2019. 1 pv. 15 h.
31Međuopćinsko školsko natjecanje u šahu - Koprivnica, 06.12.2019. 1 pv. 18 h.
32 3.Otvoreni pojedinačni turnir za kadete do 16 godina" Rabac Open 2020 " 1 pv. 21 h.
33Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 14/16 (drugi dio sezone) 2 pv. 11 h.
348. memorijalni turnir "DAMIR MAVRIN" - 2020. 2 pv. 11 h.
35III. Božićni kadetski turnir do 12 godina " Vodnjan 2019 " 2 pv. 13 h.
36III. Božićni kadetski turnir do 16 godina " Vodnjan 2019 " 2 pv. 13 h.
37Prvenstvo školskih sportskih klubova Primorsko-goranske županije učenice 2019/2020 završnica 2 pv. 17 h.
3825. Open Bošnjaci, Međunarodni šahovski turnir, Bošnjaci, 03.-09.01.2020. 2 pv. 23 h.
391. Brzopotezni open Bošnjaci, Bošnjaci, 05.01.2020. 2 pv. 23 h.
40Ekipno prvenstvo ŠSD OŠ IŽ grupa 8 za dječake, šk.godina 2019./2020. 3 pv. 14 h.
41Prvenstvo osnovnih škola grada Splita 3 pv. 19 h.
4210. open Krapina 3 pv. 20 h.
43Ekipno prvenstvo ŠSD OŠ IŽ grupa 8 za djevojčice, šk.godina 2019./2020. 3 pv. 21 h.
44Lav maraton 4 pv. 10 h.
45Prvenstvo školskih sportskih klubova Primorsko-goranske županije učenice 2019/2020 poluzavršnica 4 pv. 18 h.
46Prvenstvo osnovnih škola grada Splita za šk.g.2019/20 4 pv. 20 h.
4721.Memorijal "Milan Kuzmanović" 2019 5 pv. 10 h.
48Četvrto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 16 godina 5 pv. 11 h.
49Četvrto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina 5 pv. 11 h.
50CRO Top lista 50 kadetkinje - 01.11.2019. 5 pv. 21 h.