Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Catalonia (CAT)

Flag CAT
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Actiu Escacs Femenins Amposta 2019 5 h. 50 min.
26e..Torneig Solidari Drac Artcai 7 h. 34 min.
3Campionat de Barcelona de Veterans grup B 7 h. 39 min.
4Campionat de Barcelona de Veterans grup A 7 h. 39 min.
5IX Obert de Nadal del Guinardó (Grup B) 8 h. 19 min.
6XXVII TORNEIG PROMOCIÓ C.E.BADALONA 11 h. 36 min.
7Torneig Obert Memorial David Garcia Ilundain 2019 (238395) 13 h. 25 min.
8Campionat de Catalunya Escacs actius Edats Sub-10. Memorial Garcia Ilundain (238401) 15 h. 34 min.
9Campionat de Catalunya Escacs actius Edats Sub-20. Memorial Garcia Ilundain (238414) 17 h. 3 min.
10Campionat de Catalunya Escacs actius Edats Sub-14. Memorial Garcia Ilundain (238411) 17 h. 3 min.
11Campionat de Catalunya Eescacs actius Edats Sub-12. Memorial Garcia Ilundain (238403) 17 h. 3 min.
12Campionat de Catalunya Escacs actius Edats Sub-8. Memorial Garcia Ilundain 17 h. 3 min.
13I TORNEIG LLAMPEC D'ESCACS DE NADAL 2019 17 h. 24 min.
14Campionat Territorial de Barcelona 2019 Barcelones 1 pv. 8 h.
15Campionat Territorial de Barcelona 2019 Baix Llobregat 1 pv. 8 h.
16Campionat Territorial Absolut de Barcelona 2019 1 pv. 8 h.
17Torneig de la Marató de TV3 2019 - Grup FEDERATS 1 pv. 9 h.
18X CAMPIONAT NADALENC 1 pv. 9 h.
19Torneig de la Marató de TV3 2019 - Grup NO FEDERATS 1 pv. 9 h.
20PRIMER TORNEIG ESCOLA NAUSICA CURS 2019-20 GRUP MITJANS 1 pv. 14 h.
21PRIMER TORNEIG ESCOLA NAUSICA CURS 2019-20 GRANS 1 pv. 14 h.
22IX Obert de Nadal Ciutat de Figueres 2020 1 pv. 15 h.
23IX Obert de Nadal del Guinardó (Grup A) 2 pv. 7 h.
24IV Torneig infantil d'hivern del Poble-sec 2 pv. 15 h.
25CAMPIONAT ESCOLA SABASTIDA 2 pv. 23 h.
26CAMPIONAT GRUP 2 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 2 pv. 23 h.
27CAMPEONATO GRUP 1 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT 2 pv. 23 h.
28CAMPIONAT AURO 2 pv. 23 h.
29VII Obert Club Escacs Cornella 2019 Memorial Dr. Josep Vallve Pinol 3 pv. 3 h.
30Campionat Individual Absolut de Lleida 2019 - Grup II 3 pv. 10 h.
31Campionat Individual Absolut de Lleida 2019 3 pv. 10 h.
32AURÓ 3r i 4t 3 pv. 12 h.
33Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup A (Code 231216) 3 pv. 14 h.
34Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup B (Code 231226) 3 pv. 14 h.
35Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup C (Code 231227) 3 pv. 15 h.
36MILÀ I FONTANALS 3 pv. 15 h.
37Obert U2200 Escacs de Canovelles Cap Any 2020 (238338) 4 pv. 6 h.
38MAGISTRAL GM NAVIDAD 2019 CLUB D'ESCACS BARCELONA 4 pv. 6 h.
39Campionat de Girona Individual Absolut 4 pv. 16 h.
40XIII Obert d’Escacs Santa Eulalia de Ronçana 2019 GRUP B - Code 226031 4 pv. 19 h.
41Llampec Festa Major de Sant Andreu 2019 Code 238349 5 pv. 7 h.
42Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 14 5 pv. 7 h.
43Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 12 5 pv. 7 h.
44Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 10 5 pv. 7 h.
45II Open de Tardor del Barcelona (227541) 5 pv. 8 h.
46Torneig Solidari d'Escacs "RIUADA FRANCOLI" absolut 5 pv. 9 h.
47Torneig Solidari d'Escacs "RIUADA FRANCOLI" SUB-14 5 pv. 9 h.
48XIII Obert d’Escacs Santa Eulalia de Roncana 2019 GRUP A Code - 226030 5 pv. 9 h.
49XXXVII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Grup A) 5 pv. 9 h.
50XXXVII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Grup B) 5 pv. 9 h.