Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Catalonia (CAT)

Flag CAT
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1FASE PRÈVIA DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS 2020 DE GIRONA SUB- 8 4 h. 47 min.
2FASE PRÈVIA DEL CAMP. DE CAT. D'EDATS 2020 DE GIRONA SUB- 12 4 h. 48 min.
3FASE PRÈVIA DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS 2020 DE GIRONA SUB- 18 5 h. 15 min.
4FASE PRÈVIA DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS 2020 DE GIRONA SUB- 16 5 h. 19 min.
5FASE PRÈVIA DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS 2020 DE GIRONA SUB- 14 5 h. 24 min.
6FASE PRÈVIA DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS 2020 DE GIRONA SUB- 10 5 h. 24 min.
7XVe Torneig d Igualada i l Anoia 6 h. 28 min.
8Fase Comarcal Promoció/Valors Esportius CEVO 2020 - Sots 10 (2010-2011) 8 h. 1 min.
9Fase Comarcal Promoció/Valors Esportius CEVO 2020 - Sots 8 (2012-post) 8 h. 2 min.
10Fase Comarcal Promoció/Valors Esportius CEVO 2020 - Sots 16 (2004-2009) 8 h. 2 min.
11Campionat de Veterans- Previa de Tarragona 12 h. 52 min.
12Campionat de Catalunya d'edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 14 13 h. 30 min.
13Campionat de Catalunya d'edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 12 13 h. 31 min.
14Campionat de Catalunya d'edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 10 13 h. 33 min.
15Campionat de Catalunya d'edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 8 13 h. 36 min.
16CAMPIONAT ESCOLAR DE L HOSPITALET GRUP GRANS 13 h. 54 min.
17CAMPIONAT ESCOLAR DE L HOSPITALET GRUP PETITS 13 h. 56 min.
18Campionat de Catalunya d'edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 18 14 h. 59 min.
19Campionat de Catalunya d'edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 16 14 h. 59 min.
20Copa Catalana 2020 - Fase Territorial Barcelona (239395) 15 h. 41 min.
21Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 12 19 h. 44 min.
2249e Torneig Social del CE Tres Peons (238344) 1 pv. 1 h.
23Torn.CEEB -Fase Prèvia Camp.Catalunya FCDE- CEEB s.8 1 pv. 2 h.
24Fase Comarcal JEEC Tarragonès - Categoria Benjamins/es (Sub-10) 1 pv. 3 h.
25Fase Comarcal JEEC Tarragonès - Categoria Alevins/es (Sub-12) 1 pv. 3 h.
26Fase Comarcal JEEC Tarragonès - Categoria Secundària (Sub-14-16-18) 1 pv. 3 h.
27Fase Comarcal JEEC Tarragonès - Categ. Prebenjamins/es (Sub-8) 1 pv. 4 h.
28XXII Obert Tres Peons grup B (238347) 1 pv. 5 h.
29XXII Obert Tres Peons grup A (238346) 1 pv. 5 h.
30PRIMER CAMPIONAT ESCOLA SAGRAT COR DE SARRIA GRUP PETITS-MANU 1 pv. 8 h.
31PRIMER CAMPIONAT ESCOLA SAGRAT COR DE SARRIA GRUP GRANS-MANU 1 pv. 8 h.
32PRIMER CAMPIONAT ESCOLA PARE MANYANET GRUP GRANS DIJOUS-MANU 1 pv. 8 h.
33PRIMER CAMPIONAT ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP PETITS DIMECRES-MANU 1 pv. 8 h.
34PRIMER CAMPIONAT ESCOLA LLORERS BARCELONA 1 pv. 9 h.
35PRIMER CAMPIONAT DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT GRU GRANS 1 pv. 9 h.
36PRIMER CAMPIONAT ESCOLA PARE MANYANET GRUP DIMARTS 1 pv. 9 h.
37PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR NAUSICA GRUP PETITS DILLUNS 1 pv. 9 h.
38IX Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2020 2 pv. 3 h.
39Campionat Veterans de Girona 2020 2 pv. 6 h.
40XI Obert Jake Ciutat de L H (V Memorial Juan Ponce) 3 pv. 3 h.
41SOCIAL COPA 2019-2020 3 pv. 8 h.
42Copa Catalana 2020 - Fase Territorial Tarragona (239394) 3 pv. 14 h.
43Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 14 4 pv. 6 h.
44Campionat CAT Sub 10 DT Lleida 5 pv. 5 h.
45Campionat CAT Sub 12 DT Lleida 5 pv. 5 h.
46Campionat CAT Sub 14 DT Lleida 5 pv. 5 h.
47Campionat CAT Sub 16/18 DT Lleida 5 pv. 5 h.
48Copa Catalana Fase Girona 2020 5 pv. 15 h.
49Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 10 5 pv. 19 h.
50Copa Catalana 2020 - Fase DT Lleida (239396) 6 pv.