Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1"Купата на ШК ЕЛИТ" - 21 декември 2019 23 Minuutit
21 Международен шахматен турнир Купа "ТРИ БУКИ" 10 - 12 януари 2020 г. 57 Minuutit
35-th RAPID TOURNAMENT EURO SOFIA FOR CHILDREN 10 h. 32 min.
4ЛЕГЕНДАРНИ ПЛОВДИВСКИ ТРЕНЬОРИ 3 - Група А, Пловдив, 08.12.2019 13 h. 43 min.
5ЛЕГЕНДАРНИ ПЛОВДИВСКИ ТРЕНЬОРИ 3 - Група B, Пловдив, 08.12.2019 13 h. 43 min.
6Коледен турнир 15 h. 25 min.
7Областно първенство Враца 15 h. 40 min.
8MGU - 215 16 h. 4 min.
9XXI турнир Слънчеви лъчи 19 h. 55 min.
10Турнир Ангел Милев 3, ОДК - Ямбол 20 h. 33 min.
1114-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - B Sofia 04-05.01.2020 1 pv. 14 h.
1214-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - A Sofia 04-05.01.2020 1 pv. 14 h.
13II турнир за купа "Марса" 1 pv. 18 h.
14Second international rapid tournament 21-22.12, Albena 2 pv. 1 h.
15Купа на град Ямбол 2019 2 pv. 12 h.
16Team Chess Championship of the Blind 04.12 - 05.12.2019 2 pv. 21 h.
17XII Chess Weekend Tournament 14-15.12.2019 г. 5 pv. 14 h.
18International Chess Festival FORCE 64 - Junior - 1.12.2019, Sofia 6 pv. 17 h.
19International Chess Festival FORCE 64 - Little - 1.12.2019, Sofia 6 pv. 17 h.
20First international rapid tournament, 30.11-01.12, Albena 6 pv. 19 h.
21National Cup 5th Dimitar Georgiev Memorial Rapid 6 pv. 20 h.
22National Cup 5th Dimitar Georgiev Memorial Blitz 6 pv. 21 h.
23"Купата на ШК ЕЛИТ" - 30 ноември 2019 7 pv. 17 h.
24XI Chess Weekend Tournament 23-24.11.2019 г. 13 pv. 2 h.
25Детски турнир за 4-7 клас КУПА ЦСКА 13 pv. 9 h.
26Детски турнир на КУПА ЦСКА 3 клас 13 pv. 9 h.
27Детски турнир за втори клас КУПА ЦСКА 13 pv. 10 h.
28Детски турнир за първи клас КУПА ЦСКА 13 pv. 10 h.
29XI Chess Weekend Tournament 23-24.11.2019 г. 13 pv. 14 h.
30Криле на интелекта - Група A, Пловдив, 22 - 24.11.2019 13 pv. 18 h.
31Криле на интелекта - Група Б, Пловдив, 22 - 24.11.2019 13 pv. 20 h.
32Криле на интелекта - Mix (Турнир C) , Пловдив, 23.11.2019 14 pv. 13 h.
33Криле на интелекта - Блиц (Турнир D), Пловдив, 23.11.2019 14 pv. 15 h.
34National Individual Standart Chess Championship for Visually Impaired - A 2019 14 pv. 16 h.
35National Individual Standard Chess Championship for Visually Impaired - B 2019 Dryanovo 21-24.11.2019 14 pv. 17 h.
36КУПА БУРГАС - 2019 14 pv. 17 h.
37National Individual Standard Chess Championship for Visully Impaired women 2019 Dryanovo 21-24.11.2019 14 pv. 17 h.
38Пети открит турнир MALL Велико Търново 14 pv. 17 h.
39II Мемориал "Марин Станковски" - А - до 2450 ЕЛО 20 pv. 16 h.
40Първи шахматен турнир - Купа Ботевград 20 pv. 17 h.
41II Мемориал "Марин Станковски" - Б - за деца без ЕЛО 20 pv. 17 h.
42Мемориал Димитър Синабов 2019 20 pv. 18 h.
43"Купата на Bulgaria Mall" - 16 ноември 2019 21 pv. 17 h.
44III-ти Открит турнир за купа "ПАВЛИКЯНИ" - 16 ноември 21 pv. 17 h.
45Традиционен Турнир на хора със зрителни увреждания ПЛЕВЕН-2019 21 pv. 22 h.
46Купа Марса 23 pv. 11 h.
47Kupa 8 dekemvri SHAH Varna 14.11.2019 Ventzislav Mladenov direktor OP Sport Varna,Kosta Bazitov zamestnik kmet naVarna 23 pv. 14 h.
48Bulgarian Individual Rapid Chess Championship - Women - 2019 27 pv. 1 h.
49Bulgarian Individual Blitz Chess Championship - Women - 2019 27 pv. 1 h.
50Първи детски международен турнир по шахмат "Битката за Троян" 27 pv. 16 h.