Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1V Детски турнир "Свобода" - A група 2 h. 43 min.
2V Детски турнир "Свобода" - Б група 2 h. 49 min.
3Kazanlak Cup Open B 14-16.02.2020 4 h. 39 min.
4Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - А група 4 h. 51 min.
5Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - Б група 4 h. 51 min.
6MGU - 216 5 h. 51 min.
7III Chess tournament "LYASKOVETS" / III-ти турнир "ЛЯСКОВЕЦ" за рейринг до 2200 7 h. 42 min.
8MGU - 216 8 h. 10 min.
9"Купата на ШК ЕЛИТ" - 26 януари 2020 8 h. 53 min.
1026.01.2020 Kupa CHOU Feniks,Varna, BUL Bulgaria 9 h. 33 min.
11IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - A group OPEN 12 h. 55 min.
12IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - B group (B12, B14, G12, G14) 12 h. 56 min.
13IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - C group (B08, B10, G08, G10) 12 h. 56 min.
142nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Junior - 09.02.2020, Sofia 16 h. 16 min.
152nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Little - 09.02.2020, Sofia 16 h. 17 min.
16Ropotamo cup 2020 - Primorsko U2300/Купа Ропотамо 2020 ЕЛО до 2300 1 pv. 2 h.
17Aglika cup 2020/Купа Аглика 1 pv. 2 h.
18IX-ти Мемориал Богомил Андонов - Кюстендил-22.03.2020г. 1 pv. 7 h.
196-ти Детски турнир "ЗА БУКВИТЕ" - 02.02.2020 г. Кюстендил 1 pv. 7 h.
20Kazanlak Cup Open A 14-16.02.2020 2 pv. 2 h.
21Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 3 pv. 4 h.
22КУПА ЯНКО ГЮЗЕЛЕВ-2020 XIII Мемориал 4 pv. 14 h.
23Детски турнир на ЦСКА 4-8 клас 6 pv. 17 h.
24Детски турнир на ЦСКА 3 клас 6 pv. 17 h.
25Детски тунир на ЦСКА 2 клас 6 pv. 17 h.
26Детски турнир на ЦСКА 1 клас 6 pv. 17 h.
27Oбщински Ученически игри шах 2019-2020-01-19, 5-7клас, Варна, България Варна Морска или Лятна Столитца на България, Варна Европейски град на спорта 7 pv. 6 h.
2813th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 7 pv. 7 h.
29Trayana Cup 2020 Stara Zagora/ Купа Траяна 18-19 януари 2020, Опен до ELO 2199 7 pv. 8 h.
30Детски вътрешен турнир "СНЕЖНА ЦАРИЦА" 7 pv. 9 h.
3113th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 7 pv. 12 h.
32Oбщински Ученически игри шах 2019-2020-01-19, Варна, България 7 pv. 13 h.
3313th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 8 pv. 5 h.
3413th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 8 pv. 12 h.
3513th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 8 pv. 15 h.
3613th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 9 pv. 3 h.
37Шах в Двореца 2200 - 3 турнир 14 pv. 9 h.
381 " 3 Buki Tournament" 10 - 12 . 01. 2020 g.. 14 pv. 9 h.
39"TRI BUKI" - BLIZ - 11.01.2020 15 pv. 2 h.
40XXII турнир Слънчеви лъчи 15 pv. 8 h.
4114-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - A Sofia 04-05.01.2020 21 pv. 10 h.
4214-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - B Sofia 04-05.01.2020 21 pv. 10 h.
43Ямбол - Новогодишен блиц турнир 22 pv. 12 h.
44Купа на град Ямбол 2019 - открито първенство 28 pv. 11 h.
45VODNA TORTA - PERNIK 28 pv. 12 h.
46Коледно-Новогодишен турнир на Враца 2019 29 pv. 9 h.
47Коледен блиц турнит - Хан Аспарух - 22.12.19 35 pv. 7 h.
48КОЛЕДЕН ТУРНИР на ШКСУ "Хан Аспарух" 35 pv. 7 h.
49blitz caribrod slivnitza 35 pv. 10 h.
50Second international rapid tournament 21-22.12, Albena 35 pv. 10 h.