Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Bosnia & Herzegovina (BIH)

Flag BIH
NrTurnausPäivitetty viimeksi
121.MEĐUNARODNI OTVORENI ŠAHOVSKI TURNIR "ZENICA 2019." 4 h. 7 min.
2NOVOGODIŠNJI ŠAHOVSKI TURNIR "EUROINVEST MUHIĆ - CAZIN RAPID 2020" 1 pv. 22 h.
322. Međunarodni šahovski turnir NAŠ DAN "Volim Srpsku - Balkan 2019" 1 pv. 23 h.
49. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za mlade 2 pv.
5Prvenstvo Gimnazije KŠC 2 pv. 1 h.
6Druga gimnazija Zenica 2 pv. 1 h.
7Prva gimnazija 2 pv. 1 h.
8Prvenstvo JU Tehnička škola Zenica 2 pv. 1 h.
98. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za mlade 4 pv. 19 h.
104. Memorijalni sahovski turnir " Prim. dr Remzo Suhonjic " 4 pv. 21 h.
11MEĐUNARODNI BRZOPOTEZNI TURNIR U POVODU DANA DRŽAVNOSTI BIH 2019 4 pv. 22 h.
124. Brzopotezno prvenstvo kluba TSK Sloboda 5 pv. 1 h.
138. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za djecu 5 pv. 4 h.
14Četvrti međunarodni šahovski turnir "MEĐUGORJE OPEN 2019" 6 pv.
15Međunarodna škola 2019 7 pv. 3 h.
16Prvenstvo Osnovne škole "Alija Nametak" 9 pv. 2 h.
17Sahovski turnir u povodu Dana Drzavnosti BiH 9 pv. 18 h.
18SK Sarajevo blic turnir povodom Dana drzavnosti Bosne i Hercegovine 9 pv. 20 h.
198th International Tournament Lukavac 2019 10 pv. 22 h.
207. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za mlade 11 pv. 19 h.
217. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za djecu 12 pv. 3 h.
229. ŠAHOVSKI TURNIR U POVODU DANA DRŽAVNOSTI BIH 2019 12 pv. 18 h.
23Brzopotezni turnir SK„Kozara“ Gradiska 02/19 13 pv. 9 h.
24Prvenstvo Osnovne škole "Meša Selimović" 14 pv.
25Prvenstvo Osnovne Montessori škole 16 pv. 1 h.
26EKIPNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA OPĆINE NOVI GRAD SARAJEVO 16 pv. 23 h.
27ŠAHOVSKI TURNIR POVODOM OBILJEŽAVANJA MZ "ALIPAŠINO POLJE B1-B2" 17 pv. 7 h.
28Third Banjaluka chess challenge, TURNIR NADA 19 pv.
2927. pojedinacno prvenstvo BPK Gorazde 19 pv. 1 h.
3022.Prvenstvo slijepih i slabovidnih osoba FBiH 19 pv. 5 h.
3124. Kup Republike Srpske - seniori 19 pv. 5 h.
3224. Kup Republike Srpske - festivalska grupa 19 pv. 5 h.
3324. Kup Republike Srpske - kadeti 19 pv. 5 h.
3424. Kup Republike Srpske - omladinci 19 pv. 5 h.
3524. Kup Republike Srpske - žene 19 pv. 6 h.
3624. Kup Republike Srpske - pojedinačni cuger (BLITZ) 19 pv. 21 h.
374.Ekipni sahovski turnir za lica sa invalididet "GRADISKA 2019" 19 pv. 22 h.
387.Memorijalni sahovski turnir " Muhamed Serdarevic " 20 pv. 1 h.
39"6. Memorijalni sahovski turnir Mihailo Malinic" do 12.god.(djecaci) 20 pv. 3 h.
40"6. Memorijalni sahovski turnir Mihailo Malinic" 12-18.god.(djecaci) 20 pv. 3 h.
41"6. Memorijalni sahovski turnir Mihailo Malinic" 12-18.god.(djecaci) 20 pv. 3 h.
42"6. Memorijalni sahovski turnir Mihailo Malinic" (djevojcice) 20 pv. 4 h.
43Prvenstvo Osnovne škole "Hamza Humo" 21 pv. 3 h.
44Prvenstvo Osnovne škole "Enver Čolaković" 24 pv. 1 h.
456. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za mlade 25 pv. 19 h.
46Pojedinacno prvenstvo Grada Gradiske za 2019. 26 pv.
47Finale prvenstva ŠK Napredak Zenica za 2019. godinu 26 pv. 3 h.
486. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za djecu 26 pv. 3 h.
4925.Prvenstvo Zenicko-dobojskog kantona 26 pv. 23 h.
50Katolički školski centar 28 pv. 2 h.