Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1GM Vugar Asadli, SEANS OYUN 19 YANVAR 12:00-DA, AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI 070 309 92 82 2 h. 51 min.
2AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 25-29 YANVAR 2020 10:00-DA 070 309 92 82 2 h. 55 min.
3AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 25-29 YANVAR 2020 13:00-DA 070 309 92 82 2 h. 56 min.
4AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 25-29 YANVAR 2020 11:30-DA 070 309 92 82 2 h. 57 min.
5Mərkəzi şahmat klubunun 2-4 derece rapid turniri 19yanvar(0505150590) 4 h. 22 min.
6Mərkəzi şahmat klubunun reytinq rapid turniri 19yanvar(0505150590)Abdulov Orxan 4 h. 22 min.
7TEMPO 18-01-2020 RSK 5 h. 25 min.
8Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Tempo Turnir ( I-III dərəcəlilər ) - 19.01.2020, Saat 13:30 8 h. 52 min.
9Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Blitz Turnir ( IV dərəcə və dərəcəsiz ) - 19.01.2020. Saat 12:00 8 h. 52 min.
10Grandmaster chess club Psixologiya Seminarı - Beynəlxalq Qrossmeyster Nicat Məmmədovla (055-525-00-68) 9 h. 39 min.
11Grandmaster Chess Club - 19 Yanvar / saat 14:00 / Uşaqlara həsr olunmuş Rapid Turnir A qrupu 9 h. 39 min.
12Grandmaster Chess Club - 19 Yanvar / saat 14:00 / Uşaqlara həsr olunmuş Rapid Turnir B qrupu 9 h. 39 min.
13Grandmaster chess club Beynəlxalq Qrossmeyster Nicat Məmmədovla seans (055-525-00-68) 20 Yanvar 15:00 9 h. 40 min.
14Grandmaster Chess Club - 27 Yanvar- 04 Fevral / saat 15:00 Təsnifat turniri - I Dərəcə 9 h. 40 min.
15Grandmaster Chess Club - 27 - 31 Yanvar - / saat 11:00 / 16 yaşadək Təsnifat turniri - II Dərəcə 9 h. 40 min.
16Grandmaster Chess Club - 27 - 31 Yanvar / saat 11:00 / 14 yaşadək Təsnifat turniri - III Dərəcə 9 h. 41 min.
17Grandmaster Chess Club - 27 - 31 Yanvar / saat 11:00 / 12 yaşadək Təsnifat turniri - IV Dərəcə 9 h. 41 min.
18HƏFTƏSONU KLASSİK REYTİNQ YARIŞI 11-26 YANVAR 2020 (MÜKAFAT FONDU 1500 AZN) 070 309 92 82 10 h. 6 min.
19HƏR ŞƏNBƏ TEMPO-TURNİR, SUMQAYIT-18.01.2020 10 h. 34 min.
2020 yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnur A qrupu Gəncə 11 h. 27 min.
2120 yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnur B qrupu Gəncə 11 h. 27 min.
2220 yanvar şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş turnur C qrupu Gəncə 11 h. 27 min.
23Naxçıvan şəhər Şahmat müəllimlərinin yarışı 14 h. 55 min.
24Təhsil "RİM" Lənkəran şəhər UGİŞM-nin 20 yanvar şəhidlərinin 30 illiyinə həsr olunmuş rapid turniri 16 h. 12 min.
25Bakı 4№li İOEUGİŞM "02 fevral Gənclər günü"nə həsr olunmuş açıq birinciliyi 02.02.2020 saat 11:00 16 h. 17 min.
26Bakı 4№li İOEUGİŞM "02 fevral Gənclər günü"nə həsr olunmuş 4 dərəcə turniri 27.01.2020 saat 10:00 16 h. 20 min.
27Bakı 4№li İOEUGİŞM "02 fevral Gənclər günü"nə həsr olunmuş 3 dərəcə turniri 27.01.2020 saat 11:00 16 h. 21 min.
28Bakı 4№li İOEUGİŞM "02 fevral Gənclər günü"nə həsr olunmuş 2 dərəcə turniri 25.01.2020 saat 14:00 16 h. 22 min.
29Grandmaster Chess Club - 18 Yanvar / saat 14:00 / Saturday Blitz 16 h. 48 min.
30Ucar Qışı Blits Turnir.18.01.2020 17 h. 52 min.
31Gənclər gününə həsr olunmuş 4-cü dərəcə turniri 25-28 yanvar 2020 Saat 10:00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 1 pv. 6 h.
32Gənclər gününə həsr olunmuş 3-cü dərəcə turniri 25-28 yanvar 2020 Saat 10:00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 1 pv. 6 h.
33Gənclər gününə həsr olunmuş 2-ci dərəcə turniri 25-28 yanvar 2020 Saat 14:00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 1 pv. 6 h.
348 yaşadək oğlanlar arasında seçmə turniri. RŞK 21-25 yanvar 2020 saat 14.00 1 pv. 6 h.
353 nömrəli RİOEUGİŞM-i ( Səbail filfialı) "Qış-2020 " şahmat təsnifat turniri sınaq (saat 10:00) 1 pv. 12 h.
363 nömrəli RİOEUGİŞM-nin (Sebail filialı) "Qış-2020" IVdərəcə uğrunda şahmat təsnifat turniri (saat10:00) 1 pv. 12 h.
373 nömrəli RİOEUGİŞM-nin ( Səbail filialı) "Qış-2020" III dərəcə uğrunda şahmat təsnifat turniri saat(12:00) 1 pv. 12 h.
383 nömrəli RİOEUGİŞM-nin (Səbail filialı) "Qış-2020" II Dərəcə uğrunda şahmat təsnifat turniri ( saat 12:00) 1 pv. 12 h.
3920 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Ucar-2020 turniri 1 pv. 13 h.
40ELFİM Nərimanov III Derece Yarışı - 13-17 yanvar 15:00 050 458 40 50 1 pv. 13 h.
41ELFİM Nərimanov IV Derece Yarışı-13-17 yanvar 15:00 050 458 40 50 1 pv. 13 h.
42Gadir Guseinov 17 yanvar 15;30 seansı Mərkəzi şahmat klubu (0505150590) 1 pv. 17 h.
43Hovsan Aciq Qapi Turniri -Idea 2 pv. 9 h.
4425 -31 yanvar 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında beynəlxalq şahmat festivalı - saat 10:00 2 pv. 17 h.
45"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov f.) "QIŞ-2020" şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri .25-29.01.2020 saat 13:00 2 pv. 18 h.
46"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov F.) "Qış-2020" şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 25-29..1.2020 saat 12:00 2 pv. 18 h.
47"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov f.) "Qış-2020" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri.25-29.01.2020 saat 10:00 2 pv. 18 h.
4825 yanvar - 2 fevral 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında l dərəcə turniri - saat 10:00 2 pv. 20 h.
49Təhsil RİM Lənkəran şəhər UGİŞM-nin 20 yanvar şəhidlərinin 30 illik xatirəsinə həsr edilmiş rapid turniri 3 pv. 12 h.
50ELFİM Nərimanov IV Derece Yarışı-13-17 yanvar 15:00 050 458 40 50 3 pv. 14 h.