Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Armenia (ARM)

Flag ARM
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Շախմատի տան եզրափակիչ/Մ-10 16 h. 15 min.
2Շախմատի տան եզրափակիչ/Մ-12 16 h. 22 min.
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 16 h. 30 min.
4ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/4-րդ փուլ/1-ին կարգ Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց 18 h. 7 min.
5Շախմատի տան եզրափակիչ/Մ-08 20 h. 38 min.
61-ին կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ ք. Հրազդան 21 h. 45 min.
71-ին կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ ք. Հրազդան 21 h. 46 min.
8Մալաթիա ՇՄՄ - ի 4 կարգի որակավորման մրցաշար 21 h. 48 min.
9Նոր Նորքի շախմատի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության կիսաեզրափակիչ 22 h. 30 min.
10Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ-ի կիսաեզրափակիչ առաջնություն 23 h. 32 min.
11Ավանի շախմատի դպրոցի 1/2 եզրափակիչ մրցաշար 23 h. 51 min.
122020թ.ՀՀ Շիրակի մարզի 1/2 եզրափակիչ Iկարգայիններ 1 pv. 3 h.
13Էդուրադ Մնացականյանին նվիրված վետերանների արագ շախմատ 1 pv. 20 h.
141-ին կարգի որակավորման մրցաշար Տ. Պ. 4 pv. 17 h.
154-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 4 pv. 17 h.
16Ավանի շախմատի դպրոցի 1/4 եզրափակիչ մրցաշար Բ խումբ 4 pv. 18 h.
17Ավանի շախմատի դպրոցի 1/4 եզրափակիչ մրցաշար Ա խումբ 4 pv. 20 h.
182-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 5 pv. 20 h.
19Երևանի շախմատի մարզադպրոցների 2019թ․ առաջնություն Եզրափակիչ 6 pv. 20 h.
20Հայաստանի վետարանների արագ շախմատ 65+ 6 pv. 20 h.
21Հայաստանի վետարանների արագ շախմատ 50+ 6 pv. 20 h.
22ԶԼՄ-ների միջև շախմատի 5-րդ մրցաշար 7 pv. 17 h.
23Loru marzi 1/4 arajnutyun 7 pv. 19 h.
24ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/3-րդ փուլ/2-րդ կարգ Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց 7 pv. 19 h.
25Աջափնյակ 2-րդ կարգ 19.11.-28.11.2019թ 9 pv. 16 h.
262020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի 1/4 եզրափակիչ IIկարգայիններ 9 pv. 18 h.
274-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- խումբ 1/Էրեբունի/ 9 pv. 18 h.
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- խումբ 2/Էրեբունի/ 9 pv. 18 h.
293-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ 17:30) 10 pv. 17 h.
303-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ 15:00) 10 pv. 20 h.
313-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 11 pv. 19 h.
32Երևանի շախմատի մարզադպրոցների 2019թ․ առաջնություն կիսաեզրափակիչ մրցաշար 13 pv. 12 h.
33World Cup 2019 - Armenia 13 pv. 19 h.
34Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 4 13 pv. 20 h.
35Մինչև 8 տարեկանների ընտրական մրցաշար-Նոր Նորք 13 pv. 21 h.
36World Cup 2019 - Armenia 14 pv. 19 h.
37Մալաթիա ՇՄՄ-ի 2 կարգի որակավորման մրցաշար 14 pv. 21 h.
38ՏԻԳՐԱՆ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 Ճեմարանի կրտսեր դպրոց՝ 2-րդ խումբ 15 pv. 15 h.
39ՏԻԳՐԱՆ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ 90 Ճեմարանի կրտսեր դպրոց՝ 1-ին խումբ 15 pv. 15 h.
40Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. (13.11 - 22.11.2019 թ.) 15 pv. 17 h.
41Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոցի Գավաթ 16 pv. 2 h.
4220-րդ մարզական խաղեր( կայծակնային ) 16 pv. 20 h.
43Autumn-2019/B ...2010 17 pv. 16 h.
44Սպիտակ քաղաքի մարզադպրոցի առաջնություն 17 pv. 19 h.
45Autumn-2019/A 2011... 18 pv. 16 h.
462-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(16:00) 18 pv. 18 h.
474 կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 18 pv. 18 h.
48Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 18 pv. 21 h.
49Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն, Ավան/ 19 pv. 22 h.
50ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 / 22 pv. 16 h.