Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Armenia (ARM)

Flag ARM
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Երևանի 2020թ․ առաջ. 1/2 - Պ-12 9 h. 38 min.
2Երևանի 2020թ․ առաջ. 1/2 - Պ-10 9 h. 44 min.
3Kotayk Region chempionship-2020 12 h. 2 min.
4Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ձմեռ 2020 - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 1 pv. 14 h.
5IV կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 1 pv. 16 h.
6A. Anastasyan memorial Armenian 2020 Ch. Rapid 3 pv. 11 h.
775-th Armenian women's CH, TheHighest League 5 pv. 17 h.
880th Armenian Ch. The Highest League 5 pv. 17 h.
9Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 8 pv. 10 h.
10Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 8 pv. 10 h.
11Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 8 pv. 10 h.
12A.Margaryan 10th Memorial - RR 9 pv. 13 h.
13A.Margaryan 10th Memorial- A1 U18 10 pv. 9 h.
14A.Margaryan 10th Memorial- A2 U14 10 pv. 9 h.
15Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա4 Մ 10 պատանիներ 10 pv. 13 h.
16Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Բ Մ 12 աղջիկներ 10 pv. 13 h.
17Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա3 Մ 12 պատանիներ 10 pv. 13 h.
18Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա5 Մ 8 պատանիներ 10 pv. 14 h.
19Հ.Հակոբյանի,Շ.Հակոբյանի,Գ.Համբարձումյանի հուշամրցաշար2020թ, Մարտունի 14 pv. 10 h.
20Հակոբ, Շալիկո Հակոբյանների և Գագիկ Համբարձումյանի անվան հուշամրցաշար 2020թԾակքար 14 pv. 10 h.
21reg2teg 27 pv.
221-ին կարգ Աջափնյակ 28 pv. 14 h.
23BLITZ "A" / 2101< 29 pv. 10 h.
24Էջմիածնի 10-14 տարեկանների բաց առաջնություն 29 pv. 11 h.
25ՆՀՏ - Ամանորյա արագ շախմատ եզրափակիչ 29 pv. 13 h.
26Էջմիածնի մինչև 10 տարեկանների բաց առաջնություն 29 pv. 13 h.
27BLITZ "B" / < 2100 29 pv. 14 h.
28Տղաների Հայաստանի Շաշկու Առաջնություն 29 pv. 15 h.
29ՇԱԽՄԱՏԻ ԹԻՄԱՅԻՆ ՄՐՑԱՇԱՐ-2019 30 pv. 9 h.
302-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար ԿԱԻՍԱ 30 pv. 10 h.
31Հայաստանի Աղջիկների Շաշկու առաջնություն 30 pv. 10 h.
323-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար 30 pv. 12 h.
33Ամանօրյա արագ շախմատի մրցաշար-Արմավիր 30 pv. 13 h.
344-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար ԿԱԻՍԱ 30 pv. 14 h.
35Chess Academy Cup 2019 31 pv. 10 h.
36Նոր Նորքի շախմատի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության եզրափակիչ 31 pv. 11 h.
374-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 31 pv. 14 h.
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 31 pv. 15 h.
39T. Petrosyan Chess House Ch. Final 32 pv. 8 h.
40"Winter-2019" 32 pv. 8 h.
41I կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 32 pv. 9 h.
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ 17:30) 32 pv. 10 h.
43Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ-ի եզրափակիչ առաջնություն 32 pv. 10 h.
44Ավանի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 32 pv. 11 h.
454-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ 15:30) 32 pv. 11 h.
46Ամանորյա Փառատոն 2008-2009թթ. 32 pv. 12 h.
47Ամանորյա Փառատոն 2010-2011թթ. 32 pv. 14 h.
48Դավթաշենի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 32 pv. 14 h.
49Ամանորյա Փառատոն Աղջիկներ 32 pv. 14 h.
50ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 32 pv. 14 h.