Tournament selection

Sort according to

Federation: Turkey (TUR)

Flag TUR
No.TournamentLast update
1CAİSSA HOTEL SATRANÇ TURNUVASI GÜMÜŞ GRUBU 41 Minutes
2KÜÇÜKLER (09-10 YAŞ) BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ 10 YAŞ GENEL 15 Hours 23 Min.
3KÜÇÜKLER (09-10 YAŞ) BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ 9 YAŞ KIZLAR 15 Hours 23 Min.
4KÜÇÜKLER (09-10 YAŞ) BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ 9 YAŞ GENEL 15 Hours 24 Min.
5KÜÇÜKLER (09-10 YAŞ) BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ 10 YAŞ KIZLAR 15 Hours 27 Min.
6ASLANCAMİ ORTAOKULU OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR KATEGORİSİ 1 Days
712. Bursa Açık Satranç Turnuvası 1 Days 14 Hours
8YAKUTİYE DE DOSTLUK TEMELLİ SATRANÇ TURNUVASI 1 Days 17 Hours
9KÜÇÜKLER ( 7-12 YAŞ) İZMİR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 7 YAS KIZLAR KATEGORİSİ 2 Days 15 Hours
10KÜÇÜKLER ELAZIĞ SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 12 Yaş Kızlar Kategorisi (2010) 3 Days 16 Hours
11CAİSSA HOTEL SATRANÇ TURNUVASI AKVARYUM GRUBU 3 Days 16 Hours
12YALOVA BELEDİYESPOR 15. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 4 Days 3 Hours
133.MENTEŞE BELEDİYESİ KAPALI ELO SATRANÇ TURNUVASI 10.12.2021 / 19.12.2021 4 Days 15 Hours
14TÜRKİYE KUPASI MUĞLA İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI - 2021 27.11.2021 / 28.11.2021 4 Days 16 Hours
15TÜRKİYE KUPASI SAMSUN SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 4 Days 17 Hours
16ÇORUM İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI 272076 Corum Chess Championship - 2021 4 Days 17 Hours
17ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ KASIM AYI TURNUVASI AÇIK 4 Days 17 Hours
182021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 13 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Days 17 Hours
192021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 14 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Days 17 Hours
202021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 15 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Days 17 Hours
212021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 16 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Days 17 Hours
222021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 17 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Days 17 Hours
232021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 18 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Days 17 Hours
242021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 13 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 17 Hours
252021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 14 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 17 Hours
262021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 15 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 17 Hours
272021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 16 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 18 Hours
282021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 17 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 18 Hours
292021-2022 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 18 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 18 Hours
302021-2022 TÜRKİYE KUPASI BURSA SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ SEÇME TURNUVASI 4 Days 18 Hours
31BSK-DSK 1.DOSTLUK KAPALI SATRANÇ TURNUVASI 4 Days 18 Hours
32ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ KASIM AYI TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI 4 Days 18 Hours
33YALOVA BELEDİYESPOR 15. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 4 Days 18 Hours
34TÜRKİYE KUPASI MERSİN İL BİRİNCİLİĞİ İL BİRİNCİLİĞİ 4 Days 19 Hours
35Kayseri Muhammed Taşkaya Satranç Turnuvası 14 Yaş ve Altı Kategorisi 4 Days 19 Hours
36ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ KASIM AYI TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI 4 Days 19 Hours
37ŞEHİT FARUK DEMİR İHL ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 18 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2007-2003 DOĞUMLU SPORCULAR) 4 Days 19 Hours
38ŞEHİT FARUK DEMİR İHL ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2011-2008 DOĞUMLU SPORCULAR) 4 Days 19 Hours
39ŞEHİT FARUK DEMİR İHL ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2013-2012 DOĞUMLU SPORCULAR) 4 Days 19 Hours
40ŞEHİT FARUK DEMİR İHL ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 08 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2015-2014 DOĞUMLU SPORCULAR) 4 Days 19 Hours
412021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 7 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Days 19 Hours
422021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 9 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Days 19 Hours
432021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 9 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 19 Hours
442021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 7 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 19 Hours
452021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 8 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 4 Days 20 Hours
46Kayseri Muhammed Taşkaya Satranç Turnuvası 8 Yaş ve Altı Kategorisi 4 Days 20 Hours
472021-2022 İSTANBUL KÜÇÜKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ESENYURT GRUBU 8 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 20 Hours
4824 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 4 Days 20 Hours
49ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ KASIM AYI TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI 4 Days 20 Hours
50BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 4 Days 20 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use