Tournament selection

Sort according to

Federation: Turkey (TUR)

Flag TUR
No.TournamentLast update
1ZESDER 8. Hızlı Satranç Turnuvası 25 Dakika - 10 Saniye Gecikmeli Tempo 10 Hours 53 Min.
2ZESDER 8. Hızlı Satranç Turnuvası 25 Dakika - 10 Saniye Gecikmeli Tempo 18 Hours 10 Min.
3ZESDER 8. Hızlı Satranç Turnuvası 25 Dakika - 10 Saniye Gecikmeli Tempo 18 Hours 14 Min.
4acsac 2 Days 14 Hours
5Yıldız Genel Okullar Arası Ordu Takım Satranç Yarışması 4 Days 11 Hours
6Yıldız Genel Okullar Arası Ordu Küçükler Takım Satranç Yarışması 4 Days 17 Hours
7DSFSDF 8 YAŞ 5 Days 9 Hours
8EYÜPSULTAN HIZLI İLÇE BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI 6 Days 19 Hours
9Yıldız Genel Okullar Arası Ordu Küçükler Takım Satranç Yarışması 8 Days 14 Hours
10KADINLAR SAMSUN SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 8 Days 16 Hours
11MARMARİS ŞUBAT AYI ELO SATRANÇ TURNUVASI-C KATEGORISI 01.02.2020 / 02.02.2020 8 Days 20 Hours
12MARMARİS ŞUBAT AYI ELO SATRANÇ TURNUVASI-B KATEGORISI 01.02.2020 / 02.02.2020 8 Days 21 Hours
13ŞAH OL MAT OLMA 8 Days 22 Hours
14AKIL VE ZEKA OYUNLARI KÖYCEĞİZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ ORTAOKUL PENTAGO 9 Days
15EROOL GÜNGÖR 9 Days 1 Hours
16YALOVA BELEDİYESPOR 8.ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 9 Days 12 Hours
17MERZİFON SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİSİ 9 Days 13 Hours
18Yıldız Genel Okullar Arası Ordu Takım Satranç Yarışması 9 Days 14 Hours
19MARMARİS ŞUBAT AYI ELO SATRANÇ TURNUVASI-A KATEGORISI 01.02.2020 / 02.02.2020 9 Days 15 Hours
20MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 11.01.2020 / 12.01.2020 9 Days 15 Hours
21Geleneksel Satranç Turnuvası-2020-Ocak 9 Days 20 Hours
222020 Karacabey Hızlı Satranç İlçe Birinciliği Açık Kategori 10 Days 8 Hours
23Yıldız Kızlar Kızlar Okullar Arası Ordu Küçükler Takım Satranç Yarışması 10 Days 14 Hours
24YILDIZLAR KÜTAHYA OKULLARARASI ERKEKLER SATRANÇ TURNUVASI 10 Days 16 Hours
25VEZİRKÖPRÜ SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 10 Days 19 Hours
26MERZİFON SATRANÇ TURNUVASI 2012-2013 DOĞUMLU KATEGORİ 11 Days 12 Hours
27GAZİ İLKOKULU OKUL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI 2020 MİNİKLER 11 Days 14 Hours
28AZİZİYE İLÇESİ AKIL VE ZEKA OYULARI TURNUVASI MANGALA 12 Days 2 Hours
29KUŞADASI OCAK AYI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ (1199 VE ALTI MAKSİMUM RATİNGE SAHİP SPORCULAR) 12 Days 14 Hours
30KUŞADASI OCAK AYI SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ (1200-1599 ARASI MAKSİMUM RATİNGE SAHİP SPORCULAR) 12 Days 14 Hours
31KUŞADASI OCAK AYI SATRANÇ TURNUVASI 08 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2012-2013 DOĞUMLU SPORCULAR) 12 Days 14 Hours
322020 ERZURUM KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ 12 Days 14 Hours
33MERZİFON SATRANÇ TURNUVASI 2010-2011 DOĞUMLULAR 12 Days 15 Hours
34YALOVA BELEDİYESPOR 8.ELO SATRANÇ TURNUVASI U8 KATEGORİSİ 12 Days 16 Hours
35MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ 11.01.2020 / 12.01.2020 12 Days 16 Hours
36MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ 11.01.2020 / 12.01.2020 12 Days 16 Hours
37YALOVA BELEDİYESPOR 8.ELO SATRANÇ TURNUVASI U10 KATEGORİSİ 12 Days 17 Hours
38KADINLAR DENİZLİ SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 12 Days 17 Hours
39GAZETECİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞALTI KATEGORİ 12 Days 17 Hours
40GAZETECİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ ALTI KATEGORİ 12 Days 17 Hours
41GAZETECİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ ALI KATEGORİ 12 Days 17 Hours
42GAZETECİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 12 Days 17 Hours
43MERZİFON SATRANÇ TURNUVASI 2008-2009 DOĞUMLU KATEGORİ 12 Days 17 Hours
44İNEGÖL 3.SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 12 Days 19 Hours
45İNEGÖL 3.SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 12 Days 19 Hours
462020 ANTALYA YILDIRIM (BLITZ) SATRANÇ TURNUVASI 12 Days 19 Hours
472020 Karacabey Hızlı Satranç İlçe Birinciliği 10 yaş altı 12 Days 19 Hours
482020 Karacabey Hızlı Satranç İlçe Birinciliği 8 yaş altı 12 Days 19 Hours
49KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİSİ 12 Days 20 Hours
5010 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 12 Days 20 Hours