Tournament selection

Sort according to

Federation: Slovakia (SVK)

Flag SVK
No.TournamentLast update
1NIŽNÝ KLÁTOV OPEN 2020 4 Minutes
2Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 5.február 2020 2 Hours 31 Min.
3SVK 1.liga vychod 2019/2020 3 Hours 25 Min.
4SVK 5. liga A11_2019/20_23 13 Hours 36 Min.
5Majstrovstvá Bratislavského kraja 4-členných družstiev ZŠ 2020 13 Hours 48 Min.
6Memoriál dr. Nemca 2020, Bratislava 16.5.2020 15 Hours 36 Min.
7OPEN Slovan 2020, 1.-7.5.2020 15 Hours 40 Min.
8Majstrovstvá okresu Stropkov jednotlivcov a 4-členných družstiev ZŠ, 2.kolo 31.01.2020 16 Hours 58 Min.
94.liga D22 2019/2020 20 Hours 40 Min.
104.liga D23 2019/2020 20 Hours 40 Min.
11Okresná žiacká liga Námestovo 23 Hours 20 Min.
12SVK_4.liga B22 2019/2020 1 Days 1 Hours
13SVK_3.liga B2 2019/2020 1 Days 1 Hours
145. liga Zilina 2019/2020 1 Days 2 Hours
15SVK 2. liga C 2019/2020 1 Days 12 Hours
16Dorastenecká liga - medzikrajské kolo BA+TT 2019/20 1 Days 13 Hours
17Šachová zima v Topoľčanoch 2020 1 Days 15 Hours
18Majstrovstvá Bratislavského kraja 4-členných družstiev SŠ 2020 1 Days 15 Hours
19Račiansky drahokam B 1 Days 16 Hours
20Račiansky drahokam A 1 Days 16 Hours
21SVK 2.liga D 2019/2020 1 Days 21 Hours
225.liga SE-SI 2019/2020 - základná časť 1 Days 22 Hours
234.liga skupina D31 rocnik 2019/2020 2 Days 3 Hours
243.liga skupina D3 rocnik 2019/2020 2 Days 3 Hours
254. liga B1, 2019-2020 2 Days 4 Hours
265c21 rocnik 2019/20 2 Days 14 Hours
272. liga B 2019/20 2 Days 16 Hours
28Dorastenecká liga Štvrťfinále PO-KE 2 Days 16 Hours
295.liga C12 2019/20 2 Days 16 Hours
30SVK 1.liga Západ 2019/2020 2 Days 17 Hours
314.liga A21 2019/2020 2 Days 18 Hours
325.liga Kysuce 2019/20 2 Days 18 Hours
335. liga MT-TR (Turiec) 2019-2020 2 Days 18 Hours
345.liga A12 vidiek_2019/2020 2 Days 18 Hours
352. liga A 2019/20 2 Days 19 Hours
364.liga D11 2019/2020 2 Days 19 Hours
374.liga A22 2019/2020 2 Days 19 Hours
38Seminar pre trenerov a veducich kruzkov, Bratislava, 1.2.2020 3 Days 4 Hours
39Chmeľovská Dáma 3 Days 15 Hours
40ZOBOR CUP - 2.turnaj 3 Days 16 Hours
41Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2019/20 - 4.turnaj 3 Days 16 Hours
42Majstrovstvá Prešovského kraja dorasteneckých družstiev – Krajské kolo Dorastene 3 Days 20 Hours
43Okresná žiacká liga Námestovo 4 Days 16 Hours
44Žiacka liga K1 tréning 6 Days 17 Hours
45Žiacka liga K1 Finále 6 Days 17 Hours
46ECo-C Extraliga 2019/2020 6 Days 22 Hours
47Mládežnícka liga 24.01.2020 - 5.turnaj 6 Days 23 Hours
48Terchová closed 2020 7 Days 13 Hours
49Štvrťfinále Dorasteneckej ligy ZA-BB 2020 7 Days 23 Hours
50SVK 4.liga A11 2019/2020 8 Days 14 Hours