Tournament selection

Sort according to

Federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TournamentLast update
1IX. Međunarodni memorijalni rapid turnir u spomen KAJARI ISTVANA 1 Hours 16 Min.
2VI Kadetsko-omladinski serijal "OSNOVAC NA POTEZU" - turnir br. 2 - grupa U12 - 15.12.2019. 2 Hours 50 Min.
3VI Kadetsko-omladinski serijal "OSNOVAC NA POTEZU" - turnir br. 2 - grupa U18 - 15.12.2019. 2 Hours 50 Min.
459. KADETSKO-OMLADINSKO PRVENSTVO NIŠA, grupa M10 2 Hours 54 Min.
559. KADETSKO-OMLADINSKO PRVENSTVO NIŠA, grupa M14 2 Hours 56 Min.
659. KADETSKO-OMLADINSKO PRVENSTVO NIŠA, grupa Ž12 2 Hours 57 Min.
759. KADETSKO-OMLADINSKO PRVENSTVO NIŠA, grupa M20 2 Hours 59 Min.
8Turnir za sticanje titule MK-SU VITEZ 0605112980 6. kolo pocetak u subotu u 14 sati 3 Hours 47 Min.
9Turnir za sticanje I kategorije-SU VITEZ 0605112980 6. kolo pocetak u subotu u 16 sati 4 Hours 53 Min.
10II MEĐUNARODNO OTVORENO RAPID PRVENSTVO VOJVODINE ODŽACI 24.11.2019. GODINE U 9,30 CASOVA 5 Hours 19 Min.
11OTVORENO PRVENSTVO BAČKE TOPOLE 2019. START 25.11.2019. GODINE U 17,00 CASOVA 5 Hours 19 Min.
12OTVORENO RAPID PRVENSTVO BAČKE TOPOLE 2019. START 14.12.2019. GODINE U 9,30 CASOVA 5 Hours 20 Min.
13Turnir za sticanje II kategorije-SU VITEZ 0605112980 6.kolo pocetak u subotu u 16 sati 5 Hours 32 Min.
14MEMORIJAL ZIVKA SVIRACEVICA ( sreda 20.11.2019 od 18 h) u prostorijama ZSK 6 Hours 32 Min.
15 IX Memorijal Gorana Nedeljkovića 2019- Nis, 22.11.2019. Fond 24.0000 7GP NAIS&GSS-Nis 2019 6 Hours 53 Min.
16NOVOGODISNJI RAPID TURNIR MAJDANPEK 2019 - Raspis videti u Photo Gallery 7 Hours 24 Min.
17Kadetski GP serijal -NAJBOLJI POTEZ- Paraćin 23. novembar 2019 (5. do 8. razred) 7 Hours 30 Min.
18Kadetski GP serijal -NAJBOLJI POTEZ- Paraćin 23. novembar 2019 (do 4. razreda) 7 Hours 30 Min.
19B LIGA SSNO 2019 Niš, Kalča 17.11.2019 8 Hours 56 Min.
20Druga liga Sumadije 2019 9 Hours 12 Min.
21Prva liga Sumadije 2019 9 Hours 23 Min.
22Druga liga Srbije - grupa VOJVODINA za zene 10 Hours 53 Min.
23Sahovski turnir najmladjih (2011-2009) sk Nestor 17.11.2019. 11 Hours 18 Min.
24Sahovski turnir najmladjih (2012 i mladji) sk Nestor 17.11.2019. 12 Hours 14 Min.
25ČUKARIČKI OPEN 15 Hours 46 Min.
26Mix for norms-third saturday 120 - Novi Sad 18.11.- 23.11.2019 15 Hours 50 Min.
27Mix for norms - third saturday 121 - Novi Sad 25.11.- 30.11.2019 15 Hours 51 Min.
28GM Round robin Third Saturday 122 - Novi Sad 01.12.- 06.12.2017 15 Hours 51 Min.
29IM Round robin Third Saturday 123 - Novi Sad 01.12.- 06.12.2019 15 Hours 51 Min.
30GM Round robin Third Saturday 124 - Novi Sad 17.01.-23.01.2020 15 Hours 51 Min.
31IM Round robin Third Saturday 125 - Novi Sad 17.01.-23.01.2020 15 Hours 52 Min.
32GM Round robin Third Saturday 125 'special edition' - Novi Sad 01.02.-07.02.2020 15 Hours 52 Min.
33IM Round robin Third Saturday 126 - Novi Sad 01.02.-07.02.2020 15 Hours 52 Min.
34Mix for norms Third Saturday 127 - Novi Sad 08.02.-13.02.2020 15 Hours 53 Min.
35GM Round robin Third Saturday 128 - Novi Sad 14.02.-20.02.2020 15 Hours 53 Min.
36IM Round robin Third Saturday 129 - Novi Sad 14.02.-20.02.2020 15 Hours 53 Min.
37 BELGRADE TROPHY 2019 - XXXIII Trofej Beograda 16 Hours 11 Min.
38RADNIČKI - subota 16.11.2019. u 17,30 - CUGER 15 KOLA 1 Days 1 Hours
39gran prix 21 1 Days 2 Hours
40Standard turnir Car Konstantin 2019-29 Niš, 21-22.decembar 8:30 OŠ Dušan Radović 1 Days 9 Hours
41Rapid turnir SOKO 2019-81 Niš, 1 Days 9 Hours
42"Petrovgrad open 2019" m57 1 Days 10 Hours
43"Petrovgrad open 2019". m34 1 Days 11 Hours
44"Petrovgrad open 2019" m12 1 Days 11 Hours
45RADNICKICHESS - 2019. IM Round Robin, Belgrade 3.-11.12 1 Days 16 Hours
46Prvenstvo Novog Sada u ubrzanom sahu mesec novembar 2019 2 Days 1 Hours
4759. KADETSKO-OMLADINSKO PRVENSTVO NIŠA, grupa Ž14 2 Days 13 Hours
48Međunarodni velemajstorski berger turnir "NIŠ 2019" - 75 GODINA POSTOJANJA ŠAHOVSKOG KLUBA "NIŠ" 2 Days 13 Hours
49Novembarski brzopotezni turnir ŠK "Niš", SREDA 20.11.2019. u 18h 2 Days 13 Hours
50IM Round Robin "Orbis-5 2019" Paracin, December 24th - 30th 3 Days 2 Hours