Tournament selection

Sort according to

Federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TournamentLast update
1GM Round robin Third Saturday 125 'special edition' - Novi Sad 01.02.-07.02.2020 22 Minutes
2IM Round robin Third Saturday 126 - Novi Sad 01.02.-07.02.2020 23 Minutes
3Mix for norms Third Saturday 127 - Novi Sad 08.02.-13.02.2020 23 Minutes
4GM Round robin Third Saturday 128 - Novi Sad 14.02.-20.02.2020 23 Minutes
5IM Round robin Third Saturday 129 - Novi Sad 14.02.-20.02.2020 24 Minutes
6I KATEGORIJA-turnir za sticanje I kat; od 1. do 5. februara 2020; pocetak 13sati; prijava 0658281890 1 Hours 24 Min.
7II KATEGORIJA-turnir za sticanje II kat; od 1. do 5. februara 2020. pocetak 1.2. od 13sati; prijava 0658281890 1 Hours 25 Min.
8SVETOSAVSKI TURNIR SKS ANPASAN 1 Hours 50 Min.
9MAJSTORSKI KANDIDAT-turnir za sticanje titule MK; od 1. do 5. februara 2020. pocetak 1.2. od 14sati >SU ''Nikola Tesla'' 0658281890 2 Hours 51 Min.
1010. Svetosavski rejting turnir GŠS Niša - "PANTELEJ 2020", 07-09. februar 2020.g., Niš - za igrače do standard rejtinga 2200 3 Hours 28 Min.
11Otvoreno Prvenstvo Sente 2020 3 Hours 34 Min.
12Kategorni turnir III kategornika za osvajanje II kategorije SK Delfin od 01.02. do 05.02. , prijave do 29.01. do 20h na 0641729436 4 Hours 43 Min.
13Kategorni turnir II kategornika za osvajanje I kategorije SK Delfin od 01.02. do 05.02. , prijave do 29.01. do 20h na 0641729436 4 Hours 43 Min.
14Beograd rejting OPEN restoran ,,SER GILLES,, 07.-09.februara 2020. 5 Hours 45 Min.
15Amateur OPEN Championship "Paracin 2020" Paracin, January 31st - February 6th 6 Hours 26 Min.
16IM Round Robin "Paracin 2020" Paracin, January 31st - February 6th 6 Hours 27 Min.
17Third Saturday 139 blitz 7 Hours 15 Min.
18Third Saturday 137 blitz 7 Hours 15 Min.
19Third Saturday 136 Rapid 7 Hours 16 Min.
20Third Saturday 135 blitz 7 Hours 16 Min.
21Third Saturday 133 blitz 7 Hours 16 Min.
22Third Saturday 132 rapid 7 Hours 16 Min.
23Third Saturday 131 blitz 7 Hours 17 Min.
24Third Saturday 140 open int. under 2200 7 Hours 17 Min.
25Third Saturday 138 open int. under 2200 7 Hours 17 Min.
26Third Saturday 134 open int. under 2200 7 Hours 26 Min.
27Third Saturday 141 open int. under 2200 7 Hours 32 Min.
28Third Saturday 130 open international 7 Hours 39 Min.
29Prvenstvo ŠK "Gimnazijalac" 2020 10 Hours 47 Min.
30Svetosavski dečiji šahovski turnir do 15 godina - MZ Sutjeska Sremska Mitrovica 11 Hours 3 Min.
31RAPID TURNIR - SVETOSAVSKI KUP - BAJSA NEDELJA 26.01.2020. GODINE- START 9,30 CASOVA 12 Hours 13 Min.
32KADETSKI RAPID TURNIR - SVETOSAVSKI KUP - BAJSA NEDELJA 26.01.2020.- START 9,30 CASOVA 12 Hours 13 Min.
33Memorijal Jovan Mijatovic 2020 14 Hours 55 Min.
341. memorijal Sava Molerov open rapid - Deč 22 Hours 46 Min.
3523. Kadetski festival SSCS 2020, grupa M16-M20 23 Hours 1 Min.
366th International Chess Festival "OPEN NIS 2020" - Tournament A, July 11th - 18th, Nis 23 Hours 29 Min.
376th International Chess Festival "OPEN NIS 2020" - Tournament B, July 11th - 18th, Nis 23 Hours 30 Min.
38Januarski brzopotezni turnir ŠK Niš, 31.01.2020. u 18h 23 Hours 49 Min.
39ZEMUNSKI SAH KLUB rapid 26.1. Konacan plasman 1 Days
40Gran pri SK Kablovi 1 Days
4120. SVETOSAVSKI BRZOPOTEZNI TURNIR SABAC 2020 1 Days 1 Hours
42Svetosavski kadetski turnir devojcice 2005.- 2008. Lazarevac 11h 1.2.2020. 1 Days 2 Hours
43Svetosavski kadetski turnir decaci 2009. i mladji Lazarevac 11h 1.2.2020. 1 Days 2 Hours
44Svetosavski kadetski turnir 2001.- 2004. mesovito Lazarevac 11h 1.2.2020. 1 Days 2 Hours
45Svetosavski kadetski turnir decaci 2005.- 2008. Lazarevac 11h 1.2.2020. 1 Days 2 Hours
46Svetosavski kadetski turnir devojcice 2009. i mladje Lazarevac 11h 1.2.2020 1 Days 2 Hours
47Sretenjski blic-Marsic 2020 <2100 rtg 1 Days 4 Hours
48KUP Sumadije 2020. 1 Days 4 Hours
497.prvenstvo SK "Stari grad" - Kragujevac <2100 1 Days 4 Hours
50Lepenica - Svetosavski 2020 <2000 1 Days 5 Hours