Tournament selection

Sort according to

Federation: Romania (ROU)

Flag ROU
No.TournamentLast update
1Cupa "Sig-Mar", ed. a V-a, U14, Sighetu-Marmatiei 53 Minutes
2Cupa "Sig-Mar", ed. a V-a, U14, nelegitimati, Sighetu-Marmatiei 53 Minutes
3Weekend Sahist Dambovitean, ed.a-XVIII-a, Targoviste, 24 noiembrie 2019 3 Hours 30 Min.
4Campionatul Municipiului Resita 3 Hours 47 Min.
5Bucuresti Cup - M65 Blitz for the participants at WSCC 2019 6 Hours 30 Min.
6Bucuresti Cup - M50 Blitz for the participants at WSCC 2019 6 Hours 30 Min.
7Cupa Satori Art Slobozia - 16-17 noiembrie 2019, - U1800 6 Hours 32 Min.
8Bucuresti Cup - W50 & W65 Blitz for the participants at WSCC 2019 6 Hours 33 Min.
9Cupa Satori Art Slobozia - 16-17 noiembrie 2019, - U2200 6 Hours 44 Min.
10Cupa Satori Art Slobozia - 16-17 noiembrie 2019, - sub 10 ani 7 Hours 57 Min.
11Memorialul Daragiu 8 Hours 22 Min.
12Cupa Satori Art Slobozia - 16-17 noiembrie 2019, - sub 12 ani 8 Hours 27 Min.
13Cupa Satori Art Slobozia - 16-17 noiembrie 2019, - U1400 8 Hours 57 Min.
14Grand Prix CSU Fete 9 Hours 20 Min.
15Bacau City Cup 2019 10 Hours 10 Min.
16Grand Prix CSU 7 ani 10 Hours 11 Min.
17Cupa Satori Art Slobozia - 16-17 noiembrie 2019, - sub 8 ani 11 Hours 29 Min.
18Cupa "CSU Ploiesti" - editia a XLa - Ploiesti 16-17 noiembrie 2019 11 Hours 52 Min.
19Cupa Satori Art Slobozia, nelegitimati sub 8 ani, 16-17.11.2019 12 Hours 8 Min.
20Cupa Satori Art Slobozia - 16-17 noiembrie 2019 - neleg + civ 1001 sub 14 ani 12 Hours 8 Min.
21CUPA LOGIC 64 BRASOV 12 Hours 17 Min.
22Cupa Satori Art Slobozia, 16-17 noiembrie 2019, parinti si nelegitimati 13 Hours 52 Min.
23Cupa PALAS Iasi Open A International (28- 1 dec. 2019) 16 Hours 12 Min.
24Cupa PALAS Iasi Open B juniori U10 (28- 1 dec. 2019) 16 Hours 12 Min.
25Cupa PALAS Iasi - Open C0 copii nelegitimati, Gradiniţă + clasa Pregătitoare 16 Hours 13 Min.
26Cupa PALAS Iasi - Open C12 copii nelegitimati cls. I + II 16 Hours 13 Min.
27Cupa PALAS Iasi - Open C34, copii nelegitimaţi, Cls. III + IV 16 Hours 13 Min.
28Cupa PALAS Iasi Open D - părinţi 16 Hours 13 Min.
29Cupa Kolping Juniori si Studenti 23.11 2019 Timisoara 17 Hours 33 Min.
30CUPA KOLPING Copii 10 ani 23.10.2019 Timisoara 17 Hours 33 Min.
31Memorialul Daragiu 18 Hours
32World Senior Chess Championship 2019 - M50 1 Days 4 Hours
33World Senior Chess Championship 2019 - M65 1 Days 4 Hours
34ChessCraft Arena - 4th Phase - 24 noiembrie 2019, Sah rapid, U14, FIDE 1 Days 4 Hours
35World Senior Chess Championship 2019 - W65 1 Days 5 Hours
36World Senior Chess Championship 2019 - W50 1 Days 6 Hours
37Weekend Sahist Bucurestean 28 - Sah Clasic Elo<2200 1 Days 7 Hours
38Cupa SFANTUL ANDREI Copii 12 ani 16.11.2019 1 Days 8 Hours
39Cupa SFANTUL ANDREI Copii 8 ani 16.11.2019 1 Days 8 Hours
40Cupa SFANTUL ANDREI Copii 10 ani 16.11.2019 1 Days 8 Hours
41Olimpiada de Sah Faza locala Husi gimnaziu Fete 1 Days 8 Hours
42Olimpiada de Sah Faza locala Husi gimnaziu Baieti 1 Days 8 Hours
43Cupa Satori Art Slobozia, nelegitimati sub 14 ani, 16-17.11.2019 1 Days 9 Hours
44Cupa Satori Art Slobozia, nelegitimati sub 10 ani, 16-17.11.2019 1 Days 10 Hours
45Pion Campion - November Edition (16 noiembrie 2019) 1 Days 12 Hours
46Cupa Sfantului Andrei, Nelegitimati Baieti Editia a VII-a16.11.2019, 1 Days 12 Hours
47Cupa Sfantului Andrei, Nelegitimati Fete Editia a VII-a, 16.11.2019 1 Days 12 Hours
48W end Sahist Dambovitean, ed.a-XVIII-a, Targoviste, 24.11.2019 1 Days 14 Hours
49Cupa 1Decembrie 2019 Deva OPEN A 2 Days 16 Hours
50December Open Cup 4 Days 4 Hours