Tournament selection

Sort according to

Federation: Montenegro (MNE)

Flag MNE
No.TournamentLast update
1Memorijalni turnir "Vladimir Stamatovic" 5 Hours 36 Min.
2Velemajstorski turnir "Pljevlja 2020" 2 Days 8 Hours
3VI Memorijal Djordje Konjevic 10 Days 5 Hours
4Bozicni rapid "Zeta 02-2020" 17 Days 3 Hours
528 Bozicni turnir Memorijal Zoran i Vuko, Pljevlja 2020 20 Days 10 Hours
6Novogodisnji rapid "Zeta 01-2020" 24 Days 3 Hours
7Prvenstvo Berana u brzopoteznom sahu 2019 27 Days 8 Hours
8Prvenstvo Berana u ubrzanom sahu 2019 27 Days 10 Hours
9Seniorsko prvenstvo Kolašina u šahu 2019 32 Days 6 Hours
10Matirajmo otpad, grupa 3- Visvanatan Anand - Petnjica - 2019 - od 12-14 godina 36 Days 12 Hours
11Matirajmo otpad, grupa 4- Magnus Carlsen - Petnjica 2019 - preko 14 godina 36 Days 12 Hours
12Matirajmo otpad, grupa 1- Mihail Botvinik - Petnjica - 2019 - do 10 godina 36 Days 12 Hours
13Matirajmo otpad, grupa 2- Vladimir Kramnik - Petnjica - 2019 - do 12 godina 36 Days 12 Hours
14Pionirska liga 2019 41 Days 10 Hours
15Prvenstvo Petnjice u šahu 2019 46 Days 6 Hours
16Podgorica Kup 2019 - eliminacije 47 Days 15 Hours
17Podgorica Kup 2019 49 Days 6 Hours
187. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B18 49 Days 9 Hours
197. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B16 49 Days 9 Hours
207. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B14 49 Days 9 Hours
217. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B12 49 Days 9 Hours
227. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B10 49 Days 9 Hours
237. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B8 49 Days 9 Hours
247. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G18 49 Days 9 Hours
257. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G14 49 Days 9 Hours
267. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 49 Days 9 Hours
277. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 dopunski mec 49 Days 9 Hours
287. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G10 49 Days 9 Hours
297. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G8 49 Days 9 Hours
307. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G16 49 Days 13 Hours
31Memorijalni brzopotezni turnir "Ljubodrag Ljubo Djurovic" 55 Days 11 Hours
321st Montenegro League 2019 55 Days 12 Hours
337. Memorijalni turnir "Da ih ne zaboravimo" - Pljevlja 2019 56 Days 14 Hours
3410. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 56 Days 14 Hours
3510. Memorijalni turnir "Anto Rmus" - djecji turnir 56 Days 14 Hours
36European Club Cup 2019 - 6th Blitz Tournament 56 Days 14 Hours
37European Clup Cup 2019 - 5th Blitz Tournament 56 Days 14 Hours
38European Club Cup 2019 - 4th Blitz Tournament 56 Days 14 Hours
39European Club Cup 2019 - 3rd Blitz Tournament 56 Days 14 Hours
40European Club Cup 2019 - 2nd Blitz Tournament 56 Days 14 Hours
41European Club Cup 2019 - 1st Blitz Tournament 56 Days 14 Hours
4235th European Club Cup 66 Days 18 Hours
4324th European Women Club Cup 66 Days 18 Hours
44Matirajmo otpad, grupa 1 ,,Boris Spaski,, Bar 2019 - 2004-2005. god 77 Days 12 Hours
45Matirajmo otpad grupa 2 ,,Robert Fiser,, Bar 2019 - 2006,2007,2008. god 77 Days 12 Hours
46Matirajmo otpad, grupa 3 ,,Anatolij Karpov,, Bar 2019 - 2009 i 2010 god 77 Days 12 Hours
47Matirajmo otpad, grupa 4 ,,Gari Kasparov,, Bar 2019 - 2011 i mladji god 77 Days 12 Hours
48Memorijalni novembarski brzopotezni turnir - Tivat 2019 83 Days 14 Hours
49Third Saturday Djenovici MNE GM X - 2019 90 Days 11 Hours
50Third Saturday Djenovici MNE IM X -2019 90 Days 13 Hours