Tournament selection

Sort according to

Federation: Lithuania (LTU)

Flag LTU
No.TournamentLast update
1Ararat Autumn Cup 3 Hours 43 Min.
2Vilkmerge 2019 (Blitz) 5 Hours 34 Min.
3Vilkmerge 2019 (A) 5 Hours 34 Min.
4Vilkmerge 2019 (D2) 5 Hours 35 Min.
5Vilkmerge 2019 (C) 5 Hours 36 Min.
6Vilkmerge 2019 (D) 5 Hours 44 Min.
72020 "Aquapark Open " (U08).Druskininkai 13 Hours 2 Min.
82020 "Aquapark Open " (U12).Druskininkai 13 Hours 29 Min.
92020 "Aquapark Open " (U10).Druskininkai 13 Hours 29 Min.
10Vilkmerge 2019 (B) 1 Days 4 Hours
11GM Viktoro Korčnojaus atminimo turnyras 2019 1 Days 5 Hours
12Šachmatų stebuklas Visaginas Rapid 1 Days 5 Hours
13Šachmatų varžybos „Česlovo Juršėno taurė – 2019“ 1 Days 7 Hours
14Panevezys chess club ch 2019 1 Days 8 Hours
15Golden Autumn 2019 Vilkaviskis 1 Days 8 Hours
16Vilniaus šachmatų federacijos Prezidento H.Šimkaus atminimo turnyras 2019 1 Days 10 Hours
17Suduvos sachmatu lyga 2019 2 Days 8 Hours
182020 "Aquapark Open " (U14).Druskininkai 3 Days 9 Hours
19"2020 Druskininkai Rapid Open ". 3 Days 9 Hours
202020 Blitz tournament "Dainava Open".Druskininkai 3 Days 9 Hours
21Lietuvos kariuomenės šachmatų čempionatas 2019 3 Days 10 Hours
22Vilkaviškio pradinės mokyklos pirmenybės B 4 Days 12 Hours
23Vilkaviškio pradinės mokyklos pirmenybės A 4 Days 13 Hours
24Žaibo šachmatų turnyras Marijampolėje 2019-11-06 Suduva November Blitz 2019 5 Days 6 Hours
25"Žaibo" turnyras 5 Days 6 Hours
26Vilniaus Šachmatų klubo žaibo tunyras 2019-11-05 6 Days 4 Hours
27Gražiškių gimnazijos pirmenybės 6 Days 13 Hours
28Senjoru turnyras Respublikineje Bibliotekoje 2019 7 Days 5 Hours
29Šachmatų stebuklas Visagino Klasika 8 Days 5 Hours
307 Stage of Rapid Chess Marathon Kretinga 2019 8 Days 10 Hours
31Zaibas 01 Gargzdai 20191030 11 Days 15 Hours
32Vilniaus Šachmatų klubo žaibo tunyras 2019-10-27 13 Days 4 Hours
332019 m. Lietuvos jaunučių U11 šachmatų komandų pirmenybės 13 Days 16 Hours
34Marijampolės Rotaract klubo 6-ojo gimtadienio vaikų greitųjų šachmatų turnyras Marijampoles Rotaract Club 6th Birthday Tournament 2019 14 Days 3 Hours
35Vilnius Chess Championship (U2200) 14 Days 5 Hours
36Šachmatų stebuklas Rapid 2019-10 15 Days 3 Hours
37Klaipeda semifinal 2019 15 Days 3 Hours
38Open Vilkaviskis district chess championship 2019 15 Days 6 Hours
392019 m. Kauno miesto antroku žaibo šachmatų turnyras(spalis) 15 Days 8 Hours
402019 m. Kauno miesto penktoku žaibo šachmatų turnyras(spalis) 15 Days 8 Hours
412019 m. Lietuvos jaunučių M11 merginų šachmatų komandų pirmenybės 15 Days 10 Hours
422019 m. Kauno miesto ketvirtoku žaibo šachmatų turnyras(spalis) 15 Days 11 Hours
432019 m. Kauno miesto trečiokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 15 Days 11 Hours
442019 m. Kauno miesto pirmokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 15 Days 11 Hours
452019 m. Vilniaus miesto antrokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 16 Days 3 Hours
462019 m. Vilniaus miesto trečiokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 16 Days 3 Hours
472019 m. Vilniaus miesto ketvirtokų ir vyresnių žaibo šachmatų turnyras(spalis) 16 Days 3 Hours
482019 m. Vilniaus miesto pirmokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 16 Days 3 Hours
492019 m. Vilniaus miesto trecioku žaibo šachmatų turnyras(spalis) 16 Days 12 Hours
502019 m. Vilniaus miesto pirmokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 16 Days 12 Hours