Tournament selection

Sort according to

Federation: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.TournamentLast update
1Dobeles sveču šaha turnīrs 2020. 7 Hours
2Victory Pub Chess Blitz -2020 18.02.2020. 7 Hours 58 Min.
3III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 A 7 Hours 59 Min.
4 III Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz Chess 2020 7 Hours 59 Min.
5Riga Open Rapid Chess -2020 I stage 22.02.2020. 8 Hours
6XIV Riga Rapid Chess Thursday 30.01.2020. 8 Hours 1 Min.
71 Junior Cup Rapid-I-2020 25.-26.01.20., 30'+30" 8 Hours 10 Min.
81 Junior Cup Rapid-II-2020 25.-26.01.20., 30'+30" 9 Hours 2 Min.
9Riga Summer Chess Festival blitz 2020 9 Hours 29 Min.
10Riga Summer Chess Festival 2020 9 Hours 30 Min.
11Riga Weekend Tournament in Classical Chess-2020 Stage1 9 Hours 44 Min.
12Klasifikācijas turnīrs iesācējiem 25.01. - 26.01.2020. (RŠS) 10 Hours 20 Min.
13Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-18 10 Hours 33 Min.
14Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-08 12 Hours 4 Min.
15Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-10 12 Hours 5 Min.
16Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-12 12 Hours 5 Min.
17Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-14 12 Hours 5 Min.
18Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta 1/2 fināls U-16 12 Hours 5 Min.
19III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 B-1700 12 Hours 6 Min.
20GM A.Gipslis memorial -2020 12 Hours 6 Min.
21Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, A 13 Hours 27 Min.
22Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 13 Hours 27 Min.
23Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 13 Hours 27 Min.
24Pieriga region chess championship 2020 13 Hours 28 Min.
25Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 1.posms 14 Hours 8 Min.
2648th Ceribu kauss - Semifinal 2020 15.02.-16.02.2020. 1 Days 5 Hours
27Rapid with Alexei Shirov& Jantarnij bereg 25-26.02.2020. 1 Days 15 Hours
28Klasifikācijas turnīrs iesācējiem 29.02. - 01.03.2020. (RŠS) 2 Days 6 Hours
29Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm 21.02. - 23.02.2020. (RŠS) 2 Days 6 Hours
30Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm 08.02. - 09.02.2020. (RŠS) 2 Days 6 Hours
31Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm 01.02. - 02.02.2020. (RŠS) 2 Days 6 Hours
32XIII Riga Rapid Chess Thursday 23.01.2020. 2 Days 7 Hours
33Emila Jūlija Melngaiļa piemiņas turnīrs šahā 2 Days 12 Hours
34XI Rudaga-Kaissa 2020 winter Dice Chess 08.02.2020 3 Days 17 Hours
35XI Rudaga-Kaissa 2020 winter E.(pirmsk) 08.-09.02.2020 3 Days 17 Hours
36XI Rudaga-Kaissa 2020 winter D.(iesac) 08.-09.02.2020 3 Days 17 Hours
37XI Rudaga-Kaissa 2020 winter B-II.(4.sp.kl.) 08.-09.02.2020 3 Days 17 Hours
38XI Rudaga-Kaissa 2020 winter Blitz 07.02.2020 3 Days 17 Hours
39XI Rudaga-Kaissa 2020 winter C-I 08.-09.02.2020 3 Days 18 Hours
40XI Rudaga-Kaissa 2020 winter A 08.-09.02.2020 3 Days 18 Hours
41XI Rudaga-Kaissa 2020 winter B amateurs to 1600 08.-09.02.2020 3 Days 18 Hours
42Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 13.-15.03.2020. 3 Days 19 Hours
43XI Rudaga-Kaissa 2020 winter B-I.(3.sp.kl.) 08.-09.02.2020 4 Days 4 Hours
44XI Rudaga-Kaissa 2020 winter C-II 08.-09.02.2020 4 Days 4 Hours
45Treniņu turnīrs RKG 01.12.-20.12.2019 5 Days 10 Hours
46Maskachka Open 2020 amateurs to 1600 5 Days 10 Hours
47Olaine district chess tournament for children- IV 09.02.2020 Tikai Olaines SC dalībnieki 5 Days 15 Hours
48Olaine Open Rapid Chess Championship 2020 2 stage 5 Days 15 Hours
49Junioru Kauss pirmskolnieki (6.sp.kl.) 18-19.01.20. 6 Days 4 Hours
50Junioru Kauss iesācējiem (5.sp.kl.) 18-19.01.20. 6 Days 4 Hours