Tournament selection

Sort according to

Federation: Hungary (HUN)

Flag HUN
No.TournamentLast update
1GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 F2 (2009-2010) 10 Minutes
2GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 L1 ( -2011) 11 Minutes
3GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 F1 ( -2011) 13 Minutes
4LXXV. Szimultán Kupa A-csoport 1 Hours 10 Min.
5Chess in the City 2020 - VI. Tarcal Open 6 Hours 23 Min.
6A Tehetsegpont 2 - B-A-Z-Megye 6 Hours 24 Min.
7B Tehetsegpont 2 - B-A-Z-Megye 6 Hours 24 Min.
8C Tehetsegpont 2 - B-A-Z-Megye 6 Hours 24 Min.
9Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport lány versenyző 12 Hours 57 Min.
10Pest Megyei Diákolimpia 6. korcsoport lány versenyző 13 Hours
11Pest Megyei Diákolimpia 6. korcsoport lány amatőr 13 Hours 2 Min.
12Pest Megyei Diákolimpia 6. korcsoport fiú versenyző 13 Hours 4 Min.
13Pest Megyei Diákolimpia 6. korcsoport fiú amatőr 13 Hours 5 Min.
14Pest Megyei Diákolimpia 5. korcsoport fiú amatőr 13 Hours 7 Min.
15Pest Megyei Diákolimpia 4. korcsoport lány versenyző 13 Hours 9 Min.
16Pest Megyei Diákolimpia 4. korcsoport lány amatőr 13 Hours 10 Min.
17Pest Megyei Diákolimpia 4. korcsoport fiú amatőr 13 Hours 11 Min.
18Pest Megyei Diákolimpia 4. korcsoport fiú versenyző 13 Hours 12 Min.
19XI. Fürge Ujjak Villám Verseny 13 Hours 15 Min.
20Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport lány amatőr 13 Hours 17 Min.
21Pest Megyei Diákolimpia 5. korcsoport fiú versenyző 13 Hours 22 Min.
22Hóbagoly FIDE Rapid 2020. január 25. 18 Hours 7 Min.
23X. Fajsz Kupa 2020 Gyerek csoport 21 Hours 52 Min.
24X. Fajsz Kupa 2020 felnott csoport 21 Hours 53 Min.
25Csongrád megyei Felsős Fiúk Diákolimpia 2019–2020 22 Hours 2 Min.
26First Saturday IM February 2020 22 Hours 6 Min.
27Csongrád megyei Középiskolás Lányok Diákolimpia 2019–2020 22 Hours 7 Min.
28First Saturday GM February 2020 22 Hours 9 Min.
29First Saturday Nadassy Schev February 2020 22 Hours 9 Min.
30First Saturday FM Feb 2020 22 Hours 9 Min.
31Csongrád megyei Alsós Fiúk Diákolimpia 2019–2020 1 Days
32Csongrád megyei Felsős Lányok Diákolimpia 2019–2020 1 Days
33Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „A” csoport 1 Days
34LXXV. Szimultán Kupa Pannonia Prima GPX 9. versenye 1 Days 1 Hours
35GyMS Megyei Sakk Csapat Diákolimpiák alsós fiúk 1 Days 1 Hours
36GyMS Megyei Sakk Csapat Diákolimpiák alsós lányok 1 Days 1 Hours
37GyMS M-i Egyéni Sakk Diákolimpia *** 2019/2020 L2 (2009-2010) 1 Days 1 Hours
38Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport fiú amatőr 1 Days 10 Hours
39Csongrád megyei Alsós Lányok Diákolimpia 2019–2020 1 Days 15 Hours
40Csongrád megyei Középiskolás Fiúk Diákolimpia 2019–2020 1 Days 16 Hours
41KEM Tehetségpont - Angyallfy Kupa Naszály (2020.01.23 - 01.30) 1 Days 16 Hours
42Budapest Rigochess Int. Festival IM 1 Days 22 Hours
43Hóbagoly Kupa 2020. január 17-19. 2 Days 14 Hours
44Sönci Nyugdíjba megy 2 Days 14 Hours
45Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „B” csoport 2 Days 19 Hours
46Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport fiú versenyző 3 Days 10 Hours
47Budapest Rigochess Int. Festival FM 3 Days 17 Hours
48Budapest Rigochess Int. Festival GM 3 Days 18 Hours
49HF 3 Days 18 Hours
50Csongrád Megyei Diákolimpia 8 év alatti fiúk 1 kcs egyéni 2019–20 3 Days 21 Hours