Tournament selection

Sort according to

Federation: Greece (GRE)

Flag GRE
No.TournamentLast update
11ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΕΣ ΜΕ ELO ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΤΟΥ 1100 Σ.Α.Θ. "ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ" 0 Minutes
22ο Open «ΚΥΨΕΛΗ» ΣΟ Παγκρατίου - Σχολή Γαλανός 1 Minutes
3Roque Blitz Series 3 2 Minutes
4ATHENS CHESS CLUB{18:30} 18/11 B GROUP BLITZ ELO 1000-1500 9 Minutes
56th Youth U16 Sykeon Neapolis Chess Academy 2019 22 Minutes
624ο Τουρνουά Περιστερίου ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΕΤΑΡΤ 20/11 45 Minutes
71o Επετειακό Rapid - 1 Χρόνος Ακαδημία Σκακιστών Βόλου 4 Hours 25 Min.
8ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ -12 ΑΤΤΙΚΗΣ 2019 4 Hours 28 Min.
91ο Χειμερινό Μαθητικό Rapid 7 γύρων - Κυριακή 1 Δεκεμβρίου στις 17.00 Σκακιστική Σχολή Γαλανός - Δηλώσεις εώς Σάββατο 30 Νοεμβρίου στις 17.00 4 Hours 42 Min.
101ο Open «BLITZ» με διεθνή αξιολόγηση Κυριακή 24 Νοεμβρίου στις 18.00 (3'+2'') - ΣΟΠαγκρατίου - Σχολή Γαλανός - Συνολικά Έπαθλα 100€ + Κύπελλο + Μετάλλια 4 Hours 44 Min.
112ο κλειστό τουρνουά 1800+ στον ΑΣΟΠ «Δία» 5 Hours 28 Min.
123ο κλειστό τουρνουά «Δίας» νόρμας υποψηφίου Μετρ 5 Hours 29 Min.
133ο Ανοιχτό Τουρνουά Γρήγορου Σκακιού "Χρήστος Βογιατζής" Γιαννιτσά 2019 Group B 6 Hours 28 Min.
14SENIOR ULTIMA By A.s.o.p DIAS 6 Hours 34 Min.
15LOW K18 By A.s.o.p DIAS 6 Hours 34 Min.
16JUNIOR ULTIMA by A.s.o.p DIAS 6 Hours 36 Min.
17Ultima Series{ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ} By A.s.o.p DIAS-ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ:1000Ε 6 Hours 37 Min.
183ο Ανοιχτό Τουρνουά Γρήγορου Σκακιού "Χρήστος Βογιατζής" Γιαννιτσά 2019 Group A 7 Hours 12 Min.
1954ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ 8 Hours 19 Min.
204th Youth Rapid Under 1600 AMES Neas Erythraias 8 Hours 23 Min.
2111th OPEN, by OPAX-MINDGAMES 8 Hours 30 Min.
226th International Open 'Vardaris' all groups 8 Hours 49 Min.
234ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα ΣΣ Ζακύνθου 9 Hours 56 Min.
24Blitz Ultima{18} Group MID 1200-1500 ΠΑΡΑΒΟΛΟ: 6Ε ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ: -Ε - ATHENS CHESS CLUB 22 Hours 7 Min.
25Athens Triathlon 2019 U16 - Standard 22 Hours 15 Min.
26ΤΕΑΜ 3*3 Βy A.s.o.p DIAS B΄ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 22 Hours 35 Min.
2736ο ΠΑΙΔΙΚΟ RAPID ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 23 Hours 46 Min.
2844ο ΝΕΑΝΙΚΟ RAPID ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23 Hours 49 Min.
29Ομαδικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων Δυτικής Ελλάδος 2019 1 Days
304ο Ανοικτό ΑτομικόΤουρνουά Γ.Σ.Φαρσάλων ¨Φαρσαλινό Πρωτάθλημα 2019" 1 Days
3110ο Open ΑΣ Νέου Ψυχικού -- A Γκρουπ (Κυριακές 11.00) 1 Days 2 Hours
3210ο Open ΑΣ Νέου Ψυχικού -- Β Γκρουπ (Κυριακές 11.00) 1 Days 2 Hours
33GP rapid Serron Nov 2019 1 Days 3 Hours
34G20 ''The Battle of Generations'' - vol.2 1 Days 3 Hours
352nd rapid ESSK 2019 1 Days 4 Hours
3614th youth U12 team championship of ESSTH-CHALK 1 Days 4 Hours
37Ατομικό Πρωτάθλημα Ηλικίας K07 1 Days 5 Hours
38Ατομικό Πρωτάθλημα Ηλικίας K09 1 Days 5 Hours
392ο ΡΑΠΙΝΤ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ Σ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 1 Days 5 Hours
40Ατομικό Πρωτάθλημα Ηλικιών K11 - K13 - K15 1 Days 5 Hours
41ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ & Κ18 Α.Μ.Θ. - Α' ΌΜΙΛΟΣ 1 Days 5 Hours
42JUNIOR CHAMPIONSHIP - {17/11} - ATHENS CHESS CLUB 1 Days 7 Hours
43ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ & Κ18 Α.Μ.Θ. - B' ΌΜΙΛΟΣ 1 Days 7 Hours
44Blitz ΣΑΒΒΑΤΟ {16/11} ΠΑΡΑΒΟΛΟ: 5Ε ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ: 60Ε - ATHENS CHESS CLUB 1 Days 9 Hours
45Blitz Ultima{16} Group MID 1100-1400 ΠΑΡΑΒΟΛΟ: 6Ε ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ: -Ε 1 Days 9 Hours
46Εσωτερικό τουρνουά Κύδωνα Β' όμιλος 1 Days 17 Hours
47ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ OPEN CHESS SQUARE 2019 (ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΑ) 1 Days 21 Hours
4823ο Τουρνουά Περιστερίου ΕΝΑΡΞΗ 16/11 ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 600€!!! ΓΙΑ ΕΛΟ >1500 + ΠΡΟΚΡΙΜΕΝΟΥΣ 1 Days 21 Hours
495ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΕΜΠΤΗΣ ΚΟΤΙΝΟΣ 1 Days 21 Hours
50Νυχτερινό Τουρνουά Blitz "ΜΕΓΑΛΙΩΤΙΚΑ" 1 Days 22 Hours