Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1GEO Women Grand Prix (Rapid-4) 2019 18 Hours 1 Min.
2გურიის XXIV ჩემპიონატი 19 Hours 47 Min.
3საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგა _ დასავლეთის ზონა 1 Days 16 Hours
4Tbilisi Sunday (Blitz-20) 1 Days 19 Hours
5ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე 1 Days 19 Hours
6ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 1 Days 20 Hours
7ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 1 Days 20 Hours
8Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 1 Days 20 Hours
9Adjarian Qualification Tournament (V Category) 1 Days 20 Hours
10Adjarian Qualification Tournament (III Category) 1 Days 20 Hours
11საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე 1 Days 21 Hours
12საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 1 Days 21 Hours
13საკვალიფიკაციო ტურნირი V თსნრიგზე 1 Days 21 Hours
14საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 1 Days 23 Hours
15საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 1 Days 23 Hours
164 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Days 1 Hours
175 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Days 1 Hours
183 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Days 1 Hours
19საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგა _ აღმოსავლეთის ზონა 2 Days 19 Hours
20GEO Grand Prix (Blitz-4) 2019 2 Days 20 Hours
21GEO Grand Prix (Rapid-4) 2019 3 Days 18 Hours
22საქალაქო საჭადრაკო ტურნირი "ფოთი - 2019" 7 Days 13 Hours
23Georgian Championship U2000 Open 7 Days 18 Hours
24Georgian Championship U1600 Open 7 Days 18 Hours
25Georgian Championship U1200 Open 7 Days 18 Hours
26Georgian Championship U1200 Women 7 Days 19 Hours
27Tbilisi Sunday (Blitz-19) 8 Days 15 Hours
28Adjarian Qualification Tournament (V Category) 8 Days 19 Hours
29Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 8 Days 20 Hours
30საკვალიფიკაციო V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას სახელობის საჭადრაკო სკოლა) 8 Days 21 Hours
31საკვალიფიკაციო ტურნირი III - IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 9 Days
32საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 9 Days
335 თანრიგი 9 Days
343 თანრიგი 9 Days
354 თანრიგი 9 Days
36საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 10 Days 19 Hours
3722nd European Team Chess Championship 2019 Open 16 Days 19 Hours
3822nd European Team Chess Championship 2019 Women Section 16 Days 19 Hours
39საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" ღია ტურნირი ჭაბუკთა შორის 19 Days 2 Hours
40საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" ღია ტურნირი გოგონათა შორის 19 Days 2 Hours
41საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" 8 წლის გოგონათა შორის 19 Days 2 Hours
42საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" 8 წლის ჭაბუკთა შორის 19 Days 18 Hours
43საკვალიფიკაციო შეჯიბრი V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას სახელობის საჭადრაკო სკოლა) 23 Days
44ოქტომბრის ღია რეიტინგ-ტურნირი 24 Days 15 Hours
45Tbilisi Sunday (Blitz-18) 29 Days 18 Hours
46T. Lomaia Memorial U14, U16 Open 29 Days 22 Hours
47T. Lomaia Memorial U8 Open 29 Days 22 Hours
48T. Lomaia Memorial U10 Open 29 Days 23 Hours
49T. Lomaia Memorial U12 Open 29 Days 23 Hours
5019 ოქტომბრის ბლიც ტურნირი 30 Days 22 Hours