Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1GEO School G-11 Ch 2020 23 Hours 32 Min.
2GEO School G-13 Ch 2020 23 Hours 42 Min.
3GEO School B-9 Ch 2020 23 Hours 49 Min.
4GEO School B-13 Ch 2020 23 Hours 59 Min.
5GEO School B-11 Ch 2020 1 Days
6GEO School G-9 Ch 2020 1 Days
7GEO School B-7 Ch 2020 1 Days 2 Hours
8GEO School G-7 Ch 2020 1 Days 3 Hours
9ქვემო-ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 2 Days 20 Hours
10ქვემო-ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 2 Days 20 Hours
11IV თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Days 1 Hours
12V თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Days 1 Hours
13III თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 3 Days 1 Hours
14საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 3 Days 1 Hours
15საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 3 Days 1 Hours
16Tbilisi Sunday (Blitz-02) 2020 9 Days 21 Hours
17III 10 Days
18საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 10 Days 1 Hours
19საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 10 Days 1 Hours
20IV "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 Days 1 Hours
21V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 10 Days 1 Hours
22batumi2019 11 Days 12 Hours
23Abastumani open 15 Days 19 Hours
24Tbilisi Sunday (Blitz-01) 2020 16 Days 21 Hours
25იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 11 წლამდე ჭაბუკთა შორის 16 Days 21 Hours
26იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 11 წლამდე გოგონათა შორის 16 Days 21 Hours
27იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 9 წლამდე გოგონათა შორის 16 Days 22 Hours
28იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 16 Days 22 Hours
29იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 13 წლამდე ჭაბუკთა შორის 16 Days 22 Hours
30საკვალიფიკაციო შეჯიბრი IV თანრიგზე (დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლა) 16 Days 23 Hours
31იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის 17 Days
32იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში- 8 წელს გადაცილებულ უთან. ჭაბუკთა შორის 17 Days
33იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 17 Days 2 Hours
34იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 17 Days 2 Hours
35იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში- 8 წელს გადაცილებულ უთან. გოგონთა შორის 18 Days 22 Hours
36იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 13 წლამდე გოგონათა შორის 20 Days 20 Hours
37იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე გოგონათა შორის 20 Days 20 Hours
38იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 6 წლამდე უთანრიგო მოჭადრაკეთა შორის 20 Days 21 Hours
39Tbilisi Cup 2019 29 Days 23 Hours
40ქ. რუსთავის საახალწლო ტურნირი 8, 10, 12 წლამდე 30 Days 1 Hours
41ქ. რუსთავის საახალწლო ტურნირი 7 წლამდე 30 Days 1 Hours
42Parviz Chachibaia Memorial - 2019 Blitz 30 Days 18 Hours
43GEO Cup (Rapid) 2019 30 Days 20 Hours
44Imereti Open(blitz) - 2019 30 Days 21 Hours
45საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2019 (ფოთი) ღია ტურნირი 30 Days 21 Hours
46საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2019 (ფოთი) 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 30 Days 21 Hours
47საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2019 (ფოთი) 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 30 Days 21 Hours
48საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი-2019 (ფოთი) 5 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 30 Days 21 Hours
49III - IV "ოლიმპიური ჩემპიონი" 31 Days
50საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 31 Days 1 Hours