Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TournamentLast update
1GEO B-20 Ch 2021 'Kakhi Chigogidze Cup' 18 Hours 18 Min.
2GEO G-20 Ch 2021 'Kakhi Chigogidze Cup' 18 Hours 51 Min.
3IV თანრიგი 1 Days 3 Hours
4ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი ელვისებურ ჭადრაკში 2 Days 19 Hours
5ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი 9 წლამდე ჭაბუკები 2 Days 23 Hours
6ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი 7 წლამდე ჭაბუკები 3 Days 16 Hours
7ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი 7 წლამდე გოგონები 3 Days 16 Hours
8ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი ღია ტურნირი 3 Days 16 Hours
9V თანრიგი 4 Days 20 Hours
10IV თანრიგი 4 Days 23 Hours
11გრანპრი - 1 4 Days 23 Hours
12V თანრიგი 5 Days
13III თანრიგი 11 Days 19 Hours
14V თანრიგი 11 Days 22 Hours
15IV თანრიგი 11 Days 23 Hours
16V თანრიგი 11 Days 23 Hours
17IV თანრიგი 18 Days 20 Hours
18V თანრიგი 18 Days 22 Hours
19IV თანრიგი 18 Days 23 Hours
20V თანრიგი 19 Days
21III თანრიგი 19 Days 1 Hours
22V თანრიგი 19 Days 1 Hours
23ფოთის ღია საქალაქო საჭადრაკო ტურნირი "შემოდგომა - 2021" 20 Days 17 Hours
24Bukhuti Gurgenidze B-12 Cup (Rapid) 22 Days 18 Hours
25Bukhuti Gurgenidze B-10 Cup (Rapid) 22 Days 18 Hours
26Bukhuti Gurgenidze B-8 Cup (Rapid) 22 Days 19 Hours
27Bukhuti Gurgenidze G-12 Cup (Rapid) 22 Days 20 Hours
28Bukhuti Gurgenidze G-10 Cup (Rapid) 22 Days 20 Hours
29Bukhuti Gurgenidze G-8 Cup (Rapid) 22 Days 21 Hours
30III თანრიგი 25 Days 23 Hours
31V თანრიგი 25 Days 23 Hours
32IV თანრიგი 26 Days
333 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 32 Days 23 Hours
344 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 32 Days 23 Hours
35კროკო მასტერსი 33 Days 18 Hours
36 Al.Bokuchava Cup G-16 - 2021 34 Days 18 Hours
37 Al.Bokuchava Cup B-16 - 2021 34 Days 18 Hours
38სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი -2021 ფინალი - გუნდური პირველობა 39 Days 17 Hours
39III თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 39 Days 22 Hours
40IV თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 39 Days 23 Hours
41V თანრიგი საჭადრაკო კლუბი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 39 Days 23 Hours
42სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი-2021 ფინალი - პირადი პირველობა 40 Days 19 Hours
43IV თანრიგი 46 Days 22 Hours
44V თანრიგი 46 Days 23 Hours
45თანრიგების ტურნირი 3-4 51 Days 3 Hours
46თანრიგების ტურნირი IV - V 54 Days
47TB Online Ch U12 Girls. საბოლოო შედეგები 62 Days
48TB Online Ch U12 Boys. საბოლოო შედეგები 62 Days
49TB Online Ch U8 Boys. საბოლოო შედეგები 69 Days
50TB Online Ch U8 Girls. საბოლოო შედეგები 69 Days
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use