Tournament selection

Sort according to

Federation: Finland (FIN)

Flag FIN
No.TournamentLast update
1Käpylän mestaruus 2019 4 Days 21 Hours
2Oulun avoin mestaruusturnaus 5 Days 17 Hours
3Porvoon Shakkikerho, kuukausipikapeli 6 Days 19 Hours
4Testiturnaus3 18.1.2020 7 Days
5testiturnaus2 7 Days 21 Hours
610-1-2020 15+15 min 7 Days 22 Hours
7Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, EK ja 1. luokka 8 Days 20 Hours
8Koe 15.1.2020 15 + 15 9 Days 21 Hours
9Pitkän pelin turnaus 1,5+1,5 13 Days 13 Hours
10KäpSK:n tammikuun 2020 blixt 15 Days 11 Hours
11Helsingin mestaruus 2020, M-ryhmä 19 Days 16 Hours
12Helsingin mestaruus 2020, A-ryhmä 19 Days 16 Hours
13Etelä-Pohjanmaan shakkipiirin mestaruusturnaus 4.-5.1.2020 19 Days 16 Hours
14Helsingin mestaruus 2020, B-ryhmä 19 Days 17 Hours
15Helsingin mestaruus 2020, S65-ryhmä 19 Days 17 Hours
16HSL Rapid 1/2020 20 Days 14 Hours
17Kunkkujahti 2019 25 Days 15 Hours
18ESK Pikkujouluturnaus 2019 35 Days 11 Hours
19Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 7-9-luokka 40 Days 16 Hours
20Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 5-6-luokka 40 Days 16 Hours
21Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 4-luokka 40 Days 16 Hours
22Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 3-luokka 40 Days 16 Hours
23Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 2-luokka 40 Days 16 Hours
24Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 1-luokka 40 Days 16 Hours
25Tammer-Shakin perinteinen kinkkuturnaus 2019 40 Days 16 Hours
26Työväentalosarja / Turku 41 Days 14 Hours
27Selokunkku-turnaussarja (syksy 2019, 5.osakilpailu) 47 Days 14 Hours
28Vaasan itsenäisyysviikonlopun turnaus 2019 47 Days 16 Hours
29Pikashakin Helsingin mestaruus 2019 49 Days 16 Hours
30Jyväskylän nopean shakin ELO-turnaus 54 Days 13 Hours
31TuTS:n viikonlopputurnaus 2019 B-ryhmä 54 Days 14 Hours
32TuTS:n viikonlopputurnaus 2019 A-ryhmä 54 Days 14 Hours
33Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 6. luokka ja yläkoulu 54 Days 16 Hours
34Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 5. luokka 54 Days 16 Hours
35Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 4. luokka 54 Days 16 Hours
36Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 3. luokka 54 Days 16 Hours
37Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, 2. luokka 54 Days 16 Hours
38Espoon ja Kauniaisten koulujoukkuekilpailu 30.11.2019, 1-3 luokat 55 Days 12 Hours
39Espoon ja Kauniaisten koulujoukkuekilpailu 30.11.2019, yk ja lukiot 55 Days 16 Hours
40Espoon ja Kauniaisten koulujoukkuekilpailu 30.11.2019, 4-6 luokat 55 Days 16 Hours
41MatSKin pikapeliturnaus 26.11.2019 59 Days 12 Hours
42Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 4 lk tytöt 60 Days 13 Hours
43Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / tytöt 2lk 60 Days 13 Hours
44Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 5 lk tytöt 60 Days 13 Hours
45Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / tytöt 3lk 60 Days 13 Hours
46Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 9-lukio 60 Days 13 Hours
47Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 7-8lk 60 Days 13 Hours
48Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 6lk 60 Days 13 Hours
49Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 5lk 60 Days 13 Hours
50Porin koululaisten mestaruuskilpailut 13.11.2019 / 4lk 60 Days 13 Hours