Tournament selection

Sort according to

Federation: Estonia (EST)

Flag EST
No.TournamentLast update
1A-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 8 Hours 54 Min.
2B-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 8 Hours 57 Min.
3D-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 9 Hours 1 Min.
4C-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 9 Hours 4 Min.
5Tartu MV Vene kabes 12 Hours 45 Min.
6European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Boys 1 Days 11 Hours
7European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U14 Boys 1 Days 11 Hours
8European Individual Rapid Chess Championship 2019 1 Days 11 Hours
9European Individual Blitz Chess Championship 2019 1 Days 11 Hours
10European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U8 Girls 1 Days 11 Hours
11European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U10 Girls 1 Days 11 Hours
12European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U12 Girls 1 Days 11 Hours
13European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U14 Girls 1 Days 11 Hours
14European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U16 Girls 1 Days 11 Hours
15European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Girls 1 Days 11 Hours
16European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Boys 1 Days 11 Hours
17European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Boys 1 Days 11 Hours
18European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Girls 1 Days 11 Hours
19European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Girls 1 Days 11 Hours
20European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Girls 1 Days 11 Hours
21Malemaja välkturniiride sari seenioridele VII etapp 3 Days 5 Hours
22European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U8 Boys 3 Days 12 Hours
23European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U10 Boys 3 Days 15 Hours
24European Youth Rapid Chess Championship 2019 -U12 Boys 3 Days 15 Hours
25European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U16 Boys 3 Days 15 Hours
26European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Boys 3 Days 15 Hours
27HARJUMAA 2019. aasta VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED MALES 7 Days 3 Hours
28AVRO-38 mälestusturniir 2019 Välkturniir 7 Days 3 Hours
29EESTI 2019.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Mehed 8 Days 8 Hours
30 EESTI 2019.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Naised 8 Days 9 Hours
31Eesti Veteranide MV 2019 8 Days 9 Hours
32Ratsu Karikas III-VIII klass 9 Days 6 Hours
33Ratsu Karikas I-II klass 9 Days 7 Hours
34Ratsu karikas Tüdrukud 9 Days 7 Hours
35Malemaja välkturniiride sari seenioridele VI etapp 10 Days 5 Hours
36AVRO-38 mälestusturniir 2019 Kiirturniir B 13 Days 2 Hours
37AVRO-38 mälestusturniir 2019 Kiirturniir A 15 Days 6 Hours
38AVRO-38 mälestusturniir 2019 Välkturniir noortele 16 Days 5 Hours
392019 Sügis Kalevi reedene 2. välgu turniir 16 Days 8 Hours
40Malemaja välkturniiride sari seenioridele V etapp 17 Days 5 Hours
41Malemaja välkturniiride sari seenioridele IV etapp 17 Days 7 Hours
42Dzintars Sprivulise XI Memorial Rapid A 21 Days 9 Hours
43Dzintars Sprivulise XI Memorial Rapid B-C 21 Days 10 Hours
44 Malemaja välkturniiride sari seenioridele III etapp 22 Days 7 Hours
45TARTU SUVI 2019 noortele 24 Days 3 Hours
46Järvamaa 2019. a. lahtised meistrivõistlused kiirmales 28 Days 11 Hours
47Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (II etapp) 33 Days 4 Hours
48Forrest:Seasons kiirmaleturniir - Sügis 35 Days 8 Hours
49V. Heueri mälestusturniir 2019 36 Days 3 Hours
505. Tallinna Maleklubi üle-eestiline noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2019 I etapp C grupp 36 Days 3 Hours