Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1XVII. Mikulášská šachová nadílka A 2 Hours 17 Min.
2XVII. Mikulášská šachová nadílka B 3 Hours 59 Min.
3Okresní kolo přeboru školních družstev 2019/20 - Louny 4 Hours 1 Min.
4Velká cena Jihočeského kraje KP 2019/20 v rapid šachu mládeže, 2. turnaj 4 Hours 14 Min.
5Oddílový přebor, ŠK Olympia České Budějovice 2020 4 Hours 24 Min.
6Podzimní turnaj Kategorie dorostenci 4 Hours 41 Min.
7Podzimní turnaj Kategorie starší žáci 4 Hours 42 Min.
8Podzimní turnaj Kategorie mladší žáci 4 Hours 44 Min.
9Lázeňský pohár 2019 - Turnaj se zápočtem na FIDE a LOK ČR 4 Hours 45 Min.
10TEPLICE OPEN 2020 International Chess Tournament / Regional Chess Championship 4 Hours 48 Min.
11Prebor skol v sachu 2019, 2. stupen ZS Okresni kolo Breclav 4 Hours 49 Min.
12Prebor skol v sachu 2019, 1. stupen ZS Okresni kolo Breclav 4 Hours 50 Min.
13Nominační turnaj kandidátů pro Okresní přebor škol 5 Hours 32 Min.
14Otevřené MČR v bleskovém šachu 2019 - Hlavní město Praha Open 6 Hours 21 Min.
15Zimní gambit 7 Hours 33 Min.
16Přebor škol v šachu - MČR školních týmu, okresní kolo Blansko, Kategorie 1.stupeň ZŠ 7 Hours 42 Min.
174. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Dolní Kralovice - 23.11.2019 7 Hours 47 Min.
18Přebor škol v šachu - MČR školních týmu, okresní kolo Blansko, Kategorie 2.stupeň ZŠ 8 Hours 41 Min.
19Okresní přebor škol 6.-9. třída 9 Hours 28 Min.
20Okresní přebor škol 6.-9. třída 9 Hours 32 Min.
21Okresní přebor škol Olomouc 1.-5. třída 9 Hours 33 Min.
22Okresní přebor škol SŠ 9 Hours 44 Min.
23Okresní přebor škol 6.-9. třída 9 Hours 49 Min.
24Okresní přebor škol 1.-5. třída 10 Hours 7 Min.
25Okresní kolo přeboru školních družstev okresu Děčín 11 Hours 31 Min.
26Přebor škol v šachu Okresní kolo 14 Hours 30 Min.
27TURNAJ VŠECH GENERACÍ 16 Hours 2 Min.
28Krásnodvorský tah pěšcem 2019 16 Hours 25 Min.
29Krajský přebor II.třídy 19 Hours 38 Min.
30Regionální soutěž SŠS 2019/2020 - skupina B 1 Days 3 Hours
31Regionální soutěž RS-D 2019-2020 1 Days 3 Hours
32Krajská soutěž Vysočina 2019/2020 družstva 1 Days 3 Hours
33KPIIB 2019-2020 1 Days 3 Hours
34Okresní přebor jednotlivců okresu Opava 1 Days 4 Hours
35Přebor Prahy v bleskovém šachu 2019 1 Days 4 Hours
36Zlínská krajská soutěž - východ 2019/2020 1 Days 4 Hours
37Krajský přebor II. třídy 'B' ÚKŠS 19/20 1 Days 4 Hours
38Krajský přebor II. třídy 'A' ÚKŠS 19/20 1 Days 5 Hours
39JmŠS KPIIA 2019/20 1 Days 5 Hours
40Krajská soutěž "B" MKŠS 2019/2020 1 Days 5 Hours
41Okresní soutěž Karviná 2019/2020 1 Days 5 Hours
42Jihočeský šachový svaz, 2. divize, skup. A 1 Days 6 Hours
43Krajská soutěž ŠSLK 2019/2020 šachových družstev - skupina Východ 1 Days 6 Hours
44Čtvrtky 6. ročník (září 2019 - červen 2020) 1 Days 6 Hours
45Krajská soutěž SŠS 2019/20 - skupina B 1 Days 6 Hours
46Krajská soutěž SŠS 2019/20 - skupina A 1 Days 6 Hours
47Jihočeský šachový svaz, 2. divize, skup. Jih 1 Days 7 Hours
48Krajská soutěž ŠSLK 2019/2020 šachových družstev - skupina Západ 1 Days 7 Hours
49ŠSPK - Krajský přebor družstev II. třídy - 2019/20 1 Days 7 Hours
50KHŠS - Krajská soutěž družstev - skupina Západ 2019/20 1 Days 7 Hours