Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TournamentLast update
1Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 11 4 Hours 23 Min.
2Standa Open 50 LET 4 Hours 47 Min.
315. ročník šachového turnaje - Tereos TTD a.s. - Dobrovice 5 Hours 24 Min.
4CHESS LADY 2020 5 Hours 30 Min.
5Velká cena manželů Suchoradských 2020 - Starší 5 Hours 46 Min.
6Extraliga 2019/20 6 Hours 38 Min.
7OTEVŘENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR MLÁDEŽE V RAPID ŠACHU 2019/2020 Kategorie B (2008-9) - 3. turnaj PROSTĚJOV 6 Hours 42 Min.
812. ročník turnaje rodinných dvojic Pravonín 29. 2. 2020 7 Hours 16 Min.
9Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže 7 Hours 20 Min.
10Základní kolo krajského přeboru mládeže SŠS "C" 7 Hours 29 Min.
1124. ročník memoriálu J. Kříže a Z. Zdobiny “BAKOVSKÉ DVOJICE“ 8 Hours 51 Min.
12XIII. aprílový turnaj 9 Hours 46 Min.
13GP Štětí starší žáci 9 Hours 49 Min.
14GP Štětí - mladší žáci 9 Hours 59 Min.
15GP Štětí - dorost 10 Hours 7 Min.
16Krajský přebor mládeže 2019/2020 - Zlínský kraj 10 Hours 14 Min.
17Středočeský krajský přebor družstev mládeže 2019-2020 Skupina D 10 Hours 21 Min.
18Velká cena JČ kraje mládeže VŠTE A 10 Hours 25 Min.
19O pohár ředitele ZŠ Broumovská U12, U14 10 Hours 28 Min.
20Sudý pátek bleskový 2019-2020 9. turnaj 10 Hours 35 Min.
21Doprovodný turnaj při KP družstev mládeže 10 Hours 53 Min.
22Okresní přebor družstev F-M 2019/2020 11 Hours 3 Min.
23OTEVŘENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR MLÁDEŽE V RAPID ŠACHU 2019/2020 Kategorie D (2002-5) - 3. turnaj PROSTĚJOV 11 Hours 4 Min.
24OTEVŘENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR MLÁDEŽE V RAPID ŠACHU 2019/2020 Kategorie C (2006-7) - 3. turnaj PROSTĚJOV 11 Hours 5 Min.
25Třebíčské šachování starší 11 Hours 6 Min.
26Třebíčské šachování mladší 11 Hours 6 Min.
273. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 14, PdŠS - Mistrovice 11 Hours 14 Min.
283. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 16, PdŠS - Mistrovice 11 Hours 14 Min.
29Velká cena manželů Suchoradských 2020 - Mladší 11 Hours 18 Min.
30Velká cena JČ kraje mládeže VŠTE B 11 Hours 19 Min.
31O pohár ředitele ZŠ Broumovská U16, U18 11 Hours 29 Min.
32OTEVŘENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR MLÁDEŽE V RAPID ŠACHU 2019/2020 Kategorie A (2010 a ml.) - 3. turnaj PROSTĚJOV 11 Hours 36 Min.
33Velká cena JČ kraje mládeže VŠTE C 11 Hours 43 Min.
34Otevřený šachový turnaj mládeže 2019 - mladší žáci 4. turnaj základního kola KP regionu SB 2019-2020 11 Hours 44 Min.
35Velká cena JČ kraje mládeže VŠTE D 11 Hours 45 Min.
36ŠSPK KP v rapid sachu - Amper4 - mladší 11 Hours 46 Min.
37ŠSPK KP v rapid sachu - Amper4 - starší 11 Hours 51 Min.
389. ročník Memoriálu Zdeňka Kobra - Krajský přebor jednotlivců v rapid šachu 2020 11 Hours 58 Min.
39MARIENBAD OPEN 2020 - C - FIDE open 12 Hours 19 Min.
40MARIENBAD OPEN 2020 - B2 - IM 12 Hours 24 Min.
41Pohár Jaroslava Lieskovana v šachu mládeže 2020 12 Hours 30 Min.
42Krajský přebor žákovských družstev KHŠS 2019/2020 (KPŽD KHŠS 2019/2020) 12 Hours 36 Min.
43O pohár ředitele ZŠ Broumovská U8, U10 12 Hours 43 Min.
44Velká cena Vrbna pod Pradědem v šachu - mladší žáci 13 Hours 30 Min.
45OP družstev Brno-venkov 2019/20 13 Hours 30 Min.
46Velká cena Vrbna pod Pradědem v šachu - starší žáci 13 Hours 33 Min.
47MARIENBAD OPEN 2020 - D - Open Seniors Tournament 50+ 13 Hours 37 Min.
48MARIENBAD OPEN 2020 - A - GM 13 Hours 39 Min.
49Přebor Prahy družstev starších žáků 2019-2020 13 Hours 57 Min.
505. ročník Frýdlant Open 2019 - U14, U12, VC ŠSLK 14 Hours 14 Min.