Tournament selection

Sort according to

Federation: Croatia (CRO)

Flag CRO
No.TournamentLast update
1III HRVATSKA LIGA JUG 56 Minutes
2Ekipno prvenstvo ŠSD OŠ IŽ grupa 8 za dječake, šk.godina 2019./2020. 5 Hours 7 Min.
3Ekipno prvenstvo ŠSD OŠ IŽ grupa 8 za djevojčice, šk.godina 2019./2020. 5 Hours 9 Min.
4ZAGREB OPEN IV. Memorijal KRUNOSLAVA HULAKA 2019. 5 Hours 35 Min.
51. Prvenstvo Dalmacije u ubrzanom sahu - KADETI i KADETKINJE 6 Hours 12 Min.
61.Prvenstvo Dalmacije u ubrzanom šahu - SENIORI 6 Hours 14 Min.
7Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 15 godina 7 Hours 11 Min.
8Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 9 godina 7 Hours 13 Min.
9Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 11 godina 7 Hours 24 Min.
10III. MEMORIJAL „MARKO DAMJANOVIĆ“ 20 Hours 48 Min.
11PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPNIJE U BRZOPOTEZNOM ŠAHU 2019 23 Hours 51 Min.
12Ekipno prvenstvo Ličko-Senjske županije 1 Days
13Kvalifikacije za 3. A ligu Centar 1 Days
1427. tradicionalni turnir povodom Dana Grada Grubišnog Polja 1 Days 2 Hours
15Kvalifikacije za II ligu centar 1 Days 3 Hours
16TURNIR PRIJATELJA 1 Days 6 Hours
17Mikronis kup 2019 1 Days 21 Hours
18Otvoreno ubrzano prvenstvo Gornjeg Mihaljevca 1 Days 21 Hours
19EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA ŽENE U UBRZANOM ŠAHU ZA 2019. GODINU 1 Days 23 Hours
20Juniori i juniorke do 20 godina I. otvoreno juniorsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije - U20 2 Days 1 Hours
21Kadeti i kadetkinje do 16 godina VIII. otvoreno kadetsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije - U16 2 Days 1 Hours
22Kadeti i kadetkinje do 12 godina VIII. otvoreno kadetsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije - U12 2 Days 1 Hours
23Kadetsko prvenstvo Š.K. Mornar U-16 2 Days 4 Hours
24World InterUniversities Championships/blitz 2 Days 6 Hours
2521.Šahovski turnir Ā«Dan sjećanja na VukovarĀ»2019. RUŠČICA 2 Days 6 Hours
26GM Nenad Petrović 30 MT, podrška DŠKZ, Preradovićeva 29, 15.11.2019. 2 Days 11 Hours
27Završni turnir Aer-festa - DOBAR ZRAK 2019 - Puntijarka u nedjelju 24.11. 2 Days 20 Hours
2821.Memorijal "Milan Kuzmanović" 2019 2 Days 21 Hours
29Dugave open 2019 2 Days 22 Hours
30Školsko prvenstvo OBŽ-e -Djevojčice 2019. 3 Days 1 Hours
31Školsko prvenstvo OBŽ-e -Dječaci 2019. 3 Days 1 Hours
32Ekipno prvenstvo osnovnih škola BPŽ 2019./20. djevojčice 3 Days 3 Hours
33Ekipno prvenstvo osnovnih škola BPŽ 2019./20. dječaci 3 Days 5 Hours
34Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 11/16 (drugi dio sezone) 3 Days 21 Hours
35World InterUniversities Championships/rapid 3 Days 23 Hours
36PRVENSTVO OŠ V. GORICE I PRIPADAJUĆIH OPĆINAMA 2019-20-Ž 4 Days 3 Hours
37PRVENSTVO OŠ V. GORICE I PRIPADAJUĆIH OPĆINA 2019-20-M 4 Days 3 Hours
38Turnir mira Zagreb, 19.-30.11.2019. 4 Days 20 Hours
39Kvalifikacije za ulazak u 1. B šahovsku ligu 4 Days 21 Hours
4011. Otvoreni šahovski turnir "Mediteran" 4 Days 22 Hours
41Četvrto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 16 godina 4 Days 22 Hours
42Četvrto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina 4 Days 22 Hours
43Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 13 godina 5 Days 5 Hours
44 3rd International Chess Amateur Tournament " Rabac Open 2020 " 6 Days 1 Hours
452.HŠL ŠZŽI 2019. 7 Days 7 Hours
46FINALE IV HRVATSKE LIGE JUG 7 Days 19 Hours
47BRZOPOTEZNO EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE 2019. 7 Days 21 Hours
48XXII Božićni Rejtingirani turnir za Fide i Cro listu,Ruščica 08.11.-16.12.2019. 8 Days
49Caissin otvoreni kadetski rating turnir 2019. u11 8 Days 2 Hours
50Caissin otvoreni kadetski rating turnir 2019. u15 8 Days 2 Hours