Tournament selection

Sort according to

Federation: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TournamentLast update
1VIII Obert Escacs del Moianes 2019 (228924) 10 Hours 18 Min.
2VII Obert Club Escacs Cornella 2019 Memorial Dr. Josep Vallve Pinol 10 Hours 22 Min.
3V Torneig d'Hivern Sant Boi d'Escacs Actiu 11 Hours 8 Min.
4Obert Actiu Cor de Marina 232785 11 Hours 44 Min.
5CAMPIONAT ESCOLAR DE L HOSPITALET GRUP GRANS 11 Hours 57 Min.
6Torneig de la Marató de TV3 2019 - Grup NO FEDERATS 12 Hours 11 Min.
7CAMPIONAT ESCOLAR DE L HOSPITALET GRUP PETITS 12 Hours 13 Min.
8Torneig de la Marató de TV3 2019 - Grup FEDERATS 12 Hours 16 Min.
9CEEB Escolar d'escacs individual Sub-16 13 Hours 57 Min.
10CEEB Escolar d'escacs individual Sub-18 14 Hours 7 Min.
11Fase Previa Tarragona del Campionat Catalunya Edats 2020 - Sub16 14 Hours 8 Min.
12Fase Previa Tarragona del Campionat Catalunya Edats 2020 - Sub14 14 Hours 10 Min.
13Campionat Territorial de Barcelona 2019 Baix Llobregat 14 Hours 25 Min.
14Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup A (Code 231216) 20 Hours 9 Min.
15Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup B (Code 231226) 20 Hours 13 Min.
16Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup C (Code 231227) 20 Hours 16 Min.
17Campionat Individual Absolut de Lleida 2019 - Grup II 23 Hours 11 Min.
18Campionat Individual Absolut de Lleida 2019 23 Hours 12 Min.
19XXIIIé Obert d'Escacs de Sta Margarida de Montbui 1 Days 8 Hours
20V Torneig d’Escacs ‘Fira de la Puríssima’ id. 231465 1 Days 9 Hours
21IX Obert de Nadal del Guinardó (Grup A) 1 Days 12 Hours
22XIII Obert d’Escacs Santa Eulalia de Ronçana 2019 GRUP B - Code 226031 1 Days 12 Hours
23XIII Obert d’Escacs Santa Eulalia de Ronçana 2019 GRUP C 1 Days 12 Hours
24XIII Obert d’Escacs Santa Eulalia de Roncana 2019 GRUP A Code - 226030 1 Days 12 Hours
25I TORNEIG LLAMPEC D'ESCACS DE NADAL 2019 1 Days 13 Hours
26XXVIII Torneig D'Escacs Escolar Individual 2019 1 Days 15 Hours
27Campionat Territorial Absolut de Barcelona 2019 1 Days 15 Hours
28Campionat Territorial de Barcelona 2019 Barcelones 1 Days 15 Hours
29Campionat de Girona Individual Absolut 1 Days 20 Hours
30Torneig Solidari d'Escacs "RIUADA FRANCOLI" SUB-14 1 Days 21 Hours
31Torneig Centenari Casal Catolic Sant Andreu Tram D Code 224569 1 Days 22 Hours
32Torneig Centenari Casal Catolic Sant Andreu Tram C Code 224576 1 Days 22 Hours
33Torneig Centenari Casal Catolic Sant Andreu Tram B Code 224575 1 Days 22 Hours
34Torneig Centenari Casal Catolic Sant Andreu Tram A Code 224574 1 Days 22 Hours
35Torneig Centenari Casal Catolic Sant Andreu Grup Veterans Code 224537 1 Days 22 Hours
36Torneig Centenari Casal Catolic Sant Andreu Grup Sub14 Code 224573 1 Days 22 Hours
37Torneig Solidari d'Escacs "RIUADA FRANCOLI" absolut 1 Days 22 Hours
38Ràpides de Festa Major del Clot - Camp de l'Arpa 1 Days 22 Hours
39V TORNEIG D’ESCACS SOLIDARI DRAC ARTCAI - XXXIV MEMORIAL JOSEP RUBIRALTA Grup General 1 Days 22 Hours
40Torneig Centenari Casal Catolic Sant Andreu Grup MC Code 224570 1 Days 23 Hours
41Torneig Centenari Casal Catolic Sant Andreu Grup MF Code 224571 1 Days 23 Hours
42Torneig Centenari Casal Catolic Sant Andreu Grup MI Code 224572 1 Days 23 Hours
43XXXVII Torneig Open de Martorell Grup A (226272) 1 Days 23 Hours
44XXXVII Torneig Open de Martorell Grup B (226273) 1 Days 23 Hours
45III Torneig Tardor Gerunda Tancat MC 2 Days 1 Hours
46Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 14 2 Days 12 Hours
47Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 10 2 Days 12 Hours
48Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 12 2 Days 12 Hours
49II Open de Tardor del Barcelona (227541) 2 Days 13 Hours
50XXXVII Torneig Open de Martorell Grup C 2 Days 13 Hours