Tournament selection

Sort according to

Federation: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.TournamentLast update
1V Детски турнир "Свобода" - Б група 0 Minutes
2Kazanlak Cup Open A 14-16.02.2020 1 Minutes
3V Детски турнир "Свобода" - A група 1 Minutes
4КУПА ЯНКО ГЮЗЕЛЕВ-2020 XIII Мемориал 9 Hours 17 Min.
5Aglika cup 2020/Купа Аглика 9 Hours 57 Min.
6Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 10 Hours 6 Min.
72nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Junior - 09.02.2020, Sofia 10 Hours 32 Min.
82nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Little - 09.02.2020, Sofia 10 Hours 32 Min.
9IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - A group OPEN 12 Hours 34 Min.
10IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - B group (B12, B14, G12, G14) 12 Hours 36 Min.
11IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - C group (B08, B10, G08, G10) 12 Hours 36 Min.
126-ти Детски турнир "ЗА БУКВИТЕ" - 02.02.2020 г. Кюстендил 15 Hours 33 Min.
13IX-ти Мемориал Богомил Андонов - Кюстендил-22.03.2020г. 15 Hours 42 Min.
14Kazanlak Cup Open B 14-16.02.2020 1 Days 3 Hours
15Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - А група 1 Days 3 Hours
16Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - Б група 1 Days 3 Hours
17MGU - 216 1 Days 4 Hours
18III Chess tournament "LYASKOVETS" / III-ти турнир "ЛЯСКОВЕЦ" за рейринг до 2200 1 Days 6 Hours
19MGU - 216 1 Days 6 Hours
20"Купата на ШК ЕЛИТ" - 26 януари 2020 1 Days 7 Hours
2126.01.2020 Kupa CHOU Feniks,Varna, BUL Bulgaria 1 Days 8 Hours
22Ropotamo cup 2020 - Primorsko U2300/Купа Ропотамо 2020 ЕЛО до 2300 2 Days
23Детски турнир на ЦСКА 4-8 клас 7 Days 16 Hours
24Детски турнир на ЦСКА 3 клас 7 Days 16 Hours
25Детски тунир на ЦСКА 2 клас 7 Days 16 Hours
26Детски турнир на ЦСКА 1 клас 7 Days 16 Hours
27Oбщински Ученически игри шах 2019-2020-01-19, 5-7клас, Варна, България Варна Морска или Лятна Столитца на България, Варна Европейски град на спорта 8 Days 5 Hours
2813th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 8 Days 5 Hours
29Trayana Cup 2020 Stara Zagora/ Купа Траяна 18-19 януари 2020, Опен до ELO 2199 8 Days 6 Hours
30Детски вътрешен турнир "СНЕЖНА ЦАРИЦА" 8 Days 7 Hours
3113th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 8 Days 11 Hours
32Oбщински Ученически игри шах 2019-2020-01-19, Варна, България 8 Days 11 Hours
3313th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 9 Days 4 Hours
3413th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 9 Days 11 Hours
3513th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 9 Days 14 Hours
3613th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 10 Days 1 Hours
37Шах в Двореца 2200 - 3 турнир 15 Days 7 Hours
381 " 3 Buki Tournament" 10 - 12 . 01. 2020 g.. 15 Days 8 Hours
39"TRI BUKI" - BLIZ - 11.01.2020 16 Days 1 Hours
40XXII турнир Слънчеви лъчи 16 Days 6 Hours
4114-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - A Sofia 04-05.01.2020 22 Days 8 Hours
4214-th Children Chess Tournament IVIS Cup - Memorial Yordan Stoynov - B Sofia 04-05.01.2020 22 Days 9 Hours
43Ямбол - Новогодишен блиц турнир 23 Days 11 Hours
44Купа на град Ямбол 2019 - открито първенство 29 Days 10 Hours
45VODNA TORTA - PERNIK 29 Days 10 Hours
46Коледно-Новогодишен турнир на Враца 2019 30 Days 7 Hours
47Коледен блиц турнит - Хан Аспарух - 22.12.19 36 Days 6 Hours
48КОЛЕДЕН ТУРНИР на ШКСУ "Хан Аспарух" 36 Days 6 Hours
49blitz caribrod slivnitza 36 Days 8 Hours
50Second international rapid tournament 21-22.12, Albena 36 Days 9 Hours