Tournament selection

Sort according to

Federation: Bosnia & Herzegovina (BIH)

Flag BIH
No.TournamentLast update
18th International Tournament Lukavac 2019 4 Hours 2 Min.
221.MEĐUNARODNI OTVORENI ŠAHOVSKI TURNIR "ZENICA 2019." 9 Hours 42 Min.
34. Memorijalni sahovski turnir " Prim. dr Remzo Suhonjic " 9 Hours 47 Min.
4Third Banjaluka chess challenge, TURNIR NADA 1 Days 9 Hours
527. pojedinacno prvenstvo BPK Gorazde 1 Days 11 Hours
622.Prvenstvo slijepih i slabovidnih osoba FBiH 1 Days 14 Hours
724. Kup Republike Srpske - seniori 1 Days 15 Hours
824. Kup Republike Srpske - festivalska grupa 1 Days 15 Hours
924. Kup Republike Srpske - kadeti 1 Days 15 Hours
1024. Kup Republike Srpske - omladinci 1 Days 15 Hours
1124. Kup Republike Srpske - žene 1 Days 15 Hours
1224. Kup Republike Srpske - pojedinačni cuger (BLITZ) 2 Days 6 Hours
134.Ekipni sahovski turnir za lica sa invalididet "GRADISKA 2019" 2 Days 7 Hours
147.Memorijalni sahovski turnir " Muhamed Serdarevic " 2 Days 10 Hours
15"6. Memorijalni sahovski turnir Mihailo Malinic" do 12.god.(djecaci) 2 Days 13 Hours
16"6. Memorijalni sahovski turnir Mihailo Malinic" 12-18.god.(djecaci) 2 Days 13 Hours
17"6. Memorijalni sahovski turnir Mihailo Malinic" 12-18.god.(djecaci) 2 Days 13 Hours
18"6. Memorijalni sahovski turnir Mihailo Malinic" (djevojcice) 2 Days 13 Hours
19Prvenstvo Osnovne škole "Hamza Humo" 3 Days 12 Hours
20Prvenstvo Osnovne škole "Enver Čolaković" 6 Days 10 Hours
21NOVOGODIŠNJI ŠAHOVSKI TURNIR "EUROINVEST MUHIĆ - CAZIN RAPID 2020" 7 Days 11 Hours
226. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za mlade 8 Days 4 Hours
23Pojedinacno prvenstvo Grada Gradiske za 2019. 8 Days 10 Hours
24Finale prvenstva ŠK Napredak Zenica za 2019. godinu 8 Days 12 Hours
256. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za djecu 8 Days 13 Hours
2625.Prvenstvo Zenicko-dobojskog kantona 9 Days 9 Hours
27Katolički školski centar 10 Days 12 Hours
28Prvenstvo OŠ "Hasan Kjafija Pruščak" Zenica 12 Days 10 Hours
29Prvenstvo Osnovne škole " Edhem Mulabdić " Zenica 14 Days 11 Hours
30Šahovki meč Gens una Sumus "GAMBIT" Banjaluka - JU OŠ "Branko Ćopić" Banjaluka 15 Days 15 Hours
31Pojedinačni turnir članova "GAMBIT-a" Banjaluka i ŠK "VITOROG" Šipovo 16 Days 5 Hours
32MEMORIJALNI ŠAHOVSKI TURNIR "HAJRUDIN HAJRO JUKOVIĆ" 16 Days 7 Hours
33Šahovki meč Gens una Sumus: "GAMBIT" Banjaluka - ŠK "VITOROG" Šipovo 16 Days 8 Hours
3416. Turnir Šahovske nade Bosne i Hercegovine M14 16 Days 10 Hours
3516. Turnir Šahovske nade Bosne i Hercegovine M18 - Z18 16 Days 10 Hours
3616. Turnir Šahovske nade Bosne i Hercegovine Z14 16 Days 10 Hours
3716. Turnir Šahovske nade Bosne i Hercegovine Z10 16 Days 10 Hours
3816. Turnir Šahovske nade Bosne i Hercegovine M10 16 Days 10 Hours
39Prvenstvo OŠ Musa Ćazim Ćatić 19 Days 12 Hours
40Prvenstvo OŠ "Miroslav Krleža" 21 Days 13 Hours
415. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za mlade 22 Days 3 Hours
42Second Banjaluka chess challenge - ♙♘♗♖♕♔ Scheveningen system ♚♛♜♝♞♟ 22 Days 7 Hours
435. "GAMBIT Banjaluka Grand Prix" - serija šahovskih turnira za djecu 22 Days 13 Hours
441. Amatersko prvenstvo Republike Srpske u ubrzanom šahu (RAPID) 23 Days 8 Hours
45Prvenstvo O.Š. "Skender Kulenović" 28 Days 13 Hours
46MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR ORAŠJE OPEN 2019. kadetski turnir 29 Days 8 Hours
47MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR ORAŠJE OPEN 2019. 29 Days 8 Hours
487. MEMORIJALNI ŠAHOVSKI TURNIR "MIRO LUKIĆ 2019" 29 Days 10 Hours
495. MEMORIJALNI TURNIR SRETEN DRAGIČEVIĆ 30 Days 3 Hours
5021. otvoreno dječije prvenstvo "Skakač 2019" 30 Days 5 Hours