Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
1Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U16 3 Hours 52 Min.
2Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U14 3 Hours 52 Min.
3Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U12 3 Hours 52 Min.
4Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U10 3 Hours 52 Min.
5Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U8 3 Hours 52 Min.
6Azerbaijan School Chess Championship 2019 - U6 3 Hours 52 Min.
7Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G16 3 Hours 52 Min.
8Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G14 3 Hours 53 Min.
9Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G12 3 Hours 53 Min.
10Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G10 3 Hours 53 Min.
11Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G8 3 Hours 53 Min.
12Azerbaijan School Chess Championship 2019 - G6 3 Hours 53 Min.
13QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI II DERECE 09-11 NOYABR 2019. 050 376 53 23 5 Hours 36 Min.
14Grandmaster Chess Club - 16-20 Noyabr / saat 11:00 / Təsnifat turniri - II Dərəcə 6 Hours 50 Min.
15Grandmaster Chess Club - 16-20 Noyabr / saat 11:00 / Təsnifat turniri - III Dərəcə 6 Hours 50 Min.
16Grandmaster Chess Club - 16-20 Noyabr / saat 11:00 / Təsnifat turniri - IV Dərəcə 6 Hours 51 Min.
17HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 10 Hours 1 Min.
18HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 10 Hours 2 Min.
19HİRŞDK: III dərəcə 9 yaşadək (2010-cu il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 10 Hours 2 Min.
20HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək (2007-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 10 Hours 2 Min.
21HİRŞDK: IV dərəcə 8 yaşadək (2011-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 10 Hours 2 Min.
22HİRŞDK: sınaq yarışı 8 yaşadək(2011-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 19 noyabr 2018-ci il 10 Hours 2 Min.
234-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20/11/2019 RŞK saat 10.00 10 Hours 31 Min.
243-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20.11.2019 RŞK saat 11.00 10 Hours 32 Min.
252-ci Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20.11.2019 RŞK saat 12.00 10 Hours 33 Min.
26Bayraq Gününə həsr olunmuş 2-ci dərəcə turniri 9-13 noyabr Saat 14:00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 10 Hours 53 Min.
27Bayraq Gününə həsr olunmuş 3-cü dərəcə turniri 9-13 noyabr Saat 10:00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 11 Hours 8 Min.
28CHESSLAND Şahmat Klubu - IV dərəcə təsnifat turniri - 18-20 noyabr (saat 10:00) 12 Hours 47 Min.
29CHESSLAND Şahmat Klubu -III dərəcə təsnifat turniri - 18-20 noyabr 12;30 12 Hours 47 Min.
30Naxçıvan MR seçmə yarışı - 14 yaş qızlar 13 Hours 22 Min.
31QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI IV DERECE 09-11 NOYABR 2019.050 376 53 23 14 Hours 18 Min.
32QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI III DERECE 09-11 NOYABR 2019. 050 376 53 23 14 Hours 21 Min.
33Naxçıvan MR seçmə yarışı - 14 yaş oğlan 14 Hours 23 Min.
34Naxçıvan MR seçmə yarışı - 10 yaş oğlanlar 14 Hours 27 Min.
359-17 noyabr 2019 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası l dərəcə turniri 14 Hours 37 Min.
36Bayraq Gününə həsr olunmuş 4-cü dərəcə turniri 9-13 noyabr Saat 10:00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 15 Hours 18 Min.
37Bayraq günü münasibətilə Ucar blits turniri 11.11.2019 15 Hours 36 Min.
38Naxçıvan MR seçmə yarışı - 10 yaş qızlar 16 Hours 24 Min.
39ELFIM Nərimanov filialı - "Şahmat üzrə beynəlxalq reytinq turniri" 050 458 40 50 16 Hours 46 Min.
40Elfim Nərimanov Sınaq 18-20 NOYABR saat 10 :00 (050 458 40 50) "Noyabr dərəcə yarışı" 16 Hours 50 Min.
41Elfim Nərimanov IV dərəcə 18-20 noyabr saat 10 :00 (050 458 40 50) Noyabr dərəcə yarışı 16 Hours 50 Min.
42"EDU Chess" Şahmat Klubu F.X.Xoyski 146. 012.514-17-78 077.533-00-17 4-cü dərəcə təsnifat turniri 16-20 noyabr 2019 saat 12.00 1 Days 6 Hours
43"EDU Chess" Şahmat Klubu F.X.Xoyski 146. 012.514-17-78 077.533-00-17 2-ci dərəcə təsnifat turniri 16-20 noyabr 2019 saat 16.00 1 Days 6 Hours
44"EDU Chess" Şahmat Klubu F.X.Xoyski 146. 012.514-17-78 077.533-00-17 3-cü dərəcə təsnifat turniri 16-20 noyabr 2019 saat 14.00 1 Days 6 Hours
45Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 3 ve 4 dərəcə turniri 16-20 noyabr 1 Days 7 Hours
46Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 2 dərəcə turniri 13-20 noyabr 1 Days 7 Hours
47Mərkəzi şahmat klubunun Ənənəvi reyting rapid turniri(10+3)10noyabr(0505150590) 1 Days 8 Hours
48AĞ TOP H.ASLANOV, HƏR BAZAR TEMPO TURNİR 14:00 10.11.2019 1 Days 9 Hours
4917 Noyabr Milli Dirçəliş Günü Münasibəti ilə Şahmat üzrə açıq şəxsi birincilik 1 Days 10 Hours
50Fuad Jafarov Memorial 2020-OPEN 4-10 january 1 Days 10 Hours