Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
1IV կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 18 Hours 47 Min.
2A. Anastasyan memorial Armenian 2020 Ch. Rapid 1 Days 18 Hours
375-th Armenian women's CH, TheHighest League 4 Days
480th Armenian Ch. The Highest League 4 Days
5Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 6 Days 17 Hours
6Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 6 Days 17 Hours
7Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2020թ. 6 Days 17 Hours
8A.Margaryan 10th Memorial - RR 7 Days 20 Hours
9A.Margaryan 10th Memorial- A1 U18 8 Days 16 Hours
10A.Margaryan 10th Memorial- A2 U14 8 Days 16 Hours
11Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա4 Մ 10 պատանիներ 8 Days 20 Hours
12Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Բ Մ 12 աղջիկներ 8 Days 20 Hours
13Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա3 Մ 12 պատանիներ 8 Days 20 Hours
14Ա.Մարգարյանի 10-րդ հուշամրցաշար - Ա5 Մ 8 պատանիներ 8 Days 21 Hours
15Հ.Հակոբյանի,Շ.Հակոբյանի,Գ.Համբարձումյանի հուշամրցաշար2020թ, Մարտունի 12 Days 17 Hours
16Հակոբ, Շալիկո Հակոբյանների և Գագիկ Համբարձումյանի անվան հուշամրցաշար 2020թԾակքար 12 Days 17 Hours
17reg2teg 25 Days 7 Hours
181-ին կարգ Աջափնյակ 26 Days 21 Hours
19BLITZ "A" / 2101< 27 Days 17 Hours
20Էջմիածնի 10-14 տարեկանների բաց առաջնություն 27 Days 18 Hours
21ՆՀՏ - Ամանորյա արագ շախմատ եզրափակիչ 27 Days 20 Hours
22Էջմիածնի մինչև 10 տարեկանների բաց առաջնություն 27 Days 20 Hours
23BLITZ "B" / < 2100 27 Days 21 Hours
24Տղաների Հայաստանի Շաշկու Առաջնություն 27 Days 22 Hours
25ՇԱԽՄԱՏԻ ԹԻՄԱՅԻՆ ՄՐՑԱՇԱՐ-2019 28 Days 16 Hours
262-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար ԿԱԻՍԱ 28 Days 17 Hours
27Հայաստանի Աղջիկների Շաշկու առաջնություն 28 Days 17 Hours
283-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար 28 Days 19 Hours
29Ամանօրյա արագ շախմատի մրցաշար-Արմավիր 28 Days 20 Hours
304-րդ կարգի համար որակավորման մրցաշար ԿԱԻՍԱ 28 Days 21 Hours
31Chess Academy Cup 2019 29 Days 17 Hours
32Նոր Նորքի շախմատի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության եզրափակիչ 29 Days 18 Hours
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 29 Days 21 Hours
344-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 29 Days 22 Hours
35T. Petrosyan Chess House Ch. Final 30 Days 15 Hours
36"Winter-2019" 30 Days 15 Hours
37I կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 30 Days 16 Hours
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ 17:30) 30 Days 17 Hours
39Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ-ի եզրափակիչ առաջնություն 30 Days 17 Hours
40Ավանի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 30 Days 18 Hours
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ 15:30) 30 Days 18 Hours
42Ամանորյա Փառատոն 2008-2009թթ. 30 Days 19 Hours
43Ամանորյա Փառատոն 2010-2011թթ. 30 Days 21 Hours
44Դավթաշենի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 30 Days 21 Hours
45Ամանորյա Փառատոն Աղջիկներ 30 Days 21 Hours
46ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 30 Days 21 Hours
47Ամանորյա Փառատոն 2012թ. և փոքր 30 Days 22 Hours
484-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (աղջիկներ) ք. Հրազդան 30 Days 22 Hours
49Արաբկիրի ՇՄՄ-ի 1/4 եզրափակիչ մրցաշար 31 Days 19 Hours
50Ամանորյա Փառատոն 2007թ. և մեծ 31 Days 19 Hours