Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TournamentLast update
1Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 4 Hours 46 Min.
2Autumn-2019/A 2011... 8 Hours 43 Min.
3Autumn-2019/B ...2010 8 Hours 58 Min.
4Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. (13.11 - 22.11.2019 թ.) 10 Hours 6 Min.
5Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոցի Գավաթ 10 Hours 23 Min.
6Մալաթիա ՇՄՄ-ի 2 կարգի որակավորման մրցաշար 10 Hours 44 Min.
72-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(16:00) 11 Hours 4 Min.
83-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ 15:00) 11 Hours 21 Min.
92020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի 1/4 եզրափակիչ IIկարգայիններ 11 Hours 25 Min.
103-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ 17:30) 11 Hours 27 Min.
114 կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 11 Hours 37 Min.
123-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 11 Hours 56 Min.
13Սպիտակ քաղաքի մարզադպրոցի առաջնություն 12 Hours 28 Min.
141-ին կարգի որակավորման մրցաշար 14 Hours 18 Min.
15Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն, Ավան/ 15 Hours 43 Min.
16ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 / 3 Days 9 Hours
17ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/2-րդ փուլ/ 3-րդ կարգ 3 Days 12 Hours
18Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Կենտրոն/ 3 Days 15 Hours
19Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Էրեբունի, Նուբարաշեն/ 4 Days 15 Hours
203-րդ կարգ 05.11.-13.11.2019թ. Աջափնյակ 5 Days 10 Hours
214-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-17:30) 5 Days 10 Hours
222020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի առաջնության 1/8 եզրափակիչ կարգայիններ 5 Days 11 Hours
233-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ) 5 Days 12 Hours
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ- 15:00) 5 Days 13 Hours
25Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Արաբկիր/ 5 Days 15 Hours
263-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 6 Days 11 Hours
27ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Աբովյանի տարածաշրջանային փուլ 6 Days 11 Hours
28Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Մալաթիա-Սեբաստիա/ 6 Days 15 Hours
2920-րդ մարզական խաղեր ( տղաներ ) 7 Days 13 Hours
3020-րդ մարզական խաղեր ( աղջիկներ ) 7 Days 13 Hours
31Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Աջափնյակ, Դավթաշեն/ 7 Days 15 Hours
32Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 3 8 Days 12 Hours
33Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 9 Days 10 Hours
34Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք, Նորք Մարաշ/ 10 Days 15 Hours
35ՀՀ դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադա 11 Days 9 Hours
36II կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 12 Days 11 Hours
37Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 12 Days 11 Hours
38ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Հրազդան 2019 12 Days 12 Hours
39Աբովյան քաղաքի հիմնադրման 56 ամյակին նվիրված արագ շախմատի մրցաշար 13 Days 12 Hours
40III կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 13 Days 12 Hours
413-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 13 Days 18 Hours
42Abovyan 56th Anniversary Int. Open 14 Days 7 Hours
43Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Էջմիածնի տարածաշրջան 14 Days 9 Hours
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Փարաքար 14 Days 10 Hours
45Polytechnic Open 2019 14 Days 11 Hours
46Շախմատի անհատական մրցաշար-Ն.Գետաշեն 2019թ. 16 Days 12 Hours
474-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Խումբ 2 16 Days 14 Hours
484-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Խումբ 1 16 Days 14 Hours
49Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Արարատի տարածաշրջան 17 Days 10 Hours
503-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 17 Days 15 Hours