Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Ukraine (UKR)

Flag UKR
Nr.TurnierbezeichnungLast update
12й Шаховий Фестиваль «Меморіал Олександра Брівка» " C" РЕЄСТРАЦІЯ!!!!!! турнір «С» – для шахістів ІV розряду 1 Std. 7 Min.
22й Шаховий Фестиваль «Меморіал Олександра Брівка» " B" РЕЄСТРАЦІЯ!!!!!! турнір «B» – для шахістів ІІІ розряду і вище (ІІ,І, кмс, мс та вище) 1 Std. 11 Min.
32й Шаховий Фестиваль «Меморіал Олександра Брівка» " D" РЕЄСТРАЦІЯ!!!!!! турнір «D» – для шахістів-початківців 1 Std. 16 Min.
4Першість шахової школи В. Іванчука з нормою 2 розряду 10-11.12.2022 5 Std. 47 Min.
5Турнір Світогляд open A (з нормою виконання 3 розряду) 10.12.2022 8 Std. 2 Min.
6Турнір Світогляд open B (з нормою виконання 4 розряду) 10.12.2022 8 Std. 2 Min.
7XIX Меморіал Василишина (з нормою МС) 9 Std. 2 Min.
819th Vasylyshyn Memorial-NM 9 Std. 2 Min.
9Командний опен "Жмеринський меридіан"рапід, Жмеринка,Вінницька обл. 10 Std. 30 Min.
10Зимова Чортківщина 2022 - Меморіал Олександра Стадника 14 Std. 21 Min.
11Благодійний шаховий турнір АТ «Прикарпаттяобленерго» 2022 1 Tage 2 Std.
12Zhytomyr region сhampionship under 16 years.Rapid 1 Tage 3 Std.
13Шаховий турнір на підтримку ЗСУ (Житомир, ЧО з блискавичних шахів) 1 Tage 3 Std.
14Турнір до Дня ЗСУ з нормою виконання 4 розряду, Городок (Попередня реєстрація) 1 Tage 12 Std.
15Турнір до Дня ЗСУ з нормою виконання 3 розряду, Городок (Попередня реєстрація) 1 Tage 12 Std.
16Турнір до ДНЯ ЗСУ, Городок (Попередня реєстарція) 1 Tage 13 Std.
17Zhytomyr St. Nicholas Day tournament.Rapid 2 Tage 2 Std.
18Chess tournament "128 years of the Lviv Chess Club" 4 Tage 5 Std.
19Турнір Світогляд (Перша ліга) (з нормою виконання 2 розряду) 02-04.12.2022 4 Tage 7 Std.
20Турнір Світогляд (Вища ліга) (з нормою виконання 1 розряду) 02-04.12.2022 4 Tage 7 Std.
21Турнір Світогляд (Суперліга open) 02-04.12.2022 4 Tage 7 Std.
22Відкритий чемпіонат Івано-Франківської обл серед чоловіків_2022 4 Tage 7 Std.
23 Kyiv Chess Center Rapid 04-12-2022 4 Tage 9 Std.
24Кваліфікаційний турнір з нормою виконання 3 розряду 4 Tage 9 Std.
25Кубок Волині з швидких шахів серед чоловіків та жінок 4 Tage 9 Std.
26ЛОШФ_"Новий розряд - ГРУДЕНЬ 2022"_КТ з нормою 3р 4 Tage 11 Std.
27Чемпіонат Кіровоградської області з класичних шахів 5 Tage 7 Std.
28Chess Academy Championship of Lviv State University of Physical Culture 2022 5 Tage 9 Std.
29Першість Шахової Академії ЛДУФК 2022 5 Tage 9 Std.
30Чемпіонат Вінниці зі швидких шахів 5 Tage 10 Std.
31ЛОШФ_"Новий розряд - ГРУДЕНЬ 2022"_КТ з нормою 4р 5 Tage 12 Std.
32Чемпіонат Мукачева з класичних шахів 7 Tage 11 Std.
33Першість Ліцею "Дивосвіт" з шахів 2022 9 Tage 1 Std.
34TOURNAMENT IN MEMORY OF ANATOLIY KHARKOV 10 Tage 13 Std.
35Моршинський дитячий шаховий командний турнір №1 11 Tage 7 Std.
36Кубок ЛОШФ_2-ий відбірковий до турніру з нормою КМС 11 Tage 8 Std.
37Першість шахової школи В.Іванчука на 3 розряд 11 Tage 8 Std.
38Турнір серед 1 розряду та КМС (25-27.11.2022) Київ 11 Tage 9 Std.
39Кваліфікаційний турнір з нормою 1 розряду (25-27.11.2022) Київ 11 Tage 9 Std.
40Чемпіонат ФШВ 89 серез безрозрядників 11 Tage 11 Std.
41Чемпіонат ФШВ 90 серед 1-юнацьких 11 Tage 11 Std.
42Шахові надії Прикарпаття - 2022 (6 етап)_(2009-2012) 11 Tage 11 Std.
43Турнір Світогляд open B (з нормою виконання 4 розряду) 26.11.2022 12 Tage 7 Std.
44Турнір Світогляд open A (з нормою виконання 3 розряду) 26.11.2022 12 Tage 8 Std.
4510 командний Кубок Поділля, Вінниця, 26.11.2022 12 Tage 8 Std.
46Першість шахової школи В.Іванчука на 4 розряд 12 Tage 10 Std.
47Шахові надії Прикарпаття - 2022 (6 етап)_(2013 і молодші) 12 Tage 11 Std.
48Першість шахової школи В.Іванчука на 4 розряд 13 Tage 4 Std.
49Першість шахової школи В.Іванчука на 3 розряд 13 Tage 4 Std.
50Чемпіонат Волинської області з класичних шахів серед чоловіків та жінок 17 Tage 3 Std.