Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Türkei (TUR)

Flag TUR
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 7 Std. 13 Min.
22021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 7 Std. 43 Min.
3Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 8 Std. 25 Min.
4Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 8 Std. 46 Min.
5Konya Erkin Spor 1 9 Std. 57 Min.
6Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 11 Std. 11 Min.
72021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 11 Std. 24 Min.
82021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 11 Std. 26 Min.
92021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 11 Std. 40 Min.
102021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 11 Std. 53 Min.
112021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 11 Std. 55 Min.
122021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 11 Std. 55 Min.
132021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 16 Std. 16 Min.
142021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 16 Std. 27 Min.
152021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 17 Std. 42 Min.
162021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 17 Std. 43 Min.
17BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 1 Tage 5 Std.
18ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 1 Tage 7 Std.
19TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 1 Tage 8 Std.
20ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 1 Tage 8 Std.
21TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 1 Tage 9 Std.
22YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 1 Tage 9 Std.
232021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 1 Tage 9 Std.
24ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 1 Tage 9 Std.
25ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 11 YAŞ GENEL 1 Tage 9 Std.
26ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ KIZ 1 Tage 9 Std.
27ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ GENEL 1 Tage 9 Std.
28ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ KIZ 1 Tage 9 Std.
29ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ GENEL 1 Tage 9 Std.
30ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ GENEL 1 Tage 9 Std.
31ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ KIZ 1 Tage 9 Std.
32ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ GENEL 1 Tage 9 Std.
33ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ KIZ 1 Tage 9 Std.
34ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ ve ALTI KATEGORİSİ 1 Tage 10 Std.
35YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 1 Tage 10 Std.
36SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 1499 - 1100 Arasında Maksimum Ratinge Sahip Sporcular 1 Tage 10 Std.
37SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 1500 ve Üzeri Maksimum Ratinge Sahip Sporcular 1 Tage 10 Std.
38YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 1 Tage 10 Std.
39Türkiye Kadınlar Kayseri İl Birinciliği AÇIK Kategori 1 Tage 10 Std.
40SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI 08 YAŞ ve ALTI KATEGORİSİ 2015 - 2014 Doğumlu Sporcular 1 Tage 10 Std.
41SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ ve ALTI KATEGORİSİ 2013 - 2012 Doğumlu Sporcular 1 Tage 10 Std.
42SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ 1099 ve Altında Maksimum Ratinge Sahip Sporcular İle Herhangi Bir 1 Tage 11 Std.
4324. BURSA YAŞ GRUPLARI SATRANÇ TURNUVASI 7-8 YAŞ 1 Tage 11 Std.
44AKSARAY OKUL SPORLARI ERKEKLER SATRANÇ TURNUVASI 1 Tage 11 Std.
45MANİSA KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ 1 Tage 12 Std.
46TOKAT KENT KONSEYİ VE TOKAT BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 1 Tage 12 Std.
47TOKAT KENT KONSEYİ VE TOKAT BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 18 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 1 Tage 12 Std.
48TOKAT KENT KONSEYİ VE TOKAT BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 07 YAŞ KATEGORİSİ 1 Tage 12 Std.
49DİYARBAKIR YILDIRIM SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1 Tage 12 Std.
50TOKAT KENT KONSEYİ VE TOKAT BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ KATEGORİSİ 1 Tage 13 Std.