Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Rumänien (ROU)

Flag ROU
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Trofeul Francez - Turneu D- U14 nelegitimati si CIV 1001, 11 decembrie,Bucuresti 1 Std. 15 Min.
2Trofeul Francez - Turneu C - U08, 10-11 decembrie, Bucuresti 1 Std. 18 Min.
3Trofeul Francez - Turneu B - U10, 10-11 decembrie, Bucuresti 1 Std. 20 Min.
4Trofeul Francez - Turneu A - U14, 10-11 decembrie, Bucuresti 1 Std. 22 Min.
5Weekend Sahist 1800 ed. a IV-a (17-18 decembrie 2022) 2 Std. 25 Min.
6Cupa Puf Junior Editia a XI-a U08 - 10 decembrie, Otopeni 2 Std. 39 Min.
7Cupa Puf Junior Editia a XI-a U10 - 10 decembrie, Otopeni 2 Std. 39 Min.
8Trofeul Rocada Mare - U12 2 Std. 52 Min.
9Trofeul Rocada Mare - Open 2 Std. 56 Min.
10Trofeul Rocada Mare - U10 Incepatori 2 Std. 57 Min.
11Cupa lui Mos Craciun Deva Open A 3 Std. 51 Min.
12Cupa Academiei de Sah - Editia a VIII a - 17 decembrie 2022 ora 15.00 Turneul A-U18 3 Std. 53 Min.
13Cupa Academiei de Sah - Editia a VIII a - 17 decembrie 2022 ora 15.00 Turneul B-U10 3 Std. 53 Min.
14Cupa Academiei de Sah - Editia a VIII a - 17 decembrie 2022 ora 15.00 Turneul C-U8 3 Std. 53 Min.
15Petra Weekend nr.29 Satu Mare, 8-11 decembrie 2022 5 Std. 1 Min.
16Magia Sahului la elevi - Liceu 5 Std. 6 Min.
17Magia Sahului la elevi - Gimnaziu 5 Std. 8 Min.
18Cupa PALAS MALL Iasi - Editia XI - BLITZ (10 dec. 2022 ora 17.00) 5 Std. 20 Min.
19Cupa PALAS MALL Iasi - Editia XI - RAPID (10 dec. 2022 ora 9.30) 5 Std. 23 Min.
20Cupa Mos Craciun 2022 Alcor Bucuresti 5 Std. 54 Min.
21Cupa International Chess Club, Editia a -VII-a 5 Std. 56 Min.
22Cupa PALAS MALL Iasi - Editia XI - Amatori (10 dec. 2022 ora 16.00) 6 Std. 39 Min.
23Festivalul Sah in scoala - CUPA MOS CRACIUN - turneul D Nelegitimati - primar + gradinita, Ploiesti 10 decembrie 7 Std. 22 Min.
24Festivalul Sah in scoala - CUPA MOS CRACIUN - turneul B Legitimati - primar + gradinita, Ploiesti 10 decembrie 7 Std. 23 Min.
25Festivalul Sah in scoala - CUPA MOS CRACIUN - turneul A Legitimati - gimnazial + liceu, Ploiesti 10 decembrie 7 Std. 23 Min.
26Festivalul Sahului Prahovean CORNELIU BUTNARIU Ploiesti 10 decembrie 7 Std. 24 Min.
27Festivalul Sah in scoala - CUPA MOS CRACIUN - turneul C Nelegitimati - gimnazial + liceu, Ploiesti 10 decembrie 7 Std. 25 Min.
28CUPA POTAISSA TURDA EDITIA I NELEGITIMATI 10.12.2022 8 Std. 52 Min.
29CUPA POTAISSA TURDA EDITIA I OPEN sub 2200 09-11.12.2022 8 Std. 54 Min.
30CUPA POTAISSA TURDA EDITIA I ELO SUB 1600 09 -11 DECEMBRIE 2022 8 Std. 55 Min.
31Cupa de Iarna - Mangalia, 10 decembrie 2022 13 Std. 27 Min.
32ONSS Alba Fete Gimnaziu 09.12.2022 13 Std. 45 Min.
33ONSS Alba - Baieti gimnaziu 09.12.2022 14 Std.
34SAH RAPID Napocensis editia 44 14 Std. 11 Min.
35Last Step In Chess in 2022, Galati, 10-11 decembrie 2022, U2400 16 Std. 41 Min.
36Last Step In Chess in 2022, Galati, 10-11 decembrie 2022, U10 16 Std. 44 Min.
37Last Step In Chess in 2022, Galati, 10-11 decembrie 2022, U08 16 Std. 45 Min.
38Last Step In Chess in 2022, Galati - 11 decembrie 2022, U12 nelegitimati 16 Std. 47 Min.
39Last Step In Chess in 2022, Galati - 11 decembrie 2022, U10 nelegitimati 16 Std. 48 Min.
40Last Step In Chess in 2022, Galati - 11 decembrie 2022, U08 nelegitimati 16 Std. 48 Min.
41Last Step In Chess in 2022, Galati - 11 decembrie 2022, U06 nelegitimati 16 Std. 49 Min.
42Pion Campion Junior Decembrie 2022 16 Std. 50 Min.
43Chess 64 A is my friend-Bucurestii Noi nr.50A*intrarea prin str Pajurei* 16 Std. 53 Min.
44Chess 64 B is my friend-Bucurestii Noi nr.50A *intratrea prin Str Pajurei* 16 Std. 54 Min.
45Chess 64 A is my friend-17 Decembrie Trenta Pizza 17 Std. 47 Min.
46Cupa SCM Gloria Buzau-editia a IVa 18 Std. 56 Min.
47Pion Campion Decembrie 2022 1 Tage 3 Std.
48Solving Weekend ed. a II-a (Vineri 16 decembrie 2022, ora 15.00) 1 Tage 4 Std.
49Campionatul Capitalei 2022 - Blitz 11 decembrie 1 Tage 5 Std.
50Blitzul de la ora cinci, ed.34 (Vineri 16 decembrie 2022, ora 17.00) 1 Tage 6 Std.