Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Ungarn (HUN)

Flag HUN
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Csongrad-Csanad Region Team Ch. 2021- 22. R 5 50 Minuten
2Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat 2 Std. 19 Min.
3Hóbagoly FIDE Rapid 2022. február 19. 11 Std. 41 Min.
4Vezerkepzo Winter GM 2022 13 Std. 2 Min.
5Vezerkepzo Winter IM 2022 13 Std. 26 Min.
6XXIst Baranya Nemzetkozi Sakkverseny-Hotel Europa Gunarasfürdő, 2022.02.17-20 - A verseny Tolna megyei állomása 17 Std. 14 Min.
722th Baranya Int. Chess Festival Hotel Castello Siklos -2022.03.24-27 20 Std. 22 Min.
8Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II.osztály 21 Std. 32 Min.
99th Bodrog Kupa Open 23 Std. 34 Min.
109th Bodrog Kupa U 1700 23 Std. 34 Min.
119th Bodrog Kupa U 1100 23 Std. 34 Min.
12Szolnok Open Garden Hotel Wellness és Konferencia **** 1 Tage
13II. Szentmiklósi Rapid Open 1 Tage
14X: Fajsz Kupa 2022 Gyerek csoport 1 Tage 13 Std.
15Team League Pest Region Hoschek László Class 1 Group 2021-2022 1 Tage 15 Std.
16Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2021-2022 1 Tage 15 Std.
17GM Szabó+ Sakkfesztivál - GM Szabó László ifjúsági rapidverseny 1 Tage 18 Std.
18GM Szabó+ Sakkfesztivál - Magyar Sakkozásért Alapítvány ifjúsági villámversenye 1 Tage 18 Std.
19"Karakas Éva 100" Emlékverseny - U14-es egyéni és csapatverseny 1 Tage 18 Std.
20Heves-Nograd 2021-22 Sakk Csb 2 Tage 18 Std.
21Rácz István Emlékverseny 2 Tage 22 Std.
22Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** C-csoport ( -2011) 3 Tage 1 Std.
23Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** B-csoport (2007-2010) 3 Tage 1 Std.
24Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** A-csoport 3 Tage 1 Std.
25XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny B-csoport ( -1799) 3 Tage 2 Std.
26XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2399) 3 Tage 2 Std.
27North-West Regional Team Ch. 2021-22 *** Décsei Sándor Emlékverseny 3 Tage 3 Std.
28XV. Csete-Szemesi Attila csapatverseny 3 Tage 13 Std.
29Veszprém Megyei Sakk Csapatbajnokság 2021-2022. évekre 3 Tage 13 Std.
30Team League Pest Region Toth Gyorgy Super Group 2021-2022 3 Tage 14 Std.
31Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 3 Tage 17 Std.
32GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Zorkóczy György-csoport - ALAPSZAKASZ 3 Tage 18 Std.
33X. Fajsz Kupa 2022 5 Tage 13 Std.
34Blitz 5 Tage 15 Std.
35Villám sakkverseny Félegyházi László Mester emlékére - Debrecen 6 Tage 12 Std.
36ÚKSE Cup 2022 10 Tage 14 Std.
37ÚKSE Cup B 10 Tage 14 Std.
38TFSE Racka Rapid U1600 - január 10 Tage 16 Std.
39TFSE Racka Rapid Open - január 10 Tage 16 Std.
40Januar Hobagoly Cup – Posa Norbert memorial 10 Tage 18 Std.
4127. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS FIÚ 11 Tage 18 Std.
4227. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS LÁNY 11 Tage 19 Std.
4327. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny FELSŐS - KÖZÉPISKOLÁS 11 Tage 19 Std.
44 268139 Fejer Region 2st Div. 2021-22 R 3 11 Tage 19 Std.
45Vadasz Laszlo Memorial 2022 (A:OPEN) 12 Tage
46Karmin blitz Január 12 Tage 11 Std.
47MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (nagyok) 14 Tage 15 Std.
48MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (kicsik) 14 Tage 16 Std.
49Vasárnap4 Online Versenyek 2022. 15 Tage 2 Std.
50MGUK Nyitó Villámverseny - III. Teknős Kupa 2022.01.09 17 Tage 12 Std.