Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Georgien (GEO)

Flag GEO
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი XII საჭადრაკო ფესტივალი. 2014 წელს დაბადებულ და უფროსი ასაკის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 2 Std. 6 Min.
2ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი XII საჭადრაკო ფესტივალი. 2016-17 წლებში დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 2 Std. 8 Min.
3ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი XII საჭადრაკო ფესტივალი. 2015 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 2 Std. 9 Min.
4საქართველოს გუნდური ტურნირი "დავით ჩირაძის მემორიალი" 10 წლამდე გუნდებს შორის 9 Std. 1 Min.
5სასკოლო ლიგა 2022 (გოგონები) 9 Std. 19 Min.
6სასკოლო ლიგა 2022 (ჭაბუკები) 9 Std. 32 Min.
7საქართველოს გუნდური ტურნირი "დავით ჩირაძის მემორიალი" 8 წლამდე გუნდებს შორის 10 Std. 12 Min.
8საქართველოს გუნდური ტურნირი "დავით ჩირაძის მემორიალი" 7 წლამდე გუნდებს შორის 10 Std. 16 Min.
9GEO Ch (Blitz) 2022 - Nino Gurieli Cup (Open) 1 Tage 9 Std.
10GEO Ch (Blitz) 2022 - Nino Gurieli Cup (Women) 1 Tage 10 Std.
11სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 12 წლამდე გოგონათა შორის 4 Tage 9 Std.
12Blitz "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 Tage 9 Std.
13International New Year Chess Festival-2022 Open - U12-U14 - Girls 4 Tage 9 Std.
14სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 16 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 4 Tage 9 Std.
15სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 4 Tage 11 Std.
16სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 4 Tage 11 Std.
17სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის 2022 წლის ჩემპიონატი ჭადრაკში 8 წლამდე გოგონათა შორის 4 Tage 11 Std.
18საკვალიფიკაციო ტურნირი IV-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 4 Tage 13 Std.
19საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 4 Tage 13 Std.
20გრანპრი 5 4 Tage 13 Std.
21IV თანრიგი 4 Tage 13 Std.
22V თანრიგი 4 Tage 13 Std.
23აჭარის ჩემპიონატი ელვისებურ ჭადრაკში ვაჟთა და ქალთა შორის 5 Tage 5 Std.
24‘’ბათუმის თასი’’ ჟურნალისტებს შორის 5 Tage 6 Std.
25International New Year Chess Festival-2022 Open - U08-U10 - Girls 5 Tage 8 Std.
26V-IV თანრიგი 5 Tage 8 Std.
27III თანრიგი 5 Tage 8 Std.
28International New Year Chess Festival-2022 Open - U06 - Girls 5 Tage 10 Std.
29GEO U1200 Ch 2022 10 Tage 7 Std.
30GEO U2000 Ch 2022 10 Tage 8 Std.
31GEO U1600 Ch 2022 10 Tage 8 Std.
32ნუგერ შოგირაძის X მემორიალი 11 წლამდე ჭაბუკთა შორის 11 Tage 10 Std.
33ნუგერ შოგირაძის X მემორიალი 13 წლამდე გოგონათა შორის 11 Tage 10 Std.
34ნუგერ შოგირაძის X მემორიალი 9 წლამდე ჭაბუკთა შორის 11 Tage 10 Std.
35ნუგერ შოგირაძის X მემორიალი 9 წლამდე გოგონათა შორის 11 Tage 10 Std.
36III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 11 Tage 13 Std.
37V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 11 Tage 13 Std.
38IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 11 Tage 13 Std.
39V-IV თანრიგი 12 Tage 9 Std.
40III თანრიგი 12 Tage 9 Std.
41სასკოლო საჭადრაკო ფესტივალი -2022 ფინალი - გუნდური პირველობა 18 Tage 8 Std.
42ბლიც ტურნირი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Tage 9 Std.
43საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს ტურნირი ჭადრაკში (კაცები) 18 Tage 10 Std.
44საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს ტურნირი ჭადრაკში (ქალები) 18 Tage 10 Std.
45ფოთი - საკვალიფიკაციო ტურნირი III - IV თანრიგზე 18 Tage 12 Std.
46ფოთი - საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 18 Tage 12 Std.
47საკვალიფიკაციო ტურნირი - ფოთი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 18 Tage 12 Std.
48III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Tage 13 Std.
49V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Tage 13 Std.
50IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Tage 13 Std.